14. dubna 2012 • 17:00

Vondráčková a Plekanec jsou v Praze! Poprvé přivezli i syna Matyáše

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitá posila pro hokejový národní tým je v Praze! Tomáš Plekanec přistál spolu s manželkou Lucií Vondráčkovou dnes kolem desáté hodiny dopolední na ruzyňském letišti. A nebyli sami. Podle informací Super. cz s sebou slavný pár přivezl i čtyřměsíčního syna Matyáše.Opora Montrealu a jeho choť se z letiště chtěli dostat v utajení; ihned po přistání se přesunuli do VIP salónku, kde čekali na svá zavazadla.

Dvaatřicetiletá zpěvačka přivezla vůbec poprvé ukázat svým rodičům čtyřměsíčního syna Matyáše. Ti ho do této doby viděli pouze přes skype.

To však není jediný důvod návštěvy Vondráčkové. Ta se spolu se svým o tři roky mladším partnerem zúčastní večerního slavnostního udílení cen TýTý, kde je podle očekávání nominována v kategorii zpěvačka.

Zda se jí bude dařit jako minulý rok, kdy zvítězila a za sebou nechala kromě jiného i Lucii Bílou, se teprve ukáže.

Pestrý program čeká i hokejistu Tomáše Plekance, který by se měl stát jednou z nejdůležitějších postav národního týmu na blížícím se světovém šampionátu ve Švédsku a Finsku.

Lucka Vondráčková již má s hokejovou hvězdou Tomášem Plekancem potomka
Lucka Vondráčková již má s hokejovou hvězdou Tomášem Plekancem potomka


 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze