17. května 2018 • 00:00

Nestíháš sledovat MS v hokeji? Lepší.TV ti poradí super fintu!

Autor:
Lepší.TV
TOP VIDEA
Baroš o Baníku, Liverpoolu i budoucnosti. Trenérem určitě nebudu, smál se Baroš o Baníku, Liverpoolu i budoucnosti. Trenérem určitě nebudu, smál se
Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit Talent Ajaxu Černý: Byla to smutná sezona ovlivněná tragédií, pořád o tom nedokážu mluvit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě pořád spěcháš domů, aby ti neunikl začátek hokeje? Chceš sledovat NHL, NBA, Moto GP a další sporty? Nestíháš kvůli práci MS v hokeji? Máš nervy, když ti obraz kostičkuje? Přejdi na moderní způsob sledování a staň se pánem své televize! Nenech se omezovat se a využívej všechny funkce, které se ti nabízí. A sleduj mnohem více stanic i na svém notebooku, tabletu nebo v telefonu.Jako v televizním studiu

Představ si možnost pustit si právě vysílaný zápas od začátku. Přesto, že už běží 15 minuta. Nebo se dívat na noční zápas NHL třeba v sobotu dopoledne. Chceš si odskočit do lednice pro pivo? Nebo ti volá manželka z obchodu? Žádný problém. Dáš „pauzu“ na své telce, zajdeš si otevřít své chlazené pivko, s manželkou bez stresu vyřídíš telefonát a pak pokračuješ ve sledování tam, kde jsi skončil.

Kde si vzpomeneš

Že nemáš „chytrou“ televizi? Nevadí! Poslouží Ti IPTV Box, který „dostane“ do tvojí televize internet. U smart TV si pak stáhni příslušnou aplikaci. Díky technice si můžeš fandit svému klubu také v počítači, notebooku, tabletu či telefonu. A co víc: můžeš se dívat všude, kde máš dostupný internet (nebo mobilní data), tedy na chatě, pod pergolou, u bazénu, u vody nebo v autobuse.

Jedna je opravdu lepší

V dnešní době máš na výběr z celé řady internetových televizí neboli IPTV. Ale je tu jedna, která tě dostane. Řeč je o Lepší.TV. Ta svými vlastnostmi, komfortem, a hlavně poměrem výkon/cena předbíhá svoji konkurenci. Proč?

Televizní archív

Budeš mít k dispozici nejen desítky TV stanic, včetně Nova Sport 1 a Nova Sport 2HD kvalitě, za které by sis jinde musel pěkně připlatit, ale v ceně máš k dispozici i „To nejlepší z TV“, kterou si zcela jistě oblíbíš. Ušetří ti spoustu času, protože v přehledné nabídce najdeš to nejlepší, co se v televizi odvysílalo.

Stačí si jen vybrat z nabídky více než 500 filmových hitů, sportovních pořadů nebo třeba celou sérií seriálů. A aby toho nebylo málo, Lepší.TV ti na to dává celých 30 dní, což je opravdu bezkonkurenční doba.

Lepší.TVLepší.TV

TV Box nebo dokonce počítač?

TV Box předčí všechna Tvá očekávání. Neslouží pouze ke sledování televize, ale je to vlastně minipočítač s Androidem. Není tak žádný problém ihned začít brouzdat internetem, vyřizovat emaily, spojit se s přáteli na Facebooku, sledovat videoklipy na YouTube nebo si doinstalovat libovolné aplikace z Google Play.

Není čas to konečně změnit?

Ještě stále váháš? A co kdyby ti Lepší.TV právě pro tebe nabídla možnost si ji vyzkoušet za 1 Kč? Není na co čekat. Doba, kdy jsi na střeše natáčel anténu správným směrem, hltal večeři nebo zaháněl děti do postele, aby ti žádný gól neutekl, se stává historií.

Lepší.TVLepší.TV

S Lepší.TV zažiješ opravdovou televizní svobodu. Sleduješ tehdy, kdy máš čas, kde ti to vyhovuje, zkrátka přebíráš moc nad svojí televizí.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze