Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Oxford Utd. : Sunderland - 29. října 2019   20:45

Oxford Utd.
Oxford Utd.
26' Hall
1:1
(1:0)

4:2 (PEN)

Sunderland
Sunderland
78' McNulty
Oxford Utd.
Stevens – Jones, Mousinho, Forde, Sykes, Agyei, Mackie
Sunderland
Patterson – Taylor, Mbunga-Kimpioka, McGeouch, O´Nien, Connelly, Grigg

Máme za sebou souboj mezi Oxfordem a Sunderlandem, ve kterém nakonec byl šťastnější domácí tým. Ti vedli po první půli 1:0, nicméně hosté v poslední dvaceti minutovce ožili a byli lepším týmem a zaslouženě díky McNultymu srovnali.

Na řadu tak přišly pokutové kopy, ve kterých nejprve hostující Grigg mířil vysoko nad, následně McNultyho vychytal Eastwood a vzhledem k tomu, že se domácí nemýlili, postoupili do dalšího kola.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:11.
Střílení penalt začíná.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Střídání v týmu Oxford United FC: ze hřiště odchází Baptiste, přichází Mousinho.
90+1'
Ten se jim však nepovedl a to je zřejmě ze hry vše.
90+1'
Hosté ještě budou v nastaveném čase zahrávat jeden rohový kop.
90'
Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.
89'
Hosté si tak dlouho zahrávají vzadu s míčem až je domácí začali napadat. Míč se jim však získat nepodařilo.
87'
Hosté se dožadují pokutového kopu po faulu na O´Niena a možná mají pravdu.
85'
Domácí chybují ve středu hřiště, hosté si však v rozehrávce nerozumějí a vrací jim míč.
83'
Long dostal úder ve vzdušném souboji a chvíli bude muset být ošetřován.
82'
Dickie vložil nohu do centru z pravé strany a nechybělo moc, aby si jej srazil do branky.
82'
McNulty má další velkou šanci, jenomže tentokrát trefuje pouze obránce!
81'
Střídání v týmu Oxford United FC: ze hřiště odchází Hall, přichází Forde.
80'
Střídání v týmu Oxford United FC: ze hřiště odchází Taylor, přichází Mackie.
80'
Fosu na pravém křídle pouze fauloval a hrát budou opět hosté.
78'
Sunderland právě vstřelil branku!
Hosté po zásluze srovnávají skóre duelu! Po rohovém kopu domácí nedokázali odehrát míč, dostal se k němu MARC MCNULTY, který se střelou z pěti metrů nemýlil!
77'
McNulty dostal výborný míč a nebyl v ofsajdu. Zpracovat jej však bohužel pro hosty nedokázal.
76'
Fosu dostal dobrý míč za obranu Sunderlandu, byl však příliš pomalý.
74'
Hosté jsou v posledních deseti minutách jasně lepším celkem a vybojovali další rohový kop.
72'
Powerovi se volej vůbec nepovedl a míč letí jen do autu.
71'
Tento centr hostů z pravé strany se nepříjemně točil a skončil až na zadní tyči branky Oxfordu!
70'
O´Nien zabojoval, ale i přes veškerou snahu rohový kop pro svůj tým nezískal.
69'
Pro míč z něj si však bez potíží došel Eastwood.
69'
Střídající O´Nien se snažil o centr, ale byl zablokován na rohový kop.
68'
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Hume, přichází O´Nien.
64'
McNulty se dostával do brejku, jenomže jej zablokovala obrana. K dorážce se dostal McGeady, ale podařilo se mu vystřelit jen velmi slabě a nepřesně.
63'
McGeady se snaží prosadit na pravém křídle, jenomže nezískal nic a vhazovat mohou domácí.
62'
Henry přiťukl míč v pokutovém území Baptisemu, toho skvělým zákrokem vychytal McLaughlin!
60'
Domácí drží míč na pravé straně a mají několik vhazování za sebou.
59'
Centr hostů z levé strany domácí obrana odvrátila, ale pořád je pod tlakem.
57'
Hostům se ve druhé půli vůbec nedaří rozehrávka a mají potíže se s míčem na noze dostat dál než na půlící čáru.
56'
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Lynch, přichází Grigg.
55'
Domácí na chvíli uvěznili hosty v jejich pokutovém území, jenomže střelecký pokus o zem byl velmi nepřesný.
53'
Hosté si při dlouhém míči vůbec nerozuměli a Eastwood může rozehrát od své branky.
52'
Hall se otočil kolem obránce a svým pokusem se velmi ukvapil. Míč z jeho kopačky letí snad deset metrů mimo branku.
51'
Domácí rozehráli přímý kop na krátko proti noze Henrymu, ten však podklouzl a poslal míč do desáté řady tribuny.
49'
Hall je faulován u rohového praporku Lynchem a více to bolelo hostujícího beka.
48'
McNulty je načapán za obranou línií Oxfordu.
47'
McNulty se chtěl dostat k míči přes Ruffelse, ten jej pouští až za brankovou čáru.
46'
Fosu se parádně uvolnil z obležení tří protihráčů, jenomže jeho střela nemohla McLaughlinovi nadělat potíže.
46'
Hráči Oxfordu začínají druhý poločas dlouhým nákopem mimo hřiště.
46'
Máme za sebou bojovný úvodní poločas utkání mezi Oxfordem a Sunderlandem. Hosté jsou v něm malinko aktivnější, přesto ale prohrávají. Poslat je mohl po brejku McNulty, jenomže trefil jen tyč. Hosté poté propadli ve středu hřiště, čehož využili Fosu se střílejícím Hallem, který zaznamenal jedinou branku úvodního dějství.
45+2'
45+2'
Hosté opět propadli ve středu hřiště, nicméně dokázali se vrátit a zažehnat nebezpečí.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
43'
Hosté mohli srovnat! Dobson dostal vynikající přihrávku pod sebe tři metru od branky, jeho pokus však minul tyč!
42'
Kapitán Henry se dostal v pokutovém území k odraženému míči, ale kapitán hostů Leadbitter mu jej odkopl na rohový kop.
40'
McGeady bohužel pro Sunderland chybuje v rozehrávce do rychlého kontru a akce hostů tím končí.
38'
Hosté domácí zatlačili před jejich pokutové území a zasypali je centry, do koncovky se však nedostali.
36'
Baptiste to opět přehnal s důrazem a opět fauluje.
35'
McGeady zbytečně postrčil Dickieho a rozehrávat bude Eastwood.
34'
Baptiste při útočné snaze podrazil C.McLaughlina a rozehrát mohou hosté.
32'
McLaughlin si došel pro střílený centr z pravé strany.
31'
Baptiste se dostával do další šance, jenomže promáchl a opět končí jen na zemi.
29'
Domácí se zatáhli na svou polovinu a tentokrát nechávají na míči hosty.
28'
Hosté okamžitě útočí a získávají rohový kop. Ten však k šanci nevedl.
26'
Oxford United právě vstřelil branku!
Tak to je obrovská smůla pro hosty! McNulty se dostal za obranu domácího týmu a svou křížnou střelou trefil jen tyč! Domácí se okamžitě dostali do brejku, na jehož konci Fosu přihrál míč ROBERTU HALLOVI, který se trefil přesně k tyči! Asistence: Tarique Fosu
24'
Fosu se prodral k míči na zadní tyči. Nedokázal jej však zkrotit optimálně a trefil jej jen do boční sítě.
23'
A standartní situace se poté domácím vůbec nepovedla.
22'
Hall končí na zemi po ostrém zákroku Lynche, tentokrát se to ještě obejde bez karty.
21'
Hosté se brání na své polovině a snaží se počkat na brejky, ty však zatím nepřicházejí.
19'
Baptiste je faulován McGeadym a domácí tak mohou pokračovat v útoku.
18'
Tempo hry trochu upadlo a míč létá vzduchem sem a tam.
16'
McNulty na pravé straně hřiště ve tvrdém souboji získal alespoň aut.
15'
Hall je teď ošetřován a bude chvíli trvat než se hra opět rozběhne.
13'
Hall místo střely volil ještě zasekávačku což neměl dělat. Při pokusu o kličku totiž upadl a hrát mohou soupeři.
13'
Hume se dostal do rychlého kontru po levé straně, jenomže jeho centr odvrací obránci.
11'
Taylor fauluje na polovině hřiště a rozehrát může Flanagan.
10'
Na hřišti se začíná trochu přiostřovat a myslím, že nás ještě čeká hodně zajímavá podívaná.
8'
Po rohovém kopu se Lynch dostal do souboje s Eastwoodem a obě strany si žádají faul na svého hráče. Sudího píšťalka však mlčí a hraje se dál.
7'
Centr McNultyho tečují obránci na rohový kop.
6'
Hráči ve žlutém kombinují kolem vápna „Black Cats“, pořád však nejsou schopni akci zakončit.
5'
Hosté zatím dominují na míči. Domácí jej však získali a dostali se k nepovedenému centru za branku.
3'
Taylor sice chce pro svůj tým rohový kop, Flanagan však byl úspěšnější a bude se jen kopat od branky hostů.
3'
Domácí se po levé straně dále než za polovinu nedostali, ale mohou alespoň vhazovat.
2'
A hosté měli možnost rozehrát rohový kop, ze kterého se však do šance nedostali.
1'
Hostům se hned po pár vteřinách povedl dlouhý nákop na McNultyho, ten však poslal svou střelu až na rohový praporek.
1'

Oxford United FC: Eastwood – Long, Dickie, Moore, Ruffels – Henry (K), Gorrin, Baptiste – Hall, Taylor, Fosu-Henry
Náhradníci: Stevens – Jones, Mousinho, Forde, Sykes, Agyei, Mackie

Sunderland AFC: J. McLaughlin – Lynch, Willis, Flanagan – C. McLaughlin, Dobson, Leadbitter (K), Power, Hume – McGeady – McNulty
Náhradníci: Patterson – Taylor, Mbunga-Kimpioka, McGeouch, O´Nien, Connelly, Grigg.
Oxford United FC

Oxford je na tom s načasováním formy naopak od svého soupeře. Vstup do soutěže měli domácí slabší, nicméně v posledních týmech poráží jeden tým za druhým a vyšvihli se až na pátou příčku tabulky. Oxford navíc střílí hodně branek a můžeme tak dnes očekávat z jejich strany pohledný fotbal.

I domácí si již v tomto poháru zahráli tři kola. Nejprve si poradili s Peterborough v poměru 1:0. Millwal porazili 3:2 na pokutové kopy, když duel dokázali srovnat ze stavu 0:2 brankami v 87. a 94. minutě. V posledním kole pak Oxford přivítal prvoligový West Ham United a uštědřil mu výprask 4:0.
Sunderland AFC

Sunderland by se chtěl v této sezoně postoupit o soutěž výše a dát tak vzpomenout na léta strávaná v Premier League. Zatím tým hraje docela slušně, ale po výborném vstupu do soutěže jeho výkonu šly mírně dolů a momentálně se hosté nachází se ztrátou tří bodů na svého soupeře na osmé příčce tabulky.

V tomto poháru si již Sunderland musel poradit se třemi soupeři a rozhodně to nebyly vůbec snadné souboje. Nejprve sice měli lehčí los v podobě Accringtonu, který na jeho hřišti porazili 3:1: Poté už však naráželi na soupeře z Premier League. V Burnley zvítězili také 3:1 a poté na hřišti Sheffieldu 1:0.
V osmifinále Anglického Ligového poháru se proti sobě představí rivalové z League One, tedy třetí nejvyšší soutěže a mírného favorita tady najdeme v podobě domácího celku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.