Svůdná Kurnikovová zase září. Před fotoaparáty | iSport.cz
21. září 2010 • 15:10

Svůdná Kurnikovová zase září. Před fotoaparáty

Autor: spo
TOP VIDEA
Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu
Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait
VŠECHNA VIDEA ZDE

Půvabné křivky a sexy tělo je stále chloubou Anny Kurnikovové! Bývalý tenistka, která si už pinká s míčkem jen rekreačně, nafotila nové a žhavé fotografie pro magazín Maxim. Zářila, jak jinak.Anna Kurnikovová (na snímku) si s Martinou Hingisovou zahraje wimbledonský turnaj veteránů.
Anna Kurnikovová (na snímku) si s Martinou Hingisovou zahraje wimbledonský turnaj veteránů.

Žhavá Anna Kurnikovová opět před fotoaparátem.Žhavá Anna Kurnikovová opět před fotoaparátem.Foto /Youtube/

Nikdy nevyhrála turnaj WTA ve dvouhře, přesto se do historie tenisu zapsala tučným písmem. Stačilo její sexy tělo a miliony pánů i žen, které ji zbožňovali.

Její fotografie byly svého času nejvyhledávanějšími na internetu i v různých tištěných periodikách. Nikdo se nemohl jejího svůdného těla nabažit.

Po dlouhé době se rozhodla své fanoušky opět potěšit. Nafotila žhavé fotografie a zároveň se u focení nechala natáčet. Krása, posuďte sami.

 
Články odjinud


Články odjinud