17. července 2012 • 12:03

VIDEO: Prezidentský polibek! Barack s Michelle si užívali na basketu

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední zámořská generálka amerického basketbalového týmu před olympiádou, takovou událost si nemohl prezident USA Barack Obama spolu s rodinou nechat ujít. Jenže když nejslavnější americký pár zabrala kamera očekávající prezidentský polibek, začalo to skřípat. Tak trochu jako na palubovce, kde výběr USA překvapivě prohrával...Nejdřív přišel šok a zklamání, pak už se však mohly Spojené státy radovat.

Řeč je nejen o basketbalovém klání mezi USA a Brazílií, ale i o prezidentově polibku-nepolibku s jeho ženou Michelle.

Oba totiž měly podobný průběh.

Jak americkým basketbalistům ve Washingtonu nevyšel úvod posledního přípravného zápasu za velkou louží před olympijskými hrami, tak to zaskřípalo při prvním záběru Kiss Cam.

Tedy kamery, která v očekávání zamilované pusy zabírá páry v hledišti a vybrala si zrovna ten prezidentský.

Zatímco hráči už po první čtvrtině prohrávali o deset bodů, prezident se svou paní nevyslyšeli skandování publika a nenechali se záběrem polibkové kamery k projevu lásky donutit.

Namísto radosti z výhry či polibku tak přišlo bučení a nespokojenost.

Jenže pak si vzal slovo domácí kouč – neboli Obamova dcera Malia, která svým rodičům dala jasně najevo, že pusa musí přijít – a basketbalisté i prezident se do toho pořádně opřeli.

Barack políbil Michelle, basketbaloví reprezentanti utkání otočili a od zaplněné washingtonské arény sklidili bouřlivý potlesk. Jak americký dream team, tak prezident!

Prezidentský polibek. Barack Obama s manželkou Michelle se nejprve zdráhali, pak ale sklidili bouřlivý potlesk
Prezidentský polibek. Barack Obama s manželkou Michelle se nejprve zdráhali, pak ale sklidili bouřlivý potlesk

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze