Něžná komplikace! Parkurový tým pro Tokio má problém, jezdkyně je těhotná | iSport.cz
21. února 2020 • 18:45

Něžná komplikace! Parkurový tým pro Tokio má problém, jezdkyně je těhotná

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Slavia: Stanciu přesným centrem našel Ševčíka, ten otevřel skóre - 0:1
Trpišovský o Stanciovi: Když bude hrát takhle, je mi jedno, kolik bude mít bodů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Situace českého parkurového týmu, který začátkem roku senzačně získal možnost startovat na olympiádě v Tokiu, se mírně komplikuje. Důvodem je ale šťastná událost. Jedna z jeho členek, Zuzana Zelinková, je těhotná! Vzhledem k pozastavené činnosti Emmy Augier de Moussac tak ve hře zůstávají Anna Kellnerová, Aleš Opatrný, Ondřej Zvára a Kamil Papoušek. Do Japonska přitom pojedou právě čtyři jezdci, jeden z nich v roli náhradníka. Zuzana Zelinková byla loni v Budapešti členkou týmu, který o olympiádu bojoval. Individuální kvalifikaci má vyjetou a o letenku do Tokia se mínila poprat. „Je to úplně neskutečné, strašně se těším,“ řekla webu Jezdci.cz těsně poté, co se objevila zpráva o přidělení účastnické kvóty České republice.

Teď je ale všechno jinak, Zelinková má k těšení se úplně jiný důvod. „Čekáme s přítelem miminko. To tedy znamená, že olympiádu v Tokiu budu sledovat jen v roli diváka,“ prozradila.

Ještě začátkem února skončila Zelinková třetí v Grand Prix ve slovenském Šamoríně s klisnou Ekatharinou. Její další kůň, hřebec Caleri, získal ocenění pro Českého parkurového koně roku 2019.

„Ať už na olympiádu pojede kdokoli, doufám, že to budou čtyři nejlepší, která má Česká republika k dispozici, a že podají co nejlepší výkon,“ řekla tehdy pro specializovanou internetovou televizi EquiTV. Teď je jasné, že ona v týmu nebude.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud