Peschkeová si zahraje finále Turnaje mistryň | iSport.cz
30. října 2010 • 16:42

Peschkeová si zahraje finále Turnaje mistryň

Autor: ČTK
Květa Peschkeová
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká tenistka Květa Peschkeová postoupila společně se Slovinkou Katarinou Srebotnikovou do finále čtyhřy na Turnaji mistryň. V dnešním semifinále v Dauhá porazily americko-australský pár Lisa Raymondová, Rennae Stubbsová 7:6 a 6:3.Peschkeová se Srebotnikovou v prvním setu podávaly za stavu 6:5 na vítězství. Neuspěly a sadu pro sebe nakonec rozhodly až v dramatickém tie-breaku, který vyhrály 10:8. Ve druhé sadě česko-slovinský pár prohrával 1:3, ale pak získal pět gamů za sebou a postoupil.

Pětatřicetiletá Peschkeová si finále Turnaje mistryň zahraje podruhé. Před dvěma lety podlehla spolu se Stubbsovou ve finále tehdejším světovým jedničkám Caře Blackové, Liezel Huberové.

V neděli se po boku Srebotnikové utká s vítězkami duelu mezi argentinsko-italským párem Gisela Dulková, Flavia Pennettaová a americko-kazašskou dvojicí Vania Kingová, Jaroslava Švedovová.

Úspěch v prvním zápase v Dauhá zajistil Peschkeové a Srebotnikové prémii 187.500 dolarů (3,3 milionu korun). Vítězky nedělního deblového finále dostanou 375.000 dolarů.

Tenisový Turnaj mistryň v Dauhá
(tvrdý povrch, dotace 4,55 milionu dolarů):

Čtyřhra - semifinále:
Peschkeová, Srebotniková (ČR/Slovin.) - Raymondová, Stubbsová (USA/Austr.) 7:6 (10:8), 6:3.

Dvouhra - semifinále:
Clijstersová (3-Belg.) - Stosurová (5-Austr.) 7:6 (7:3), 6:1.

Dvouhra - semifinále: Clijstersová (3-Belg.) - Stosurová (5-Austr.) 7:6 (7:3), 6:1.
 

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud