U Baru! Strýcová se vrhá do role moderátorky, na úvod vyzpovídá Boučka | iSport.cz
31. března 2020 • 19:00

U Baru! Strýcová se vrhá do role moderátorky, na úvod vyzpovídá Boučka

Autor: mck
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako kulomet dokáže Barbora Strýcová na tenisovém kurtu pálit peprné výrazy. Stejnou kadencí pak mimo dvorec zase umí oslnit nekonečným množstvím osobitých hlášek, které baví. Co slovo, to perla. Díky své veselé extrovertní povaze zvládá poutavě a dlouho mluvit na kamery. Teď se čtyřiatřicetiletá tenistka staví na druhou stranu barikády. Nebude terčem zvídavých otázek, ale sama je bude pokládat. Pouští se totiž do žánru live talk show. Jejím prvním hostem bude moderátor Libor Bouček.Barbora Strýcová je i v pražské karanténě pilná jako včelka, jak zní její přezdívka. Poctivě cvičí, aby byla v okamžiku restartu sezony po fyzické stránce připravena. Oproti běžnému kolotočářskému životu tenistky ale současná situace příliš vyžití nenabízí. A tak se deblová wimbledonská vítězka rozhodla si dlouhé absentování na světových kurtech pořádně zpestřit.

Nemalé množství sportovců se v časech koronaviru otevřelo fanouškům a odpovídá na jejich dotazy prostřednictvím streamů či příspěvků. Strýcová posunuje aktivity v době pandemie na jinou úroveň. „Nudíte se během karantény?“ optala se svých sledujících a přišla se zajímavou novinkou. Minimálně na dalších několik dalších týdnů se pasuje do role moderátorky. Plzeňská rodačka bude na sociální síti Instagram vysílat vlastní live talk show s názvem U Baru.

V roli prvního zpovídaného Strýcové se ocitne moderátor Libor Bouček. Proč si olympijská medailistka pozvala vlastně už svého kolegu? „Libor byl na spoustě akcích, které pro mě hodně znamenaly,“ naráží Strýcová na to, že Bouček provázel jakožto speaker český fedcupový tým na cestách za slavnými triumfy v týmové soutěži. Moderátora aktuálně 31. hráčka světa označuje za jednoho z největších profesionálů v oboru.

Jak si Strýcová povede jako tazatelka v premiérovém vydání U Baru můžete sledovat ve čtvrtek 2. 4. od 17:00 na jejím instagramovém profilu.

Vstoupit do diskuse
0

Tenis 2020

US Open (31. 8. - 13. 9. 2020, Flushing Meadows, New York)
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

French Open (27. 9. - 11. 10. 2020, Paříž)

Fed Cup (13. - 18. 4. 2021, Budapešť)
Program finále

Davis Cup (22. - 28. 11. 2021, Madrid)
Los finálového turnaje Postup do finále! Češi porazili Slovensko 3:2

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud