Fanynka hecuje fotbalisty: Poražte Řeky a já se svléknu! | iSport.cz
11. června 2012 • 04:59

Fanynka hecuje fotbalisty: Poražte Řeky a já se svléknu!

Autor: Blesk Ondřej Michálek
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
KARLOS SHOW: O hokejových b(p)itkách a síle mysli. Kouč Jelínek vs. nevěřící Vémola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pánové fotbalisti, máme pro vás novou motivaci. Hoďte Rusy za hlavu a zítra porazte Řecko! Jedině tak si udržíte naději na postup do čtvrtfi nále EURO. Co za to? Fanynka Markéta se pro vás i pro vaše fanoušky svlékne!„Za každý zápas, kdy získáte alespoň bod, odhodím jeden kus oblečení,“ vzkázala českým reprezentantům prostřednictvím Blesku Markéta. Bílkův tým zbabral úvodní duel s Ruskem a prohrál 1:4.

Kdyby se prohra opakovala, bylo by jasné, že se po následujícím sobotním utkání s domácím týmem můžou Češi sbalit a odjet z Polska domů. Minimálně remíza by Rosickému a spol. udržela naději.

„Jen ať kluci bodují. Ráda se jim ukážu,“ slibuje Markéta, které se prý z fotbalistů líbí Baroš nebo Pilař. „Mám ráda tmavovlasé typy kluků. Takovým bych udělala i soukromý striptýz,“ prozrazuje.

Český tým má stav nejvyšší pohotovosti. Po remíze Polska s Řeckem (1:1) je jako jediný tým v tabulce bez bodu. I tak ale může postoupit a vše má ve svých rukou. Dvě výhry by je totiž poslaly mezi nejlepší osmičku.

Pánové, co říkáte... Stálo by za to, aby čeští fotbalisté na EURO pár bodíků udělali...
Pánové, co říkáte... Stálo by za to, aby čeští fotbalisté na EURO pár bodíků udělali...

„Chceme na první zápas zapomenout. Ale z těch chyb, co jsme udělali, se musíme ponaučit. Jdeme společně za naším cílem, kterým zůstává postup. Nikdo si nepřipouští nic jiného,“ řekl záložník Jaroslav Plašil.

Se spoluhráči má Řekům co oplácet. Před osmi lety s nimi totiž v semifinále prohráli až kvůli gólu v nastaveném čase prvního prodloužení 1:0.

Řecký tým v Portugalsku nakonec EURO vyhrál. Pokud bude motivace Blesku fungovat, bude se Markéta svlékat dál. Co myslíte? Podaří se fotbalistům dojít až do finále a svléknout ji úplně do naha?

 
Články odjinud


Články odjinud