Tak a je dobojováno. Po prvním poločase sice nováček z Frankfurtu prohrával 1:0 po brance Kießlinga. Ve druhém poločase, ale Frankfurt přidal a díky brankám Aignera a Laniga zvítězil 2:1. To je ode mě vše. Díky za pozornost. Na shledanou.
90+1
Stefan Kießling nachytán v ofsajdu.
90
Rozhodčí nastavuje 2 minuty. Dočkáme se ještě nějaké branky?
88
Žlutou kartu viděl Stefan Kießling.
88
Domácí střídají přišel Kohler a odchází Aigner.
84
Střídají také hosté odešel Reinartz a přišel Fernandes.
84
Do další šance se dostával Stefan Kießling. Zakončoval hlavou, ale branku trefit nedokázal.
83
Dnešnímu utkání přihlíží 27 950 diváků.
82
Frankfurt právě vstřelil branku!
A domácí se po velké snaze dočkali a dokázali skórovat. Po pěkném centru se hlavou prosazuje MARTIN LANIG, který nedal brankáři šanci.
79
Další velká šance Andre Schurrleho. Dostal se k pěkné střele za vápnem, ale branka to není.
77
Domácí znovu střídají přišel Lanig a odchází Rode.
76
Domácí střídají. Odchází Inui a nahradí ho Celozzi.
73
Na druhé straně střílel Occean, ale hostující branku, také netrefuje.
72
Castro střílel za vápnem, ale branku netrefil.
71
Stefan Kießling střílel hlavou, ale branku netrefil.
70
Hosté odvracejí dlouhým odkopem.
70
Inui rozehraje rohový kop z pravé strany.
69
Na hřiště přišel Castro a odešel Bellarabi.
68
Bojuje se na půlce hřiště.
66
Domácí se tlačí stále dopředu, určitě by chtěli domácí utkání dotáhnout do vítězného konce.
62
Pěkná střela ke které se dostal Andre Schurrle, ale brankáře Trappa překonat nedokázal. Bude to roh.
58
Domácí odvrací.
58
Michal Kadlec rozehraje rohový kop z pravé strany.
57
A je vyrovnáno. Po pohledné akci se prosazuje domácí STEFAN AIGNER. Stav utkání 1:1.
54
Na druhé straně střílel Schwegler, ale netrefil branku.
53
Andre Schürrle stříel za velkým vápnem, ale Trapp jeho pokus chytá.
52
Takashi Inui zahrával roh z levé strany.
50
Příležitost měl Simon Rolfes, ale nevytěžil vůbec nic.
48
Domácí kombinují a hledají cesty k hostující bráně.
46
Schwegler střílel, ale Leno v pohodě kotroloval.
46
Domácí byli v první půli aktivnější, vytvořili si i gólové šance. Ale po jedné z mála šancí šli do vedení hosté po brance Kießlinga. Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
45
Domácí v obrovské šanci. V malém vápně zakončoval domácí Occean, ale na brankové čáře zasáhnul za brankáře Lena spoluhráč.
43
Přímý kop hlavičkují domácí nad bránu.
42
Druhou žlutou kartu v utkání vidí hostující Schwaab a nabízí přímý kop domácím.
39
Po špatné malé domů se do šance řítil domácí útočník. Ale mířil mimo. Poté se ještě domácí dožadovali penalty po malém střetu útočníka s brankářem.
37
Pěkná šance domácích ve velkém vápně mířila kousek vedle pravé tyče.
36
Sympatický pokus hostí. Střela z velkého vápna nenadělala velké problémy domácímu brankáři.
34
První žlutou kartu za faul na půli hřiště vidí domácí Anderson.
33
Domácí začínají útočnou akci na vlastní polovině.
30
Leverkusen právě vstřelil branku!
Po krásné kombinaci a střele jednoho z hostujících hráčů se pohodlně z malého vápna do prázdné branky prosazuje STEFAN KIESSLING.
28
Rohový kop zahrávali také domácí. Leno si pro něj pohodlně došel.
27
Hosté po rohovém kopu faulovali. Kopat budou domácí.
26
Kießling měl další velkou šanci ve vápně. Brankář reflexivně nohou vykopnul na roh.
25
Kießling právě vstřelil branku, ale pomezní rozhodčí viděl ofsajd. Stále 0:0.
22
Domácí centrovali z levé strany. Brankář chytá.
20
Rohový kop zahrávali domácí. Hlavička po centru mířila mimo.
19
Kießling ve vápně zakončoval doprostřed branky. Brankář chytá bez problémů.
18
Rohový kop hostí odvrací Frankfurt na autové vhazování.
17
Obrovská šance pro domácí. Brankář vyrazil centr pouze k jednomu z hráčů Frankfurtu, ale ten z velkého vápna střílel nad bránu.
16
Po faulu na Kießlinga zajímavá situace pro hosty.
13
První větší šance domácích. Ve vápně střílel Inui, ale trefil pouze protihráče.
11
Pěkný míč za obranu domácích, ale Schürrle nepřebral míč ideálně.
10
Domácí odvracejí odkopem.
10
Rohový kop hostů.
9
Centr z levé strany a Kießling mířil mimo.
7
Kießling zakončoval vysoko nad.
6
Nepřesná kombinace domácích. Následuje odkop od brány hostů.
3
Domácí začínají rozehrávkou na vlastní polovině.
1
První střela domácích mířila vysoko nad bránu.
1
Hráči už jsou v tunelu a chystají se vstoupit na trávník.
Přeji Vám všem krásný den, za 10 minut už začneme.

Eintracht Frankfurt: Nikolov - Celozzi, Demidov, Matmour, Köhler, Lanig, Hoffer

Bayer Leverkusen: Yelldell - Castro, Friedrich, Carvajal, Hegeler, Hosogai, Fernandes

Eintracht Frankfurt: Trapp - Jung, Zambrano, Anderson, Oczipka - Aigner, Rode, Schwegler, Inui, Meier - Occean

Bayer Leverkusen: Leno - Kadlec, Wollscheid, Toprak, Schwaab - Bellarabi, Rolfes, Reinartz, Bender, Schürrle - Kießling

Rozhodčí: Thorsten Kinhöfer.
Bayer Leverkusen obsadil v minulém ročníku Bundesligy 5.místo se ziskem 54 bodů a zahraje si Evropskou ligu. V generálce na 1.kolo Bundesligy si v německém poháru došel pro výhru 4:0 na hřišti soupeře Carl Zeiss Jena.
Domácí Eintracht Frankfurt v minulé sezóně postoupil z 2.Bundesligy, když obsadil 2.postupové místo za týmem Greuther Fürth. Generálka na 1.kolo Bundesligy mu příliš nevyšla, když v německém poháru prohrál na hřišti Erzgebirge Aue vysoko 3:0.
Krásné odpoledne. Vítám Vás všechny u dnešního komentovaného utknání 1.kola německé Bundesligy. V dnešním utkání se střetnou domácí Eintracht Frankfurt a hostující Bayer Leverkusen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.