25. dubna 2018 • 00:00

Zmatený Ronaldo se spletl a fandil svému největšímu rivalovi!

Autor:
TOP VIDEA
Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější
Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden z nejlepších brazilských fotbalistů historie Ronaldo si před nedávnem uřízl pořádný kus ostudy. Na přátelské fotbalové utkání, kam dorazil jako fanoušek, si oblékl špatný dres a celou dobu fandil největšímu protivníkovi jeho domácího týmu, Argentině. Na svou obranu řekl pouze, že byl hladový!Ronaldo, bývalý brazilský útočník, který reprezentoval svou zemi na mezinárodní úrovni už od 17 let, měl zmatek v tom, komu má fandit, a po celou dobu utkání podporoval soupeře. Nedlouho po tomto omylu se fanouškům za tento mezinárodní trapas Ronaldo omluvil skrze své sociální sítě. Ti se však museli spokojit s odůvodněním, že se jednoduše cítí zmatený, když má hlad. Co však bylo pravým důvodem?

Pokud jste právě uvěřili, že by si brazilský útočník mohl bezdůvodně splést vlastní tým s jeho největším rivalem, nechte se vyvést z omylu. Pravděpodobně máte také jen hlad! „Když máš hlad, nejsi to ty“ je totiž dlouhodobým sloganem značky Snickers, jejíž letošní tváří je právě slavný fotbalista Ronaldo. Ověřte si, že Snickers a fotbal jdou jednoduše dohromady, zapojte se do jedinečné soutěže startující 23. dubna 2018 a setkejte se s Ronaldem v Brazílii na stadionu Maracanã.

Foto 

Jak se zúčastnit? Speciálně označené tyčinky Snickers z limitované edice ukrývají pod obalem nejen ikonickou čokoládovou tyčinku s karamelem, nugátem a oříšky, která vás doslova dostane do hry, ale i unikátní kód. Ten společně s údaji pro vytvoření osobního profilu stačí zaregistrovat na www.snickers.cz/soutez a zodpovědět několik otázek týkajících se fotbalu a Ronalda. Hlavním výhercem se stane ten, kdo zodpoví alespoň 6 z 9 otázek správně a zároveň dokáže přesvědčit porotu o tom, že by se s brazilskou hvězdou měl setkat právě on formou krátkého motivačního textu. Kromě setkání s Ronaldem v Brazílii pro hlavního vítěze a jeho dvoučlenný doprovod jsou ve hře každý týden zajímavé věcné ceny.

Limitovaná edice tyčinek Snickers je dostupná v běžné obchodní síti od 13,90 Kč. Soutěž probíhá v termínu od 23. 4. do 17. 6. 2018 a její podrobná pravidla jsou k dispozici na www.snickers.cz/soutez.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze