13. června 2018 • 11:25

Samková shání peníze pro své „mlaďáky“: Namažte jim perutě!

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře
Plzeňská euforie! Limberský a spol. naskákali na Horvátha v přímém přenosu Plzeňská euforie! Limberský a spol. naskákali na Horvátha v přímém přenosu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Může z nich být nová Eva Samková, teď ale potřebují pomoct. Desítka juniorských snowboardkrosařů se chystá na srpnové juniorské mistrovství světa na Novém Zélandu. Na nákladnou cestu shánějí peníze, kde se dá. Pomocí nápadité crowdfundingové kampaně teď chtějí získat 600 000 korun z potřebného milionu.Jsou zvyklí si na cestách sami vařit i prát, na Nový Zéland je ale auto nedopraví a v roubence se neubytují.

„Mlaďáci tak mají dvě možnosti: vzdát se svých deseti vyjetých fleků nebo si říct o Tvoji pomoc! Mají natrénováno, mají výsledky, mají šanci. Namaž jim perutě a pošli je vstříc jejich životní výzvě!“ zní výzva akce českého snowboardkrosového týmu na Hithitu, kde se snaží potřebné peníze vybrat mezi veřejností.

Ta může přispět srdcovou třístovkou nebo si vybrat z široké nabídky dalších možností. Patří k nim nákup Red Bullu ze speciální edice se Samkové knírem, ve světě sociálních sítí už unikátní pohlednice, čepice, Samkovou podepsaná trička či softshellky, ale i hodina u fyzioterapeuta, trénink s reprezentanty nebo rodinná dovolená v Krkonoších. Vrcholem je možnost odjet s týmem přímo na Nový Zéland.

„Podpořte, prosím naše skvělé mladé juniory. Já je taky podpořím finančně i psychicky. Jsou skvělí, já je mám ráda a věřím, že ty medaile přivezou,“ vyzývá olympijská vítězka Eva Samková.

Ta svůj první velký úspěch kariéry slavila před osmi lety vítězstvím na juniorském světa právě v novozélandské Cardroně, kde se šampionát koná i letos.

„Nový Zéland má pro český snowboardcross zvláštní kouzlo. Nalep kníra a pomoz spolu s Evou dostat juniory mezi elitu!“ vyzývají snowboardkrosaři.

Přispět můžete zde: https://www.hithit.com/cs/project/4875/zeland-vola-mladi-snowboardcrossari-touzi-uspet-ve-svete

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze