ZOH 2018 | Úspěch českých rozhodčích! Hokej na ZOH budou pískat čtyři muži a žena | iSport.cz
29. listopadu 2017 • 17:03

Úspěch českých rozhodčích! Hokej na ZOH budou pískat čtyři muži a žena

Autor: ČTK
Český hokejový rozhodčí Jan Hribik v extraligovém duelu mezi Kometou Brno a Spartou
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi
SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na olympijských hrách v Pchjongčchangu se představí pět českých hokejových rozhodčích. Mezi 28 arbitrů, kteří budou řídit zápasy mužského turnaje, se dostali Jan Hribik s Antonínem Jeřábkem jako hlavní a Vít Lederer s Miroslavem Lhotským jako čároví. Pro ženský turnaj byla nominována čárová rozhodčí Zuzana Svobodová.Jeřábek a Svobodová budou mít šanci navázat na vystoupení z olympiády v Soči. Hribika, Lederera a Lhotského čeká pod pěti kruhy premiéra. V mužském turnaji budou mít čeští rozhodčí společně s Finy, Rusy a Švýcary nejpočetnější zastoupení.

Nominace rozhodčích na mužský olympijský turnaj:
Hlavní: Jan Hribik, Antonín Jeřábek (oba ČR), Aleksi Rantala, Anssi Salonen (oba Finsko), Oliver Gouin, Brett Iverson (oba Kanada), Roman Gofman, Konstantin Olenin (oba Rusko), Daniel Stricker, Tobias Wehrli (oba Švýcarsko), Mark Lemelin (Rakousko), Jozef Kubuš (SR), Linus Öhlund (Švédsko), Timothy Mayer (USA).

Čároví: Vít Lederer, Miroslav Lhotský (oba ČR), Hannu Sormunen, Sakari Suominen (oba Finsko), Gleb Lazarev, Alexandr Otmachov (oba Rusko), Nicolas Fluri, Roman Kaderli (oba Švýcarsko), Jimmy Dahmén, Henrik Pihlblad (oba Švédsko), Fraser McIntyre, Judson Ritter (oba USA), Nathan Vanoosten (Kanada), Lukas Kohlmüller (Německo).

Program olympiády: Hokej na ZOH 2018 »

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 
Články odjinud


Články odjinud