Svůdná Kurnikovová zase září. Před fotoaparáty | iSport.cz
21. září 2010 • 15:10

Svůdná Kurnikovová zase září. Před fotoaparáty

Autor: spo
TOP VIDEA
TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Půvabné křivky a sexy tělo je stále chloubou Anny Kurnikovové! Bývalý tenistka, která si už pinká s míčkem jen rekreačně, nafotila nové a žhavé fotografie pro magazín Maxim. Zářila, jak jinak.Anna Kurnikovová (na snímku) si s Martinou Hingisovou zahraje wimbledonský turnaj veteránů.
Anna Kurnikovová (na snímku) si s Martinou Hingisovou zahraje wimbledonský turnaj veteránů.

Žhavá Anna Kurnikovová opět před fotoaparátem.Žhavá Anna Kurnikovová opět před fotoaparátem.Foto /Youtube/

Nikdy nevyhrála turnaj WTA ve dvouhře, přesto se do historie tenisu zapsala tučným písmem. Stačilo její sexy tělo a miliony pánů i žen, které ji zbožňovali.

Její fotografie byly svého času nejvyhledávanějšími na internetu i v různých tištěných periodikách. Nikdo se nemohl jejího svůdného těla nabažit.

Po dlouhé době se rozhodla své fanoušky opět potěšit. Nafotila žhavé fotografie a zároveň se u focení nechala natáčet. Krása, posuďte sami.

 
Články odjinud


Články odjinud