Chelsea: hráči pařili, pili vodku a šampaňské | iSport.cz
5. ledna 2009 • 16:00

Chelsea: hráči pařili, pili vodku a šampaňské

Autor: spo
John Terry se svou manželkou
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Že neporazili tým ze třetí ligy? Že s papírově slabším soupeřem Southendem pouze remizovali? Nic se neděje. Fotbalisté Chelsea přesto nepovedený zápas řádně zapili. A pařili až do rána!Utkání skončilo 1:1, ale hvězdy londýnské Chelsea to od nočního tažení západním Londýnem neodradilo.

Kapitán John Terry, Frank Lampard, Joe Cole a jiní v sobotu slavili jakoby celý FA Cup vyhráli.

Párty se zúčastnil také obránce Wayne Bridge, který přestupuje do Manchester City. Že by rozlučka?

Celá pařba začala večeří v luxusní restauraci Zuma, kde se k hráčům připojilo několik dalších lidí včetně Terryho manželky Toni Poole či Lampardovy přítelkyně Elen Rives.

Později se fotbalisté (už sami) přesunuli do nočního klubu Whisky Mist, kde vydrželi do čtvrté hodiny ranní. Pro Terryho a Bridge však noc neskončila. Oba sobotní kalbu zakončili v kasinu.

Nevyhnuli se však zvědavému pozorovateli, který na hráče (a zejména Terryho) práskl vše, co se dalo.

„V klubu měli rezervované dva stoly s obrovskými láhvemi vodky a šampaňského. Terry pak dělal nějaké strašné dědkovské pohyby, když se pokoušel tančit na písně typu ‚Britney Spears‘,“ všiml si nejmenovaný jedinec.

Ani novému klubu Waynea Bridge – Manchesteru City – se v poháru nevedlo. S Nottinghamem Forest prohrál 0:3. Ale 'překvapivě' žádný z hráčů „citizens“ takhle neslavil…

Témata:  sport, fotbal, chelsea, Terry
 
Články odjinud


Články odjinud