17. července 2012 • 12:03

VIDEO: Prezidentský polibek! Barack s Michelle si užívali na basketu

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední zámořská generálka amerického basketbalového týmu před olympiádou, takovou událost si nemohl prezident USA Barack Obama spolu s rodinou nechat ujít. Jenže když nejslavnější americký pár zabrala kamera očekávající prezidentský polibek, začalo to skřípat. Tak trochu jako na palubovce, kde výběr USA překvapivě prohrával...Nejdřív přišel šok a zklamání, pak už se však mohly Spojené státy radovat.

Řeč je nejen o basketbalovém klání mezi USA a Brazílií, ale i o prezidentově polibku-nepolibku s jeho ženou Michelle.

Oba totiž měly podobný průběh.

Jak americkým basketbalistům ve Washingtonu nevyšel úvod posledního přípravného zápasu za velkou louží před olympijskými hrami, tak to zaskřípalo při prvním záběru Kiss Cam.

Tedy kamery, která v očekávání zamilované pusy zabírá páry v hledišti a vybrala si zrovna ten prezidentský.

Zatímco hráči už po první čtvrtině prohrávali o deset bodů, prezident se svou paní nevyslyšeli skandování publika a nenechali se záběrem polibkové kamery k projevu lásky donutit.

Namísto radosti z výhry či polibku tak přišlo bučení a nespokojenost.

Jenže pak si vzal slovo domácí kouč – neboli Obamova dcera Malia, která svým rodičům dala jasně najevo, že pusa musí přijít – a basketbalisté i prezident se do toho pořádně opřeli.

Barack políbil Michelle, basketbaloví reprezentanti utkání otočili a od zaplněné washingtonské arény sklidili bouřlivý potlesk. Jak americký dream team, tak prezident!

Prezidentský polibek. Barack Obama s manželkou Michelle se nejprve zdráhali, pak ale sklidili bouřlivý potlesk
Prezidentský polibek. Barack Obama s manželkou Michelle se nejprve zdráhali, pak ale sklidili bouřlivý potlesk

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze