Wimbledonská vítězka Jana Novotná hledala nové tenisové talenty! | iSport.cz
9. října 2012 • 00:00

Wimbledonská vítězka Jana Novotná hledala nové tenisové talenty!

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas? Ochutnávka z pohledu za kulisy hokejové Plzně. Jak se připravují brusle na zápas?
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Všechny děti co mají rády tenis a tvrdě dřou, aby něco dokázaly, měly šanci, vyzkoušet si vedení profesionálky a vítězky Wimbledonu Jany Novotné.Tenis je pro všechny! Pod tímto heslem připravil Projekt „S náma na to máš " České spořitelny a Český tenisový svaz nábor dětí do tenisových klubů klubu po celé České republice.

Foto SPORT INVEST Marketing, a.s.

V polovině září v Jablonci nad Nisou začala série akcí, která pokračovala celé září a zaměřila se na mladé tenisové talenty, které se skrývají mezi námi. Děti si mohly nejen vyzkoušet hru s raketou, ale procvičily i další dovednosti, které jsou k tenisu zapotřebí. Jednalo se například o obratnost, postřeh nebo koordinaci pohybů. V neděli pak akce pokračovala v Hradci Králové. Ti, kdo dorazili, určitě nelitovali, zažili příjemný sportovní den.

Foto SPORT INVEST Marketing, a.s.

Další zastávkou tenisových náborů se stala pražská Štvanice, kde si s dětmi zatrénovala i patronka akce Jana Novotná. Účast olympijské medailistky a vítězky Wimbledonu přilákala rekordní počet účastníků na tenisových dnech, které pořádáme.

Foto SPORT INVEST Marketing, a.s.

Na povedenou akci v Praze navázala Plzeň, kde dorazila také spousta nadějných tenistů a tenistek. Místní trenéři zářili a už se těší, jak vedle úspěšné fotbalové Viktorie Plzeň, vybudují další sportovní klub, který bude patřit k české špičce a to vše jen díky účasti v projektu S náma na to máš! 

Foto SPORT INVEST Marketing, a.s.

Celou třítýdenní šňůru tenisových náborů zakončil na konci září Zlín, opět s účastí Jany Novotné, která nadšeně radila, fandila a objevovala nové tenisové naděje, které budou těšit české fanoušky už za pár let.

Články odjinud


Články odjinud