Poprvé po 14 letech bez šampionátu! Volejbalistky se neprobojovaly na ME | iSport.cz
9. ledna 2019 • 19:43

Poprvé po 14 letech bez šampionátu! Volejbalistky se neprobojovaly na ME

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

České volejbalistky se rozloučily s neúspěšnou kvalifikací mistrovství Evropy výhrou ve Švédsku 3:0. Šanci na postup ztratily už před zápasem ve Stockholmu, ve skupině E obsadily třetí místo za postupující dvojicí Estonsko, Finsko.Český tým nečekanou domácí porážkou v Jablonci nad Nisou právě se švédským celkem (2:3) kvalifikaci v srpnu zahájil a první polovina skupiny mu nevyšla. Bodové manko už nedohnal a na evropském šampionátu bude chybět poprvé po 14 letech.

Poslední zápas nad Švédskem vyhrály Češky po setech 25:20, 26:24 a 25:18. Nejlepší hráčkou byla blokařka Kateřina Holásková s 15 body.

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud