Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Burnley : Manchester City - 30. září 2020   20:00

Burnley
Burnley
0:3
(0:1)
Manchester City
35' Sterling   • 50' Sterling   • 66' Torres
Burnley
Peacock-Farrell – Lowton (80. Bardsley), Long, Tarkowski, Taylor – McNeil, Brownhill, Westwood, Pieters – Vydra (46. Wood), Barnes (69. Benson)
Benson, Wood, Goodridge, Driscoll-Glennon, Bardsley, Dunne, Norris
Madley – Smart, Hussin
Turf Moor
Steffen – Walker (67. Harwood-Bellis), Fernardinho, Laporte, Mendy – De Bruyne (65. Silva), Rodri (75. Aké) – Sterling, Mahrez, Torres – Palmer
Doyle, Bernardo Silva, Foden, Harwood-Bellis, Ederson, Delap, Aké

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 2:12.
Je konec! Manchester City poráží Burnley 3:0 a postupuje do dalšího kola! Hosté si totiž dokázali vypracovat vyložené šance. V první Rodri střelou levačkou těsně minul tyčku. Poté se Sterling řítil sám na brankáře, ale domácí gólman jej skvěe vychytal. Po půlhodině hry pálil ve velkém vápně Palmer, ale Peacock-Farrell vytáhl další dobrý zákrok. Až ve 35. minutě poslal hosty do vedení Raheem Sterling! V závěru poločasu mohlo City přidat druhou branku, ale Torresova rána orazítkovala tyč. Raheem Sterling navíc krátce po změně stran přidal druhou branku. Domácí kouč poté posílil ofenzivu, ale poslední slovo měli znovu hosté. O třetí branku se postaral Ferran Torres.
90+3'
90+2'
Během nastavení si žlutou kartu vysloužil Bernardo Silva.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Wood se hnal za další přihrávkou do pokutového území, ale hostující brankář schoval míč do rukavic. Manchester City chce dohrát utkání s míčem na kopačkách.
89'
Také stopeři Manchesteru City se už v závěru dnešního souboje vytáhli na polovinu soupeře, nicméně jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou.
88'
Benjamin Mendy operoval s míčem u nohy na levé straně hrací plochy, jenže jeho centr přiletěl jen do prostoru, kde kralovala domácí obrana.
87'
Sterling doběhl další přihrávku do velkého vápna, jenže tentokrát neodcentroval přesně na spoluhráče. Obrana Burnley musí být neustále pozorná.
86'
Další dlouhá přihrávka směřovala na Raheema Sterlinga, který si tentokrát nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
85'
Hostující brankář si dal pozor na dotírajícího Wooda a odkopl před ním míč daleko od branky Manchesteru City. Duel se už pouze dohrává.
84'
Sterling poslal nadýchaný oblouček do pokutového území, jenže nikdo z nabíhajících hráčů Manchesteru City se k jeho pobídce nedostal.
83'
Mahríz potáhl míč středem hrací plochy do zakončení, nicméně jeho dělovka skončila na holeni prvního obránce v dresu Burnley.
82'
Sterling dostal přihrávku do prostoru v blízkosti velkého vápna, jenže nedokázal zakončit. Fotbalisté Burnley totiž stojí skvěle rozestavení.
81'
Taylor dostal přihrávku na levou stranu, prostrčil míč na Wooda, jenže ten měl proti sobě přesilu hráčů v bílém, kteří jej nenechali zakončit.
80'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Lowton, přichází Bardsley.
79'
Lowton odchází v doprovodu zdravotníků za pomezní čáru a bude muset střídat.
78'
Hra je znovu přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za levé koleno. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
77'
Domácí brankář se musel znovu zapojit do rozehrávky svého celku. Jeho nákop skončil na polovině hřiště, kde ve vzdušném prostoru kraloval Laporte.
76'
Žlutou kartu dostává Sterling (Manchester City).
75'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rodri, přichází Aké.
74'
Burnley se znovu vydalo do útoku po pravém křídle, nicméně centr do velkého vápna pro branku Manchesteru City nebezpečí nepředstavoval.
73'
Lowton poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, nicméně střídající Harwood-Bellis včas vystoupil a srazil míč do zámezí. Vhazovat bude Burnley.
72'
Stopeři Burnley tentokrát rozjeli kombinaci z vlastní poloviny. Za nákopem na pravou stranu se hnal Lowton, ale jeho strážce mu nedal ani metr prostoru.
71'
Raheem Sterling se hnal za nákopem na polovinu soupeře, jenže si pomohl nedovoleným zákrokem a poslal k zemi stopera Longa.
70'
Benson se ihned po svém příchodu na trávník zapojil do akce Burnley. Jeho přihrávka na pravou stranu ale nenašla adresáta.
69'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Barnes, přichází Benson.
68'
Domácí stopeři uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Hráči Manchesteru City sice rozehrávku soupeře napadají, ale už to není s takovou intenzitou.
67'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Walker, přichází Harwood-Bellis.
66'
Manchester City právě vstřelil branku!
Hostující celek přidává i třetí branku a podle všeho definitivně rozhoduje o svém postupu! Sterling v souboji nechal propadnout míč za sebe a dobíhající FERRAN TORRES svůj únik zakončil přesným obstřelem!
65'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází De Bruyne, přichází Silva.
64'
Wood dostal přihrávku do pokutového území, krásně si míč zpracoval hrudníkem, ale jeho dělovka pravačkou skončila nad břevnem.
63'
Lowton táhl akci domácího celku po pravém křídle. Krajní obránce Burnley se dostal na polovinu soupeře, jenže tam jej nepodpořil nikdo ze spoluhráčů.
62'
Domácí se dostali na polovině soupeře, nicméně kombinace fotbalistů Burnley skončila u prvního hráče v bílém dresu Manchesteru City.
61'
Walker potáhl míč vpřed po pravém křídle, jenže se k němu stáhli hned dva zádaci ve fialovém, kteří mu nedovolili přesně rozehrát.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Manchester City zatím bez problémů kráčí za postupem do dalšího kola.
59'
Přímý kop se domácímu celku vůbec nepovedl. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo ve fialovém dresu se k němu nedostal.
58'
Barnes si skvěle pokryl míč u pomezní čáry a napadající Laporte jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat tak bude Burnley.
57'
Wood si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce soupeře. Domácí útočník se dostal před Laporteho, který mu ale vystavil jasnou stopku.
56'
Kevin De Bruyne ustál souboj na polovině hrací plochy, krásně se zbavil obránce a rozehrál na pravou stranu. Hosté pokračují v tlaku.
55'
Benjamin Mendy dostal přihrávku na levou stranu, odkud sklepl míč do velkého vápna, jenže nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce nedostal.
54'
Guardiola si nyní zavolal Sterlinga k sobě a dal mu pořádný fén. Sterling sice vstřelil dvě branky, ale trenér zřejmě není s jeho výkonem spokojený.
53'
Raheem Sterling chtěl zaútočit na hattrick a hledal si prostor v pokutovém území. Anglický reprezentant to ale přehnal a ukopl si míč daleko před sebe.
52'
Domácí Burnley je druhou brankou Manchesteru City poněkud zaskočeno. Domácí fotbalisté se nyní takřka nemohou vymanit z vlastní poloviny.
50'
Hostující celek se po krásné akci dočkal své druhé branky! Na přihrávku na levou stranu si naběhl Torres, který ještě poslal míč na malé vápno. RAHEEM STERLING si míč zpracoval a bez problémů jej uklidil k tyči.
49'
Fernandinho si dal pozor na průnikovou přihrávku na rozběhnutého Wooda a bez problémů odehrál míč na vlastního brankáře. City se snaží hrát konstruktivně.
48'
Hra je přerušena! Hostující obránce Laporte zůstává po souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
47'
Manchester City ihned po změně stran napadá rozehrávku Burnley na jeho polovině. Do rozehrávky se musel zapojit i brankář, jehož nákop propadl až ke stoperům v bílém.
46'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Vydra, přichází Wood.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Manchesteru City! Hosté si totiž dokázali vypracovat vyložené šance. V první Rodri střelou levačkou těsně minul tyčku. Poté se Sterling řítil sám na brankáře, ale domácí gólman jej skvěe vychytal. Po půlhodině hry pálil ve velkém vápně Palmer, ale Peacock-Farrell vytáhl další dobrý zákrok. Až ve 35. minutě poslal hosty do vedení Raheem Sterling! V závěru poločasu mohlo City přidat druhou branku, ale Torresova rána orazítkovala tyč.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
V závěru prvního poločasu se hráči Manchesteru City hnali do protiútoku, ale Mahríz už podle rozhodčího získal míč za pomezní čárou.
44'
Hosté zahodili další vyloženou možnost! Na krásný centr z pravé strany dosáhl ve skluzu dobíhající Torres, ale jeho střela orazítkovala tyč!
43'
Steffen se znovu zapojil do rozehrávky Manchesteru City. Hostující brankář poslal přihrávku na levou stranu, ale rozběhnutý Mendy míč neudržel.
42'
Hostující brankář Steffen nepřesným odkopem málem daroval míč jednomu z domácích fotbalistů, který se následně nerozhlédl a daroval míč soupeři.
41'
Kyle Walker si dal v pokutovém území pozor na propadnutý míč a bez problémů jej nakopl daleko od velkého vápna. City zatím brání s přehledem.
40'
Rodri v souboji na polovině hřiště přistrčil jednoho ze soupeřů, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího, který španělskému záložníkovi odpískal faul.
39'
Burnley zahrávalo další přímý kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kde jeden z bránících hráčů přizvedl míč nahoru, ale brankář jej poté vyboxoval.
38'
Barnes si navedl míč do střelecké pozice, ale jeho přízemní dělovku levačkou srazil Laporte k rohovému praporku, kde následně fauloval Walker.
37'
Burnley se ihned vydalo vpřed se snahou o odcentrování do pokutového území, jenže nikdo ve fialovém dresu míč do pokutového území nedostal.
35'
Manchester City se nakonec dočkal vytouženého vedení ještě před přestávkou! RAHEEM STERLING už ve své další šanci nezaváhal a po přihrávce Mendyho dopravil míč do sítě.
34'
Domácí Burnley následně zahrávalo také rohový kop. Jeho exekuce se znovu chopil Dwight McNeil, jehož centr proletěl velkým vápnem bez teče.
33'
Burnley zahrávalo přímý kop na polovině favorizovaného celku. McNeil vyslal vysoký centr do pokutového území, který bez větších problémů odvrátil Laporte.
32'
Matěj Vydra si dobře pokryl míč na polovině Manchesteru City a dotírající Rodri jej zastavil jen za cenu nedovoleného zákroku.
31'
Lowton si dal pozor na odražený míč a nechal jej propadnout do zámezí. Burnley se tak může po delší době nastěhovat na polovinu soupeře.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi zajímavý duel! Manchester City si sice vypracoval tři možnosti, ale hosté se trápí v zakončení.
29'
Další šance Manchesteru City! Na pravé straně pokutového území se do střelecké pozice dostal Palmer, ale domácí brankář včas vyběhl a zmenšil mu střelecký úhel!
28'
Westood táhl další útočnou akci Burnley středem hrací plochy, jenže přihrávku na Vydru poslal moc prudkou a hostující brankář Steffen si došel pro míč.
27'
Fernandinho dostal přihrávku na levou stranu, navedl si míč na pravačku a odcentroval do velkého vápna. Jeho pobídka skončila na hrudi obránce.
26'
Sterling si pohybem řekl o další přihrávku na polovinu domácího celku, jenže tentokrát přihrávku přečetl Tarkowski, který míč odkopl do autu.
24'
Fernandinho si pohlídal nákop domácího celku na polovinu Manchesteru City, udržel Matěje Vydru na zádech a nechal míč proskákat až do zámezí.
23'
Taylor podpořil útok Burnley náběhem po levé straně hrací plochy. Domácí fotbalista si ale netroufl na odcentrování do pokutového území a raději si pomohl přihrávkou do zadních řad.
22'
Na opačné straně hřiště se o střelu z dvaceti metrů pokusil Matěj Vydra, jehož technický obstřel minul vzdálenější tyčku branky Manchesteru City.
21'
Mendy poslal z pravé strany prudký přízemní centr do pokutového území, nicméně hned první zadák Burnley míč odkopl do bezpečí před Sterlingem.
20'
Další obrovská šance Manchesteru City! Právě Raheem Sterling se dostal do samostatného úniku, ale Peacock-Farrell proti němu vytáhl parádní zákrok!
19'
Raheem Sterling si dobře pokryl míč na vlastní polovině a nenechal se odstavit od míče. Nikdo v bílém dresu Manchesteru City jeho akci nepodpořil.
18'
Peacock-Farrell se musel zapojit do rozehrávky domácího Burnley. Jeho nákop přiletěl až k Matěji Vydrovi, který neustál souboj se svým strážcem.
17'
Raheem Sterling si navedl míč na střed hrací plochy, nicméně jeho pobídka skončila u prvního obránce Burnley. Pokračuje hodně opatrné utkání.
16'
Benjamin Mendy prošel s míčem u nohy na polovinu domácího celku, nicméně jeho centr skončil na hrudi prvního obránce ve fialovém dresu.
15'
Raheem Sterling dostal přihrávku do pokutového území, kde se skvělým prvním dotykem zbavil obránce, ale jeho rána levačkou v pádu branku Burnley neohrozila.
14'
Kevin De Bruyne už znovu diriguje rozehrávku svého celku na polovině soupeře. Belgický blonďák poslal přihrávku do velkého vápna, kde kralovali zadáci Burnley.
13'
Zadáci Manchesteru City uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v dresu domácího Burnley teď rozehrávku soupeře neatakuje.
12'
Rodri si počkal na zpětnou přihrávku, připravil si míč na pravačku, ale jeho přízemní dělovka těsně minula pravou tyč domácí svatyně!
11'
Burnley zahrávalo přímý kop na polovině Manchesteru City! Za krásným centrem se hnal Westwood, kterému k zakončení scházel snad jediný krok.
10'
První zajímavá akce Manchesteru City! Raheem Sterling si v pokutovém území naběhl na prudký centr z pravé strany, jenže byl lapen v ofsajdové pasti!
9'
Mendy znovu kouzlil na levé straně hrací plochy, jenže přihrávkou na Sterlinga zahnal svého spoluhráče do svízelné pozice, ze které už Sterling nevypálil.
8'
Benjamin Mendy dostal přihrávku na levou stranu, kde si špatným zpracováním trošičku zkomplikoval život. Hráč Manchesteru City ale udržel míč ve hře a konstruktivně rozehrál.
7'
Hosté znovu hrají s míčem na polovině soupeře. Manchester City vstoupil do dnešního utkání opravdu aktivně a postupně si hledá prostor pro zakončení.
6'
Kevin De Bruyne si naběhl na přihrávku do blízkosti pokutového území, odkud bez váhání zakončil levačkou, jenže jeho rána byla velmi nepřesná.
5'
Burnley se snad poprvé v utkání vydalo do útoku. Nákop na polovinu Manchesteru City sice naháněl Matěj Vydra, ale hostující obránce měl k míči blíže.
4'
Mahríz si pohybem řekl o přihrávku na křídlo, jenže míč mu při zpracování prosvištěl pod kopačkou až do autu. Vhazuje Burnley.
3'
Hostující celek se usadil na polovině Burnley, jenže kombinace Manchesteru City skončila nepřesnou přihrávkou na levou stranu hřiště.
2'
Domácí se rozhodli pro uklidnění rozehrávky malou domů. Domácí brankář poté nakopl míč na polovinu hřiště, kde se faulem provinil Barnes.
1'
Manchester City obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hostující celek se ihned vydal vpřed, ale s prvním nákopem si Burnley poradilo.
1'

Burnley FC: Peacock-Farrell – Lowton, Long, Tarkowski, Taylor – McNeil, Brownhill, Westwood, Pieters – Vydra, Barnes
Náhradníci: Benson, Wood, Goodridge, Driscoll-Glennon, Bardsley, Dunne, Norris

Manchester City: Steffen – Walker, Fernardinho, Laporte, Mendy – De Bruyne, Rodri – Sterling, Mahrez, Torres – Palmer
Náhradníci: Doyle, Bernardo Silva, Foden, Harwood-Bellis, Ederson, Delap, Aké

Rozhodčí: Madley – Smart, Hussin.

Náhradníci: Bardsley, Benson, Driscoll-Glennon, Dunne, Goodbridge, Norris, Wood

Manchester City: Steffen – Walker, Fernandinho, Laporte, Mendy – De Bruyne, Rodri – Sterling, Mahríz, Torres – Palmer
Náhradníci: Aké, Delap, Doyle, Ederson, Foden, Harwood-Bellis, Silva.
Burnley FC

Domácímu Burnley se na startu nového ročníku příliš nedaří. V úvodním utkání Premier League totiž prohrálo na půdě Leicesteru a o víkendu doma padlo se Southamptonem. V rámci Ligového poháru však Burnely přehrálo Sheffield United i Milwall. Během pohárového duelu se navíc dokázal prosadit i český útočník Matěj Vydra.

Celek Pepa Guardioly odehrál svůj první duel teprve v pondělí po skončení druhého, ale na půdě Wolwes uhrál vítězství 3:1. Ve čtvrtek pak Manchester City zvládl i pohárové utkání, ve kterém přehrál 2:1 Bournemouth. Guardiolu trápí početná marodka. Na ní jsou Aguero, Cancelo, Jesus, Gundogan, Bernardo Silva a Zinčenko. Otazník visí také nad startem stopera Laporteho. Největší problém startu sezóny se však zrodil v neděli, když Manchester City prohrál na domácí půdě 2:5 s Leicesterem. Hattrickem se blýskl Jamie Vardy.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání EFL Cupu mezi Burnley a Manchesterem City. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.