15. srpna 2015 • 23:08

Šafářová porazila v deblu Plíškovou a v Torontu bude hrát finále

Autor:
Deblový souboj českých tenistek vyhrála na turnaji v Torontu Lucie Šafářová. Ta spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupila do finále. Třetí nasazený pár zvítězil v semifinále nad Karolínou Plíškovou a Kristinou Mladenovicovou z Francie 6:4, 7:6.
TOP VIDEA
NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu
V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač
VŠECHNA VIDEA ZDE

Deblový souboj českých tenistek vyhrála na turnaji v Torontu Lucie Šafářová a spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupila do finále. Třetí nasazený pár, letošní šampionky Australian Open a Roland Garros, zvítězily v semifinále nad Karolínou Plíškovou a Kristinou Mladenovicovou z Francie 6:4, 7:6.


REKLAMA
digi tv

Pro Šafářovou je postup do deblového finále náplastí na vyřazení v druhém kole dvouhry. V tom v Torontu skončila i Plíšková, další česká zástupkyně v elitní desítce singlového žebříčku.

V druhém semifinále proti sobě nastoupí nejvýše nasazený pár Martina Hingisová, Sania Mirzaová a Caroline Garciaová s Katarinou Srebotnikovou.

Do finále dvouhry na Rogers Cupu postoupila druhá nasazená Rumunka Simona Halepová, která porazila Italku Saru Erraniovou dvakrát 6:4. Její soupeřkou bude vítězka duelu mezi světovou jedničkou Serenou Williamsovou z USA a mladou Švýcarkou Belindou Bencicovou.

Tenisový turnaj žen v Torontu (tvrdý povrch, dotace 2,513.000 dolarů)

Dvouhra - semifinále: Halepová (2-Rum.)–Erraniová (15-It.) 6:4, 6:4.
Čtyřhra - semifinále: ŠAFÁŘOVÁ, Matteková-Sandsová (3-ČR/USA)–Karolína PLÍŠKOVÁ, Mladenovicová (ČR/Fr.) 6:4, 7:6 (5).

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze