14. dubna 2012 • 17:00

Vondráčková a Plekanec jsou v Praze! Poprvé přivezli i syna Matyáše

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitá posila pro hokejový národní tým je v Praze! Tomáš Plekanec přistál spolu s manželkou Lucií Vondráčkovou dnes kolem desáté hodiny dopolední na ruzyňském letišti. A nebyli sami. Podle informací Super. cz s sebou slavný pár přivezl i čtyřměsíčního syna Matyáše.Opora Montrealu a jeho choť se z letiště chtěli dostat v utajení; ihned po přistání se přesunuli do VIP salónku, kde čekali na svá zavazadla.

Dvaatřicetiletá zpěvačka přivezla vůbec poprvé ukázat svým rodičům čtyřměsíčního syna Matyáše. Ti ho do této doby viděli pouze přes skype.

To však není jediný důvod návštěvy Vondráčkové. Ta se spolu se svým o tři roky mladším partnerem zúčastní večerního slavnostního udílení cen TýTý, kde je podle očekávání nominována v kategorii zpěvačka.

Zda se jí bude dařit jako minulý rok, kdy zvítězila a za sebou nechala kromě jiného i Lucii Bílou, se teprve ukáže.

Pestrý program čeká i hokejistu Tomáše Plekance, který by se měl stát jednou z nejdůležitějších postav národního týmu na blížícím se světovém šampionátu ve Švédsku a Finsku.

Lucka Vondráčková již má s hokejovou hvězdou Tomášem Plekancem potomka
Lucka Vondráčková již má s hokejovou hvězdou Tomášem Plekancem potomka


 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze