Vonnová jela slalom s dlahou na zápěstí | iSport.cz
29. prosince 2009 • 14:22

Vonnová jela slalom s dlahou na zápěstí

Vonnová
TOP VIDEA
10 gólů Jaromíra Jágra, kterými dostal Kladno do extraligy! 10 gólů Jaromíra Jágra, kterými dostal Kladno do extraligy!
Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americká lyžařka Lindsey Vonnová se i přes pondělní zranění zápěstí postavila na start slalomu Světového poháru v Lienzu. Jízdu absolvovala s bolestmi, které musela tišit prášky. Zápěstí měla zpevněné dlahou a hůlku přivázanou páskou k levé ruce. V pondělním obřím slalomu Vonnová upadla na ruku a v zápěstí má krevní otok a několik vlasových zlomenin.Nadále vedoucí žena Světového poháru Vonnová skončila ve slalomu osmnáctá a po něm si naplánovala návštěvu specialisty Christiana Finka. Ten jí už operoval jiné zranění ruky v únoru letošního roku.

Tehdy si pořezala na mistrovství světa palec o rozbitou lahev šampaňského a zbytek sezony absolvovala rovněž se speciální dlahou. "Je to jako pokračování mistrovství světa. Teď mě ruka ale bolí víc než tenkrát ten palec," řekla Američanka.

Vonnová se rozhodla startovat až ráno před závodem, kdy si byla obhlédnout sjezdovku. "Nebylo to tak jednoduché, ale řekla jsem si: 'Dobře, s pomocí prášků to zvládnu'. Při jízdě jsem nemohla potlačit bolest, a tak mi nezbylo než jen bojovat. Vůbec jsem nemyslela na to, že bych mohla znovu spadnout, soustředím se vždy jen na jízdu," prohlásila dvojnásobná vítězka celkové klasifikace Světového poháru.

Další závod čeká Vonnovou 3. ledna v Záhřebu. "Do té doby si chci dát přestávku a uvidím, jak se to bude hojit. Pokud to bude vypadat jako dnes, tak pojedu znovu," naznačila Vonnová, že nechce přijít o žádnou možnost přípravy na olympijské hry ve Vancouveru.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud