FOTO: Je hezčí než Sluková? Mezi zahraničními kráskami vede oštěpařka | iSport.cz
7. srpna 2012 • 19:45

FOTO: Je hezčí než Sluková? Mezi zahraničními kráskami vede oštěpařka

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem? Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem?
Sparta - Liberec: Kopnutí? Ne! Krenželok poslal puk bruslí do brány regulérně, 0:1 Sparta - Liberec: Kopnutí? Ne! Krenželok poslal puk bruslí do brány regulérně, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE | ANKETA | Třicáté letní olympijské hry v Londýně jsou v plném proudu. Sportovci předvádějí nezapomenutelné výkony a zvedají diváky ze sedadel stadionu nebo z gaučů v obývaku. Na sportovištích se však divákům nabízí i pohled na celou řadu půvabných žen a dívek. Českou miss Her jste již vybrali, když si nejvíce vašich hlasů získala plážová volejbalistka Markéta Sluková. Jaká zahraniční sportovkyně by ji mohla konkurovat? Zatím suverénně vede paraguayská modelka a oštěpařka Leryn Franco.Podívejte se v naší fotogalerii na celou plejádu krásných sportovkyň a vyberte vaší favoritku.

Paraguayská oštěpařka Leryn Franco na olympiádě v Pekingu
Paraguayská oštěpařka Leryn Franco na olympiádě v Pekingu

Holdujete tenisu? Kdo bude vaší favoritkou? Co takhle Maria Šarapovová? Ne? Takže nejste na blondýnky, dobrá! Co Srbka Ana Ivanovičová?

Myslíte si, že oštěpařka nemůže mít krásné ženské křivky a musí být buď oplácaná, nebo přehnaně svalnatá? Mýlíte se! Nejspíš neznáte Paraguayku Leryn Francovou...

Táhne vás to spíš k plavání? Tak to se vám bude líbit Australanka Stephanie Riceová.

Ať už jste na blondýnky či brunetky, tmavší nebo světlejší typy, v naší anketě si zajisté vyberete svoji favoritku...

Hasujte v anketě o nejkrásnější zahraniční sportovkyni LOH 2012:

 
Články odjinud


Články odjinud