Woodsova milenka: Dva roky mám sex s Tig(e)rem | iSport.cz
3. prosince 2009 • 12:00

Woodsova milenka: Dva roky mám sex s Tig(e)rem

Autor: Pavel Skořepa
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Magazín COACH: výživový specialista Vítek a sporný lídr Jordan
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší golfista světa Tiger Woods (33) je na dně! Přihlásila se další údajná milenka, která tvrdí, že s ní byl nevěrný manželce a matce jeho dvou dětí Elin (29). Servírka Jaimee Grubbs (24) si prý s nejbohatším sportovcem světa užívala přes 2 roky milostný románek.Tiger se ve středu za své chování omluvil, nevěru nevyvrátil. Skandály kolem Woodse se začaly šířit minulý týden, kdy vyšlo najevo, že prý měl poměr s Rachel Uchitel. Pak pokračovaly podivnou autonehodou, za kterou dostal vtipnou pokutu 164 dolarů.

A včera vyšla najevo další údajná nevěra. Barová hosteska Jaimee Grubbs totiž tvrdí, že s golfovou superstar měla milostný poměr! „Byli jsme spolu v kontaktu více než dva roky. Mám od něho uloženo více než 300 esemesek,“ řekla Grubbs magazínu US Weekly.

Románek s Jaimee měl údajně začít v dubnu 2007, kdy ji Tiger oslovil v Las Vegas. „Pak jsme se viděli o pár dní později. Pozval mě k sobě do hotelu, kde jsme spolu poprvé spali. Za ty dva roky to bylo asi dvacetkrát,“ tvrdí pohledná brunetka, která si je jistá, že má teď Woods výčitky svědomí.

Že by Tiger woods byl nevěrný švédské krásce Elin Nordegren, sníž má dvě děti a vyměnil ji za Rachel, která 11. září 2001 ztratila svého snoubence?Že by Tiger woods byl nevěrný švédské krásce Elin Nordegren, sníž má dvě děti a vyměnil ji za Rachel, která 11. září 2001 ztratila svého snoubence?Foto Foto ČTK, abl


A skutečně! Tiger v prohlášení vyjádřil politování nad tím, že byla jeho rodina zapletena do skandálu s milenkami. „Vím, že jsem poškodil rodinu. Nechoval jsem se správně podle svých hodnot a tak, jak by si mí nejbližší zasloužili. Budu usilovat o to, abych byl lepším člověkem, otcem a manželem,“ uvedl mnohoznačně Woods.

Konkrétně své morální prohřešky nerozebírá. Uvedl jen, že s překvapením pochopil, jak velký dopad může mít na život zájem bulváru. Zato Jaimee otevřeně zavzpomínala na dobu, kdy se s Woodsem poznali a začali se sbližovat.

„Bylo úžasné, když jsme spolu mohli být o samotě, i když jsem vždycky věděla, že nikdy nebudeme spolu. Pamatuji si, jak jsme se poprvé políbili. Srdce mi málem vyskočilo z těla.“ Co na to Woodsova žena Elin? Odpustí Tigerovi, nebo požádá o rozvod?

Co psal Tiger milence?

✔ Brzy tě vezmu někam ven, ale musíš být trpělivá.

✔ Kdy naposled jsi se s někým vyspala?

✔ Příští dva týdny budu na západním pobřeží. Co kdybychom se viděli v Orange County?

✔ Nepiš mi až do zítřejšího rána. Mám teď kolem sebe mnoho lidí.

✔ Napiš mi něco rajcovního. Jdi do koupelny a vyfoť se.

✔ Změna plánu. Potkáme se v Island hotelu. Mám pro nás na noc zamluvený pokoj. Číslo je 905. Je to na východní straně fashion islandu.


Jak to s Jaimee začalo?

13. duben 2007 Jaimee Woodse poznala v lasvegaském klubu. Tvrdí, že během několika dnů provozovali sex v hotelu v San Diegu.

18. červen 2007 Týdny spolu spí. Tigerova manželka porodila dceru Sam. Červen 2008 Nejlepší golfi sta se podrobil operaci kolene, což je s Jaimee dočasně odloučilo.

27. září 2009 Tiger údajně milenku bombardoval esemeskami. 30. září 2009 Woods se snažil domluvit si s Jaimee schůzku po turnaji v San Francisku.

18. říjen 2009 Pohledná Jaimee tvrdí, že s Tigerem dováděli v Island hotelu v Newport Beach.

24. listopad 2009 Woods požádal Jaimee, aby si vymazala hlasovou schránku, kdyby jí volala žena Elin.

27. listopad 2009 Tiger Woods se zranil. Měl autonehodu.


Tiger Woods
Tiger Woods

Témata:  sport, golf, woods, Jaimee
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud