Nevěrník Crouch: Sex v taxíku s prostitutkou! | iSport.cz
8. srpna 2010 • 14:50

Nevěrník Crouch: Sex v taxíku s prostitutkou!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Liberec - Sparta: Hanouskovu ránu vyrazil Machovský jen před Vlacha, který v poklidu vyrovnal, 1:1
Jednání  v kauze údajných machinací s dotacemi pokračuje. Bez Pelty, kdo vypovídal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle by od něj nikdo nečekal. Anglického fotbalistu Petera Crouche neprovází žádné skandály, jedinkrát vyrazil se spoluhráči na tah a pak se ještě dlouho kál. Jenže teď to na vytáhlého útočníka, který je zasnoubený s půvabnou modelkou Abbey Clancy, prasklo s plnou parádou - na kamarádově rozlučce se svobodou v Madridu si užíval s mladičkou prostitutkou!Podle týdeníku News of the World zaplatil Monice Mint (19) za dvě "čísla" 1 000 eur (téměř 25 tisíc korun). Divoce se prý milovali už na zadním sedadle taxíku a pak pokračovali i v hotelu.

To všechno jen dva dny poté, co se vrátil se svou nádhernou snoubenkou z romantické dovolené na Sardinii. Navíc útočník vyrazil do Madridu na rozlučku svého kamaráda Eda Aitkina 16. července - přesně na první výročí svého zasnoubení s Abbey.

Party se rozjela ve velkém stylu a skupinka kamarádů si užívala ve slavném klubu Buddha del Mar, kde slavil své třicetiny třeba David Beckham. Krásná prostitutka Monica se měla v klubu potkat s klientem, ale známý jí doporučil, aby se pohybovala v okolí Crouche.

"Vypadal přátelsky. Snažil se tancovat salsu a při jeho výšce to vypadalo hrozně komicky," popisuje Monica seznámení pro News of the World. "Začali jsme spolu tancovat a on mi šahal na záda, boky, zadek a prsa. Pořád se na mě díval a říkal nádhera."

Abbey Clancy, přítelkyně anglického reprezentanta Petera Crouche
Abbey Clancy, přítelkyně anglického reprezentanta Petera Crouche

Crouch se jí snažil nalákat na drink, ale ta se stále zdráhala. "Až když jsem zjistila, že můj klient nedorazil, připojila jsem se k Peterovi a jeho kamarádům ve VIP zóně. Musela jsem pracovat," konstatuje lakonicky půvabná bruneta.

Večírek pokračoval bujaře dál a rozjařený Crouch zamířil s prostitutkou do hotelu. V komunikaci o placení jim prý pomáhal taxikář, protože Monica neumí dobře anglicky. Za 1 000 eur si zasnoubený fotbalista užil sex hned na zadním sedadle taxíku a pak ještě v hotelu.

"Peter se vůbec nezdráhal mi zaplatit za sex. Vůbec nebyl nervózní," popisuje Monica Mint, která prý nevěděla, že je její "klient" zasnoubený. Vůbec nechápu, jak mohl zaplatit za sex s někým jako jsem já, když má doma tak nádhernou ženu," nechala se slyšet.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud