ANKETA: Jaké sporty Češi nejčastěji dělají? A kolik za ně ročně utrácí? | iSport.cz
11. října 2018 • 14:15

ANKETA: Jaké sporty Češi nejčastěji dělají? A kolik za ně ročně utrácí?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

INTERSPORT je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Nabízí vybavení, oblečení, obuv a doplňky na sport i pro volný čas. S výběrem sportovního vybavení vždy pomohou odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci.Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od servisu kol, lyží, snowboardů až po opravy výpletů tenisových raket a ošetření in-line bruslí.

Na vybraných prodejnách mohou zákazníci využít dynamické analýzy došlapu, počítačové analýzy chodidel, tvarování vložek a dalších služeb, které prodejny nabízí.

K dnešnímu dni má INTERSPORT v České republice 21 vlastních prodejen, 10 partnerských prodejen včetně 2 rentů.

Roční obrat společnosti je 1,247mld CZK.

Vizi společnosti představuje nový koncept BEST IN TOWN, jehož cílem jsou nejlepší prodejny s nejlepším servisem, nejlepším sortimentem a nejlepším poradenstvím.

INTERSPORT postupně modernizuje prodejny v celé České republice. Jako první absolvovala změnu prodejna v pražských Letňanech, následovala města Plzeň a Most a prodejna v Pardubicích. „Do modernizace jsme se pustili s cílem vytvořit něco víc než běžnou prodejnu. Chtěli jsme, aby vznikl prostor s unikátní atmosférou, ve kterém se naši zákazníci budou cítit příjemně a který pro ně bude inspirativní. Doba se mění. Klademe větší důraz na životní prostředí, aktivitu a zdravý pohyb, tak proč by obchody měly vypadat pořád stejně? Sport a příroda k sobě navíc neodmyslitelně patří.“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti INTERSPORT.

ANKETA: Jak Češi sportují?

ANKETA: Jak Češi sportují?
ANKETA: Jak Češi sportují?

Témata:  sport, rádce, intersport
 
Články odjinud


Články odjinud