Jágr si znovu podmanil NHL. Fanoušci složili o české hvězdě píseň | iSport.cz
23. listopadu 2011 • 15:45

Jágr si znovu podmanil NHL. Fanoušci složili o české hvězdě píseň

Autor: pan
Jágr si znovu podmanil NHL. Fanoušci složili o české hvězdě píseň
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako by absolutně ignoroval svůj věk. Ve svých devětatřiceti letech měl Jaromír Jágr již dohrávat svojí kariéru tak na úrovni extraligy, či jiné evropské nejvyšší soutěže. Místo toho kladenský rodák řádí na kluzištích nejlepší soutěže světa - NHL. A daří se mu fantasticky.V dresu Philadephie i ve svém pokročilém hokejovém věku patří mezi hlavní opory. Své nejslavnější roku prožila česká legenda v dresu Pittsburgu, kde hned ve svých dvou úvodních sezonách vyhrála po boku fenomenálního Maria Lemiouxe dva Stanley Cupy. Poté se jeho kariéra přesunula do Washingtonu, kde se mu však zdaleka tak nedařilo.

Po svém tříletém angažmá v ruském Omsku se veterán vrátil do nejslavnější soutěže světa a to ve velkém stylu. I v téměř 40 letech opět ohromil fanoušky po celé Severní Americe. A to do té míry, že na umění nejslavnějšího hokejisty Česka složili píseň.

VIDEO: Fanoušci složili o Jaromíru Jágrovi píseň

 
Články odjinud


Články odjinud