Vondráčková a Plekanec jsou v Praze! Poprvé přivezli i syna Matyáše | iSport.cz
14. dubna 2012 • 17:00

Vondráčková a Plekanec jsou v Praze! Poprvé přivezli i syna Matyáše

Autor:
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitá posila pro hokejový národní tým je v Praze! Tomáš Plekanec přistál spolu s manželkou Lucií Vondráčkovou dnes kolem desáté hodiny dopolední na ruzyňském letišti. A nebyli sami. Podle informací Super. cz s sebou slavný pár přivezl i čtyřměsíčního syna Matyáše.Opora Montrealu a jeho choť se z letiště chtěli dostat v utajení; ihned po přistání se přesunuli do VIP salónku, kde čekali na svá zavazadla.

Dvaatřicetiletá zpěvačka přivezla vůbec poprvé ukázat svým rodičům čtyřměsíčního syna Matyáše. Ti ho do této doby viděli pouze přes skype.

To však není jediný důvod návštěvy Vondráčkové. Ta se spolu se svým o tři roky mladším partnerem zúčastní večerního slavnostního udílení cen TýTý, kde je podle očekávání nominována v kategorii zpěvačka.

Zda se jí bude dařit jako minulý rok, kdy zvítězila a za sebou nechala kromě jiného i Lucii Bílou, se teprve ukáže.

Pestrý program čeká i hokejistu Tomáše Plekance, který by se měl stát jednou z nejdůležitějších postav národního týmu na blížícím se světovém šampionátu ve Švédsku a Finsku.

Lucka Vondráčková již má s hokejovou hvězdou Tomášem Plekancem potomka
Lucka Vondráčková již má s hokejovou hvězdou Tomášem Plekancem potomka


 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud