TOP 10 partnerek fotbalistů podle dračice Nives | iSport.cz
21. května 2009 • 18:00

TOP 10 partnerek fotbalistů podle dračice Nives

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Podívejte se na deset těch nejlepších, nejpůvabnějších a nejžhavějších partnerek fotbalistů současnosti podle deníku Bild!Vybrala je pro Vás odbornice na slovo vzatá – sexuálními skandály proslavená přítelkyně Dina Drpiče, chorvatská sexbomba Nives Celsius!


10. Abigail Clancy


Vypadá jako holka od vedle, ale jak vidno, dokáže být taky pořádně sexy! Nejlépe by o tom mohl vyprávět její přítel Peter Crouch. Právem si zaslouží místo v top ten partnerek fotbalistů.

9. Antonela Roccuzzo


Barcelonský Lionel Messi není jen talentovaný fotbalista, ale má i talent na výběr nádherných žen! Antonella je přírodní kráska, nádherná i bez makeupu.

8. Ena Popov


Gojko Kačar z Herthy Berlín a Ena jsou prý jen přáteli. Ale podle Nives je za tím víc. Gojkovi se rozhodně nelze divit!

7. Alena Šeredová


Je to česká sexbomba! A navíc nepotřebovala zákroky chirurgů. Proto je podle Nives číslem sedm v top ten! Brankářské opoře Juventusu a italské reprezentace Gianluigimu Buffonovi máme co závidět.

6. Gina Pistol


Zlé jazyky tvrdí, že přítelkyně Cipriana Marici ze Stuttgartu Gina a Nives jsou velkými rivalkami. A chorvatská dračice souhlasí! Přesto Ginu uvedla na šestém místě svého žhavého žebříčku.

5. Iva Buzov


Iva randí s jedním z nejpohlednějších hráčů současnosti, obráncem Tottenhamu Vedranem Čorlukou. Vztah je dokonce tak vážný, že si nechala vytetovat jeho iniciály! Kam asi?

4. Ariadne Artiles


Ariadne je jednou z nejkrásnějších žen planety. Brankář Realu Madrid Iker Casillas si zaslouží gratulace za její ulovení!

3. Cheryl Cole


Manželka spoluhráče Petra Čecha z londýnské Chelsea Ashleyho Cola je velice sexy. Co víc lze o takové krásce říct?

2. Sylvie van der Vaart


Nikdo nemá na božskou krásu, sexappeal a nevinnou tvář Sylvie, manželky špílmachra Realu Madrid a nizozemského reprezentanta Rafaela. Vlastně skoro nikdo...

1. Nives Celsius


Kdo je na prvním místě žebříčku nejžhavějších partnerek fotbalistů podle Nives Celsius? Přeci Nives Celsius! "Možná nejsem úplně nejlepší, ale vím, co se pánům líbí. Pořádné sebevědomí!" říká chorvatská kráska. Sebevědomí přítelkyni Dino Drpiče rozhodně nechybí, ale je zřejmé, že má i jiné přednosti!

Cheryl Cole
Cheryl Cole

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud