Zdeněk Janda
20. února 2018 • 10:20

Bum! Bum! Beci rozbili dvě plexiskla. Příště trefit bránu, reagoval Jandač

TOP VIDEA
Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty
Česko - Švýcarsko 2:4. Medaile z MS nevyšla, Češi doma končí čtvrtí Česko - Švýcarsko 2:4. Medaile z MS nevyšla, Češi doma končí čtvrtí
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z KOREJE | Prásk! Prásk! Rány jako z děla. Následek? Nejdříve jedno rozbité plexi. Za chvíli druhé… Hokejisté při tréninku před zítřejším čtvrtfinále s Amerikou ukázali, kolik mají síly. Odhodlání. Kdo pálil? Podle očekávání bek s nejtvrdší ranou, Jakub Nakládal. A potom Adam Polášek. „Je vidět, že spolu hrajeme v obranné dvojici. A že si rozumíme. Jako vejce vejci,“ smál se Polášek.Nejdříve přišla rána od Nakládala. Už v tu chvíli pořadatelé zbystřili, jeli pro nové plexisklo. A pak druhá bomba. Prásk. A vypadlo i druhé. „Jo, já vymlátil to druhé,“ smál se Polášek.

Útočník Roman Červenka nejdříve nevěřil, že by někdo měl takovou ránu, že by takhle plexi rozbil. „I když možná Nakly jo…“ Měl pravdu. Byl to právě on. Ten to celé načal. "Že máme dost energie? Hlavně abychom měli nějakou ve středu. Dnes to nehraje roli," pousmál se útočník Michal Birner.

Zítra se národní tým v klíčové bitvě utká s Amerikou. A co na bombarďáky ve svém týmu říká kouč Josef Jandač? „Vyhodit sem tam puk z obranného pásma přes plexisklo není na škodu. V útočném pásmu by ale bylo dobré trefovat bránu,“ reagoval trenér. Je pravda, že přesná střelba zatím nepatří k největším českým přednostem.

Snad to proti Američanům bude lítat tam, kam má.

Čtvrfinále proti USA? Američané jsou k poražení, nic se ale nesmí podcenit, tvrdí hokejový redaktor deníku Sport
720p 360p

12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
720p 360p

Roman Červenka jede už na své třetí olympijské hry
Roman Červenka jede už na své třetí olympijské hry

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze