24. srpna 2015 • 12:50

Kiki hrozí první zápas proti Maki: Nic příjemného by to nebylo

Autor: ,
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Čáslava a kokain? Testy nevypadají pro hokejistu Pardubic dobře Petr Čáslava a kokain? Testy nevypadají pro hokejistu Pardubic dobře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková by poprvé od rozpadu jejich týmu mohly nastoupit proti sobě. Obě jsou se svými novými beachvolejbalovými partnerkami přihlášeny na domácí šampionát, který se od pátku do neděle uskuteční v Praze v Záběhlicích a na Černém Mostě.Kolocová bude hrát na šampionátu s Hanou Skalníkovou. Účast Slukové s Barborou Hermannovou závisí na jejich výkonech na grandslamovém turnaji Světového okruhu v polském Olsztynu, kde je čeká v úterý kvalifikace.

 

Zasloužená závěrečná radost českého páru
"Pokud budou Sluková s Hermannovou hrát, tak se můžeme potkat a určitě to nebude nic příjemného. Celá ta situace není příjemná a zápas by taky nebyl," řekla novinářům Kolocová, která se s bývalou parťačkou naposledy viděla na tiskové konferenci, na které oznámily ukončení spolupráce.

V minulosti přitom proti sobě se Slukovou už párkrát hrály. "Poloprofesionální turnaje, kdy se lidi točí vzájemně a hraje každý s každým, ale nikdy v takové situaci," řekla Kolocová.

Kolocová a Sluková tvořily nejúspěšnější český pár poslední doby. Skončily páté na olympiádě v Londýně 2012 a loni vyhrály dva turnaje Světového okruhu, ale letos se koncem července kvůli herní krizi na popud Slukové rozešly.

Sluková s Hermannovou by byly favoritkami

V případném utkání by podle Kolocové byly favoritkami Sluková s Hermannovou. "Holky si nasadily ambice, cestují po tour a snaží se uhrávat výsledky. Já tlak vnitřně necítím, domluvily jsme se s Hankou, abych si užila tři turnaje, a z mé strany to bude víc v pohodě," uvedla Kolocová. "Neočekávala bych, že vyhrajeme, ale snažily bychom se udělat první poslední, aby to tak dopadlo," doplnila.

Kiki se raduje ze své první výhry od rozchodu s Maki

K favoritkám šampionátu patří také zkušené Soňa Nováková s Lenkou Háječkovou, Martina Bonnerová s Karolínou Řeháčkovou a rovněž Eliška Gálová s Šárkou Nakládalovou.

Ty o víkendu vyhrály turnaj Středoevropského poháru v Linci, na kterém ve finále porazily ve třech setech Slukovou s Hermannovou.

Mezi muži je jako u Slukové s Hermannovou nejistý start dvou nejlepších českých párů. Přemysl Kubala s Janem Hadravou a Robert Kufa s Janem Dumkem startují rovněž na Grand Slamu v Polsku. Potvrdit start v Česku musejí ve čtvrtek.

Turnaj Uniqa Mistrovství České republiky s dotací v každé kategorii 60 tisíc korun se nově uskuteční na dvou místech. V pátek a v sobotu se hraje na Hamru v Záběhlicích a nedělní program před Centrem Černý Most.

Pořadatelé postaví tribuny pro více než 300 lidí a plánují pestrý doprovodný program. Finále se uskuteční pod umělým osvětlením; duel žen od 18:30 a mužů od 19:30.

Úspěšný pár končí: Kolocová chtěla pokračovat, ale Sluková byla proti
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze