Wimbledonská vítězka Jana Novotná hledala nové tenisové talenty! | iSport.cz
9. října 2012 • 00:00

Wimbledonská vítězka Jana Novotná hledala nové tenisové talenty!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Trpišovský o Ševčíkovi s Masopustem: Mají ideální herní i charakterové rysy Trpišovský o Ševčíkovi s Masopustem: Mají ideální herní i charakterové rysy
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Kolářův pád? Přihraný, ale šlo o faul. Proti Plzni se mohla pískat penalta ZLATÁ PÍŠŤALKA: Kolářův pád? Přihraný, ale šlo o faul. Proti Plzni se mohla pískat penalta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Všechny děti co mají rády tenis a tvrdě dřou, aby něco dokázaly, měly šanci, vyzkoušet si vedení profesionálky a vítězky Wimbledonu Jany Novotné.Tenis je pro všechny! Pod tímto heslem připravil Projekt „S náma na to máš " České spořitelny a Český tenisový svaz nábor dětí do tenisových klubů klubu po celé České republice.

Foto 

V polovině září v Jablonci nad Nisou začala série akcí, která pokračovala celé září a zaměřila se na mladé tenisové talenty, které se skrývají mezi námi. Děti si mohly nejen vyzkoušet hru s raketou, ale procvičily i další dovednosti, které jsou k tenisu zapotřebí. Jednalo se například o obratnost, postřeh nebo koordinaci pohybů. V neděli pak akce pokračovala v Hradci Králové. Ti, kdo dorazili, určitě nelitovali, zažili příjemný sportovní den.

Foto 

Další zastávkou tenisových náborů se stala pražská Štvanice, kde si s dětmi zatrénovala i patronka akce Jana Novotná. Účast olympijské medailistky a vítězky Wimbledonu přilákala rekordní počet účastníků na tenisových dnech, které pořádáme.

Foto 

Na povedenou akci v Praze navázala Plzeň, kde dorazila také spousta nadějných tenistů a tenistek. Místní trenéři zářili a už se těší, jak vedle úspěšné fotbalové Viktorie Plzeň, vybudují další sportovní klub, který bude patřit k české špičce a to vše jen díky účasti v projektu S náma na to máš! 

Foto 

Celou třítýdenní šňůru tenisových náborů zakončil na konci září Zlín, opět s účastí Jany Novotné, která nadšeně radila, fandila a objevovala nové tenisové naděje, které budou těšit české fanoušky už za pár let.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze