Německý tisk hořekuje nad porážkou: Úplně nás převálcovala atmosféra | iSport.cz
10. listopadu 2014 • 10:15

Německý tisk hořekuje nad porážkou: Úplně nás převálcovala atmosféra

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německé tenistky ve finále Fed Cupu podlehly českému výběru nečekaně snadno. Tak hodnotí německá média víkendové utkání, v němž se o vítězství České republiky rozhodlo už po třech dvouhrách. Podle komentátorů chyběla Němkám v Praze mentální síla."Slzy místo velkého triumfu. V zaplněné tenisové aréně v Praze dostal německý fedcupový tým kolem Angelique Kerberové a Andrey Petkovicové lekci. Šanci na první titul po 22 letech promarnily německé ženy nečekaně jednoznačně," komentovala výsledek finále televize n-tv.

"Kerberovou a Petkovicovou v sobotu úplně převálcovala atmosféra," napsal deník Stuttgarter Nachrichten. Podle něj bylo o vítězi rozhodnuto už po sobotě, kdy Němky prohrály obě dvouhry.

"Špičkové hráčky Kerberová a Petkovicová se v Praze představily jako příliš ustrašené a příliš nervózní," uvedl deník Rheinische Post. "Samozřejmě je velkolepý výkon dostat se vůbec do finále prestižní soutěže. O to hořčí je nechat se porazit tak snadno. Znovu se ukázal hlavní problém ženského tenisu - kondiční předpoklady hráček jsou pro nejvyšší úroveň slabé. Navíc jim chybí mentální síla," napsal list.

Na nedostatek duševní odolnosti poukázal i deník Die Welt. "Negativní série Angelique Kerberové nakonec vydržela. Také v pátém letošním finále šestadvacetiletá hráčka prohrála - a tím se rozplynul sen o třetím německém fedcupovém triumfu," uvedl list.

"Kerberovou a Petkovicovou v sobotu úplně převálcovala atmosféra," napsal deník Stuttgarter Nachrichten. Podle něj bylo o vítězi rozhodnuto už po sobotě, kdy Němky prohrály obě dvouhry
"Kerberovou a Petkovicovou v sobotu úplně převálcovala atmosféra," napsal deník Stuttgarter Nachrichten. Podle něj bylo o vítězi rozhodnuto už po sobotě, kdy Němky prohrály obě dvouhry

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud