16. srpna 2016 • 21:24

Agrese v Riu. Bulharský sportovec měl napadnout čtyři uklízečky

Autor: ,
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejmenovaný bulharský sportovec čelí na hrách v Riu de Janeiro obvinění z napadení čtyř uklízeček v Olympijské vesnici. Podle policie na ženy ve svém pokoji zaútočil koštětem a pěstmi, jednu z žen dokonce chytil pod krkem. Od začátku olympiády jde už o třetí případ agrese vůči uklízečkám.Úřady zatím nezveřejnily jméno ani sport, ve kterém obviněný muž na olympijských hrách startuje. Jasné není ani to, kdy přesně k incidentu došlo. Podle napadených žen na ně zaútočil, když vešly do jeho pokoje, aby tam uklidily. Bulharský sportovec zatím nebyl zadržen a je vyšetřován na svobodě.

Jako první byl v Riu zatčen marocký boxer Hasan Sáda, který skončil kvůli obvinění z pokusu o znásilnění dvou uklízeček v den zahájení OH ve vazbě a přišel o start na olympijských hrách. Ze sexuálního obtěžování byl poté obviněn i namibijský boxer Jonas Junius, po propuštění z vazby hned úvodní zápas na OH prohrál.

Vše o LOH Rio de Janeiro 2016 čtěte zde >>

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze