Markéta Vondroušová, co o ní (ne)víte: schovaná tetování, idoly a oblíbené knihy | iSport.cz
7. června 2019 • 13:03

Co (ne)víte o Vondroušové: schovaná tetování, přítel a sportovní rodina

Autor: jj
 • Markéta Vondroušová září na letošním French Open. Co o ní ale možná nevíte?FOTO: Koláž: iSport.cz

  Ano, je to realita! Tenistka Markéta Vondroušová prožívá snové French Open.  Devatenáctiletá kometa ze Sokolova vykřičela do světa svůj talent a senzačně postoupila v druhém grandslamu sezony do finále. Co možná o nové české sportovní hvězdě nevíte?

 • Má ráda tetování

  Nejnovější inkoust pod kůží má na pravém tricepsu, kam si nechala napsat: No rain, no flowers. „Není to moje první tetování, mám jich víc. Ale jsou schovaný,“ usmívá se.

  Nejnovější inkoust pod kůží má na pravém tricepsu, kam si nechala napsat: No rain, no flowers

 • Milovnice thrillerů

  Slečna, co se ráda bojí, to je také Maky. Čte detektivky od Larse Keplera, ani v televizi nepohrdne thrillerem. „Ty hrozně miluju. Hlavně psychologické thrillery jako třeba Mlčení jehňátek,“ říká.

  Česká tenistka Markéta Vondroušová postoupila do osmifinále French Open

   

 • Sběratelka bot

  Je vášnivou sběratelkou sportovních kecek. „Letos v Americe jsem si kupovala boty od firmy Balenciaga, co se navlékají jako ponožka. Pak mám čtyři páry od Nike, když udělali kooperaci ještě s jednou značkou,“ popisuje své nejcennější kousky. Úhrnem má ve sbírce prý zhruba 200 párů.

  Markéta Vondroušová je vášnivou sběratelkou bot, má zhruba 200 párů

 • Všesportovní talent

  Jako malá zkoušela atletiku, fotbal či florbal, než se definitivně upsala tenisu. I rodina má sport v krvi. Maminka Jindřiška Anderlová je bývalá volejbalistka, nevlastní táta Tomáš Anderle zase hokejový trenér.

  Markéra Vondroušová prošla na French Open už do čtvrtfinále

 • Idol Roger

  Žádný tenisový vzor nemá, když má ale říci, kdo z tenistů se jí zamlouvá, neváhá ani chvilku. „Roger Federer, ten je úžasný.“

  Markéta Vondroušová nemá žádný tenisový vzor, když má ale říci, kdo z tenistů se jí zamlouvá, neváhá ani chvilku. „Roger Federer, ten je úžasný.“

 • Přítel Štěpán

  S přítelem Štěpánem Šimkem je Markéta Vondroušová na jedné vlně!S přítelem Štěpánem Šimkem je Markéta Vondroušová na jedné vlně!Foto Instagram

  Se Štěpánem Šimkem se znají odmala, randí spolu od jejích patnácti. Také válel tenis, kariéru mu utnulo zranění. Jsou jako jedna duše, poslouchají stejnou hudbu, sledují filmy a seriály. Před semifinále za ní dorazil do Paříže.

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud