Baroš a Franková se znovu snaží o miminko | iSport.cz
9. ledna 2009 • 04:00

Baroš a Franková se znovu snaží o miminko

Autor: Blesk
TOP VIDEA
Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu
Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za turecký Galatasaray »plodí« gól za gólem, ale vytoužené miminko ne a ne přijít. Reprezentační útočník Milan Baroš (27) a jeho snoubenka Tereza Franková (27) se zase snaží o dítě!Jenže budoucí paní Barošová má zdravotní potíže, kvůli kterým přiletěla z Istanbulu do Česka. „Myslela jsem, že tu budu týden, ale kvůli chození po vyšetřeních se zdržím déle,“ prozradila.

Bývalá Barošova láska - slečna Kiliánová
Bývalá Barošova láska - slečna Kiliánová


O jedno dítě už Tereza přišla (předloni na podzim) a ví, že i druhé těhotenství bude velmi komplikované. „Od počátku bude rizikové. To už je jasné.

Silvestr slavili v Dubaji
Kde slavili snoubenci Milan Baroš a Tereza Franková příchod nového roku? „Byli jsme v Dubaji,“ prozradila Tereza.

„Bylo to super, ale v jednu ráno přišel šejk a řekl, že zábava končí. Jinak to byla paráda,“ popsala Franková. Baroš netrávil v Dubaji volnou chvilku poprvé.

Na jaře roku 2006 zde prožil dovolenou snů se slovenskou modelkou a moderátorkou Zuzanou Belohorcovou.

Rozhodně jakmile zjistím, že jsem těhotná, končím s létáním a zřejmě budu v Čechách. Zdravotnictví je tu na výrazně vyšší úrovni než v Turecku,“ vysvětlila. „To odloučení bude těžké. Vlastně se pak dlouhou dobu s Milanem neuvidíme,“ nastínila.

Tereza Franková je tou pravou fotbalovou manželkou. Milana Baroše následuje všude, kam je jako hráč převelen. „To víte, že to není jednoduché. Trochu mi v Turecku už hrabe. Nic nedělat vydržíte měsíc, ale dlouhodobě ne. Denně chodím do posilovny a snažím se zaměstnat trochu mozek. Přemýšlím o podnikání,“ popsala Tereza.

Milanovo angažmá v Istanbulu jí ale vyhovuje. „Byli jsme v Anglii, Francii a tady se mi líbí nejvíc. A určitě se moc těším na léto, to tu bude nádherné,“ vylíčila Franková. „Jen jsem si myslela, že tady bude trochu klid od krásných holek, ale spletla jsem se,“ narazila na milenecké eskapády fotbalistů Tereza. „Jsou tu bohužel vážně kočky,“ dodala se smíchem.

Trápení milenců M+T - Už jednou přišli o dítě!
Tehdy se soužil v dresu Lyonu na trávníku, kvůli rychlé jízdě mu vzali řidičák, ale přišlo ještě daleko horší K.O. Fotbalista Milan Baroš (26) se těšil na potomka, ale jeho těhotná přítelkyně na podzim roku 2007 potratila!

„Nebyl to výmysl,“ přiznala Franková. Potomka počali Milan s Terezou předloni v létě. To spolu žili přibližně půl roku. Fotbalista se dal s bývalou modelkou dohromady už podruhé. Poprvé vyšla pravda o jejich vztahu najevo před rokem a půl. Po nějakém čase se však rozešli.
Témata:  sport, fotbal, baroš, bulvár
 
Články odjinud


Články odjinud