Wimbledon: Krejčíková i Muchová jsou v osmifinále, Siniaková padla

Barbora Krejčíková odvrací míček proti Anastasiji Sevastovové z Lotyšska ve třetím kole Wimbledonu
Karolína Muchová
Tenisové kámošky Markéta Vondroušová (vpravo) a Karolína Muchová
Barbora Krejčíková se raduje z vítězství ve druhém kole Wimbledonu
Je to tam! Barbora Krejčíková se raduje z postupu do třetího kola Wimbledonu...
Barbora Krejčíková děkuje fanouškům po postupu do třetího kola Wimbledonu
Barbora Krejčíková se raduje z vítězství ve druhém kole Wimbledonu
17
Fotogalerie
iSport.cz
Wimbledon
Začít diskusi (0)

Tři české tenistky jsou v osmifinále Wimbledonu. V sobotu uspěly Karolína Muchová, která porazila finalistku Roland Garros Anastasii Pavljučenkovovou 7:5, 6:3, i Barbora Krejčíková. Ta zdolala Anastasiji Sevastovovou z Lotyšska 7:6 (1), 3:6 a 7:5. Jen Kateřina Siniaková svůj boj proti světové jedničce nezvládla, s Ashleigh Bartyovou padla po boji 3:6 a 5:7. Sledujte průběh turnaje a celodenní postřehy tenisového experta deníku Sport Jana Jarocha.

Komentovaná reportáž z Wimbledonu >>>

Zprávy ze dne 6. července 2021

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 16:34

Ani stav 40:0 při servisu Kerberové nevedl k úspěchu, Němka odvrátila tři brejkboly a vede 1:0 ve druhém setu. Tohle ji ještě víc posílí.

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 16:30

Karolína Muchová nevypadá zcela fit, možná ji brzdí zranění a začíná se projevovat. Kerberová bere první sadu 6:2.

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 16:26

Muchová se dostala k prvním dvěma brejkbolům, ale Kerberová odolala a vede 5:2.

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 16:17

Levácké podání a lepší pohyb mají zatím navrch - Kreberová vede 4:1. 

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 16:14

Karolína Muchová se dostává na tabuli, snižuje na 1:3. 

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 16:05

Potvrzuje se, že Karolína Muchová má na letošním Wimbledonu pomalejší rozjezdy - Kerberová jde do brejku a vede 2:0.

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:42

Tenistky by měly přijít na kurt v 15:48.

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:41

Na kurtu číslo 1 teď čeká druhý český souboj, Karolína Muchová vyrukuje na wimbledonskou šampionku z roku 2018, levorukou německou veteránku Agelique Kerberovou. Tohle může být hodně pohledné utkání. 

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:35

Řečí čísel byl tenhle zápas v podstatě jen o servisu. Plíšková trefila 8 es a vyhrála 39 z 52 výměn, když podávala. Její soupeřka měla při svém servisu jen poloviční úspěšnost (32 z 63).

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:30

Ve čtvrtek si Karolína zahraje letos konečně i na centrkurtu, soupeřkou v zápase o finále jí bude lepší z dvojice Džabúrová (21-Tun.) - Sabalenková (2-Běl.).

Důležitý moment
Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:20

Polák Hubert Hurkacz práve v dohrávce vyřadil Daniila Medveděva a bude dalším Federerovým soupeřem.

Důležitý moment
Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:18

Golubicová už vstoupila do fáze, kdy má zápas skoro prohraný, víc švihá a riskuje, Karolíně navíc rozhodčí zase na druhý servis hlásí foot fault. Švýcarka si vytvořila první čtyři brejkboly v zápase, servis a klidná hlava ale zase české tenistce pomohly - 5:2. Hodně dlouhý a asi rozhodujcí game zápasu.

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:06

hehe...

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:04

Plíškobot jede jako stroj, další čistý game na servisu - 4:1. 

Jan Jaroch, redaktor Sportu
6. července 2021 · 15:01

Golubicová vydřela první game druhé sady (1:3) a publikum na jedničce bouřlivě tleská, chtějí vidět delší mač.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Všechny příspěvky z Isport.cz máte již zobrazené.
Vyberte si z nabídky nebo pokračujte na další články z jiných titulů.

Články z jiných titulů