TOP VIDEA
RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou RENTGEN: Jak se dalo předejít holomajzně mezi Baníkem a Spartou
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takovou sílu ještě Česko nevyslalo. Do Koreje letos zamířila rekordní výprava 94 sportovců, což je o jednoho více než na hrách v roce 2010. A od rekordního zastoupení se očekávají i výjimečné výkony, včetně útoku na medailové maximum.



Bude to ale velká výzva, protože před čtyřmi lety přivezla česká expedice hned 8 cenných kovů: 2x zlato (snowboardkrosařka Eva Samková a rychlobruslařka Martina Sáblíková), 4x stříbro (Martina Sáblíková a biatlonisté Ondřej Moravec, Gabriela Koukalová plus smíšená štafeta) a 2x bronz (biatlonisté Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec).

ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ

Muži: Ondřej Berndt, Filip Forejtek, Jan

Hudec, Adam Kotzmann, Jan Zabystřan

Ženy: Martina Dubovská, Gabriela Capová,

Ester Ledecká, Kateřina Pauláthová

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Muži: Martin Jakš, Petr Knop, Michal

Novák, Aleš Razým, Miroslav Rypl

Ženy: Kateřina Beroušková, Karolína Grohová, Petra Hynčicová, Barbora Havlíčková, Petra Nováková

BIATLON

Muži: Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Adam Václavík

Ženy: Markéta Davidová, Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Veronika Zvařičová, Lea Johanidesová (náhradnice)

RYCHLOBRUSLENÍ

Ženy: Karolína Erbanová, Martina Sáblíková, Nikola Zdráhalová. V pozici náhradnice Natálie Kerschbaummayr

Short track – ženy: Michaela Sejpalová

HOKEJ

Brankáři: Patrik Bartošák,

Pavel Francouz, Dominik Furch

Obránci: Michal Jordán, Jan Kolář, Tomáš Kundrátek, Vojtěch Mozík, Jakub Nakládal, Ondřej Němec, Adam Polášek, Ondřej Vitásek

Útočníci: Michal Birner, Roman Červenka, Martin Erat, Milan Gulaš, Roman Horák, Jan Kovář, Petr Koukal, Dominik Kubalík, Tomáš Mertl, Lukáš Radil, Michal Řepík, Jiří Sekáč, Michal Vondrka, Tomáš Zohorna

Hlavní trenér: Josef Jandač

Asistenti trenéra: Jiří Kalous, Václav Prospal, Jaroslav Špaček

KRASOBRUSLENÍ

Muži: Michal Březina

Taneční páry: Michal Češka, Cortney Mansourová

Sportovní dvojice: Martin Bidař, Anna Dušková

BOBY

Muži: Dominik Dvořák, David Egydy, Jakub Havlín, Jaroslav Kopřiva, Jakub Nosek, Dominik Suchý, Jan Šindelář, Jan Vrba, Jan Stokláska (náhradník)

SANĚ

Muži: Ondřej Hyman

Ženy: Tereza Nosková

Dvojice: Antonín Brož, Lukáš Brož, Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

SEVERSKÁ KOMBINACE

Muži: Lukáš Daněk, Miroslav Dvořák, Ondřej Pažout, Tomáš Portyk

SKOKY NA LYŽÍCH

Muži: Lukáš Hlava, Roman Koudelka, Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek, Vojtěch Štursa

SNOWBOARDING

Muži: Petr Horák (slopestyle, big air), Jan Kubičík (snowboardcross)

Ženy: Ester Ledecká (paralelní disciplíny), Vendula Hopjáková, Kateřina Louthanová, Eva Samková (snowboardcross), Šárka Pančochová (slopestyle, big air)

FREESTYLE LYŽOVÁNÍ

Ženy: Nikol Kučerová (skicross)

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze