Autor: wak
1
S vysokými očekáváními počítám, chceme fanouškům udělat radost, říká Krejčí
Škoda v top společnosti! Vstoupil do klubu ligových kanonýrů. Jak to oslavil?

Podobně jak ona oslňuje svou krásnou, on chytá soupeřovi střely. Prominentní pár Alena Šeredová a Gianluigi Buffon na sebe poutá pozornost. Bylo tomu tak i v semifinálovém zápase mistrovství Evropy – Giggi vyrážel německé pokusy a jeho manželka to celé velmi expresivně prožívala v hledišti.

Italové vedli už ve 36. minutě 2:0. Dva góly italského rebela Maria Balotelliho zařídily týmu vedenému zkušeným brankářem Buffonem pohodlné vedení.

Ani to však Šeredové nestačilo. V hledišti se nervózně ošívala, a když v závěru Němci snížili na rozdíl gólu, napětí z ní doslova kapalo.

A to držela celý zápas za ruce své dva syny, Davida Leeho a Luisa Thomasa. Ti prožívali postup do finále o poznání klidněji.

I díky skvělému Buffonovi nakonec dokázala Itálie Německo udolat a Šeredová si mohla tak zhluboka oddechnout, až vyplázla jazyk tak, jako by celých 90 minut běhala na hřišti ona. Ani finále pro ni zřejmě nebude lehké...