To je ode mne pro dnešek vše. U dalších utkání Bundesligy napočtenou.

Ofsajdy: 4 – 2
Fauly: 17 – 16
Žluté karty: 2 – 2
Červené karty: 0 – 1
Domácí si ve druhém poločase pohlídali dvoubrankové vedení. Pomohl jim k tomu i zbytečný zákrok frustrovaného Hoffmanna, který oslabil svůj celek. Hosté sice v deseti kousali, ale branku dát nedokázali. Naopak Eintracht v předposlední minutě ještě pojistil své vedení. Domácím sice stále patří poslední příčka, ale už jsou bodově na dostřel. Hannover zůstane 13. Rozdíl mezi těmito týmy jsou 4 body. Bitva o sestup bude ještě zajímavá.
90
Ještě jedna minuta do konce.
89
Braunschweig právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Domácí využívají přesilovku, Ademi se uvolnil u brankové čáry, přdalpod sebe na Bellarabiho, který se podíval na penaltu, kde stál volný JAN HOCHSCHEIDTOVI, který nedal Zielerovi žádnou šanci.
89
Prib ve výskoku kolenem trefil do žeber Kessela.
88
Oba týmy již vyčerpaly střídání. Hannover se ještě nadechuje k nějakému zázraku, ale zatím se nemůže ke střele ani prosadit.
87
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Håvard Nielsen, přichází Orhan Ademi.
86
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Valmir Sulejmani.
85
To je škody pro domácí. Bellarabi byl v ofsajdu, ale zakončení přes Zielera bylo skvostné, ale ač se míč dostal do sítě, tak pro ofsajd neplatí.
85
Bittencourt rohovým kopem ve vápně nikoho nenašel v podobném dresu jako má on, domácí se na chvíli osvobodili.
84
Klidná kombinační hra přenesla míč z levé strany na pravou. Domácí hlídají vývoj utkání.
82
Přímý kop asi z třiceti metrů zahrál po domluvě Huszti. Jeho ostrá rána narazila na zeď, která následně poslala míč daleko od své branky.
81
Hannover to hraje prakticky se dvěma hráči, zatím se u míče moc hráčů nevystřídalo, většinu akcí je vedeno přes Bittencourta a Husztiho.
80
Ještě deset minut a nastavení k tomu chybí Eintrachtu k zisku tří bodů, které pro ně mohou mít cenu zlata.
79
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Dominick Kumbela, přichází Karim Bellarabi.
79
Stindl zahrál přímý kop z dobré pozice, ale pouze vedle domácí branky.
78
Bittencourta zastavil skluzem Mirko Boland a vidí žlutou kartu.
77
Domácí hlídají vytvořený náskok kombinací na vlastní polovině.
76
Nejprve se dostával do přečíslení Kumbela, který nahrál zpět na Nielsena, jenž ihned našel Bolanda. toho odzbrojil Bittencourt. Hosté rychle přešli do protiútoku a přes Rajtorala se míč dostal k Pribovi, který protáhl Davariho.
75
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Leon Andreasen, přichází Edgar Prib.
75
Poprvé v akci se předvedl nový hráč na hřišti Theuerkauf,který fauloval.
73
Žlutou kartu dostává Christian Schulz (Hannover 96).
73
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Damir Vrančić, přichází Norman Theuerkauf.
72
První vážnější akce Hannoveru. Ya Konan se tlačil do zakončení, míč se nakonec dostal až k Husztimu, který z hranice vápna trefil tyč. Od ní se míč odrazil do hřiště. Trochu štěstí na straně Eintrachtu.
71
Domácí Boland vystihl rozehrávku Hannoveru, předal na Nielsena, který přenechal Kumbelovi, ten mu míč z otočky vrátil, jenže Nielsen technickou střelou minul hostující branku.
69
Hosté jsou v útoku velmi bezradní. Huszti nepochopil Bittencourta, který mu míč posílal podél obrany. Hostující špílmachr se zastavil a zisk míče neusiloval.
68
Ani další pokus Bittencourta se hostujícímu hráči nepovedl.
67
Husztiho pohlídal Bičakčić, domácí pak ještě před Bittencourtem odpálili do zámezí.
67
Rohový kop si Hannover pohlídal, ale s míče hraje domácí obrana.
66
Hostům se přímý kop po faulu Elabdellaouiho nepovedl, ale míč se k nim vrátil a až Zieler uklidňuje celou situaci. Hosté musí hrát obezřetněji, když hrají o jednoho muže v poli méně.
65
Žlutou kartu dostává Omar Elabdellaoui (Eintracht Braunschweig).
64
Marcelo poslal malou domů Zielerovi, který musel být rychlejší než Kumbela, povedlo se mu to a míč odpálil daleko od své branky.
62
Totální zkrat Hoffmanna, který nakopl Bolanda a vidí ihned červenou kartu a oslabuje tak již tak zdecimovaný tým Hannoveru.
61
František Rajtoral dostal na hranici vápna přesný pas z levé strany, jeho volej letěl asi o dva metry vedle pravé tyče domácí branky.
60
Hodina hry je téměř za námi. Domácí stále vedou o dvě branky a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by tomu mělo být následně nějak jinak.
59
Kumbela přihrával do středu na Hochscheidta, který to měl o krok delší. Rajtoral by jej pak stíhal marně.
58
Po ošetření Bolanda bude ve hře pokračovat domácí tým. Ten se rozhodl míč soupeři vrátit.
57
Boland probíhal v rychlém běhu okolo obrany hostů, ale aniž by jej kdokoliv fauloval tak upadl. Andreasen pak doslova napálil míč až na tribuny.
56
Přímý kop se snášel na malý čtverec, kde jej sbíral Davari. Marcelo do něj naběhl a málem míč získal, jenže to byl jasný faul.
55
Nielsen fauloval, domácí se budou muset i nadále.
54
Hochscheidt poslal ostrý centr před branku, Kumbela míč podskočil, hosté jej sice zasáhli ale do bezpečí jej dostal až vyboxováním Zieler.
54
Celý stadion viděl ruku v pokutovém území, jen hlavní sudí ne. Podle něj to byla hruď obránce Schulze.
53
Míč pouze proletěl pokutovým územím, ale pravděpodobně jej někdo tečoval, protože domácí u míče zůstanou.
52
Rajtoral nedovolil Bolandovi aby jej obešel, jenže míč zasáhl tak nešikovně, že jej poslal do zámezí. Domácí tak budou kopat roh.
51
Andreasen krotí odkop domácích na vlastní polovině a přes Zielera posílá míč dále.
51
Kumbela si při zpracování pomohl rukou, míč se vrátí na kopačky hostů.
50
Jenže stejně dobře se pohybuje i Eintracht. Stindl raději nedovoleným způsobem zastavil rozvíjející se útok.
49
Hosté zlepšili pohyb, z čehož pramení i fauly domácího týmu.
48
Rajtoral si pokryl míč před Bolandem, ten si jej rukou přidržel, čímž hannoverský hráč ztratil rovnováhu a upadl za zem, Hlavní sudí neváhal hvízdnout do píšťalky.
47
Hannoverský roh nakrátko následně letěl do vápna, domácí tým se ubránil a může postupovat vpřed.
46
Braunschweig zahájil druhý poločas výkopem a hned se dostali do zakončení, když Kumbela čechral míč na Hochscheidta, ale ten míč mírně podskočil, takže nedokázal zamířit přesně.
46
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Artjoms Rudņevs, přichází Jan Schlaudraff.

Červené karty: 0 – 0
První půle je za námi. Domácí vedou o dvě branky a jsou na nejlepší cestě dnes získat plný počet bodů. Hannover bude muset ve druhém poločase hodně přidat, aby dokázal stav srovnat. V případě prohry se může zapojit do bitvy sestup. Druhý poločas jistě nabídne spoustu zajímavého, proto zůstaňte s námi.
45+4
45+3
Hraje se poslední minuta nastavení. Reichel v dobré obranné činnosti zasáhl skluzem míč proti Ya Konanovi.
45+2
Hochscheidt vybídl ke sprintu Elabdellaouiho, ten měl k míči o krok dál než ve vápně Zieler. Pro hosty to dopadlo ještě dobře.
45+1
Kumbela po autovém vhazování udržel míč pro své barvy, ale následný centr do vápna už skončil u Marcela.
45
Hannover se pouze brání, sotva přejde půlící čáru. Hlavní sudá navíc bude nastavovat další tři minuty nad rámec základních 45.
44
Szabolcs Huszti přejel Hochscheidta, to už bylo na hlavního sudího moc a vytahuje žlutou kartu.
44
Přímý kop mířil na Kumbelu, toho ustrážil Hoffmann.
43
Závěr první půle je velmi nervozní. Několik faulů přerušilo rozvíjející se útoky.
42
Kumbela zpět na ploše, předtím ještě nepřesně vystřelil Andreasen.
41
Na středu hřiště byl faulován Kumbela, domácí hráč musí být ošetřen. Po ošetření míří mimo hrací plochu.
40
V ofsajdu se ocitl domácí Hochscheidt.
39
Kumbela nezpracoval přihrávku přesně a tak může hrát Hoffmann.
39
První půle se nám pomaličku nachýlila ke konci. Domácí drží dvoubrankové vedení. Hannover je v těchto fázích hry velmi bezzubí.
38
Jenže domácí jim míč příliš nepůjčují. když nemají cestu vpřed zvolí přesnou přihrávku až k vlastní brance.
37
Domácí uklidňují hru na vlastní polovině, už nemají kam spěchat, mají nahráno. Teď se o mezihru budou muset starat hráči Hannoveru.
35
Na něj nejvýše vyskočil Stindl, ale mířil pouze nad branku domácího brankáře Davariho.
34
Ya Konan poslal kolmici na Bittencourta, toho křižoval Reichel a usměrnil hosty na roh.
33
Rajtoral si vzal na sebe těžké sousto, když se snažil přejít přes Hochscheidta, To se mu povedlo, ale jen z části, po kličce ihned přihrál na volného spoluhráče.
32
A na druhé straně se pro jistotu provinili ofsajdem.
32
Jenže ten se jim vůbec nepovedl, navíc dokázali faulovat.
32
Husztimu odkop od hlavy míč Boland. hosté budou kopat rohový kop.
31
Hannover zkouší projít přes svoji levou stranu, ale i tu domácí stihli utěsnit.
30
Domácí se soustředí na obranu, dlouhé míče hledají Kumbelu, tentokráte však našli pouze dobře postaveného Marcela.
29
Hosté některé situace řeší nezvykle. Místo aby Huszti otočil hru do volného prostoru, tak přikoval míč k lajně na Rajtorala, ten již přihrávkou na stopery uvolnil svoji stranu od tlaku.
28
Pomaličku se nám blíží půlhodina odehrané hry, domácí tým vede o dvě branky a je na nejlepší cestě k přiblížení se předposlednímu místu. Hannover se zatím na žádnou větší akci nezmohl.
27
Hoffmann nedostal míč na Ya Konana, toho pohlídala domácí obrana.
26
Boland a celý Braunschweig se přesunul před branku Hannoveru, jenže domácí hráč místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče vystřelil a trefil před sebou stojícího hráče.
25
Hochscheidt fauloval Husztiho. Sám postižený zahrál přímý kop, ale míč k domácí brance nedolétl. I přesto hosté budou pokračovat v rozehře od rohového praporku.
24
Držení míče je zatím silně ve prospěch domácího týmu, který držel míč v 69% času.
23
Nejprve na středu ztratil míč Nielsen, aby vzápětí na pravé straně prošel vpřed Ya Konan, ale předávka před branku byla zblokována.
22
Hannover je vývojem zápasu velmi zaskočen.
21
HAVARD NIELSEN si zaběhl za obranu a dostal přesný pas, jeho střela z první mířila na vzdálenější tyč, kam Zieler nedosáhl. Domácí vedou o dvě branky.
19
Rajtoral se vrátil s protihráčem a vybojoval autové vhazování.
17
Hra se přemístila do středu hřiště, nyní je k vidění plno osobních soubojů.
15
Další dobrý pokus z kopačky Vrančiće, ale pouze nad.
14
Tak to je nečekané, domácí si vyměnili míč před šestnáctkou, přihrávka našla Zielera připraveného, ten míč pouze vyrazil přímo na kopačku DOMINICKA KUMBELY, který už věděl co dělat.
14
Hra se přelévá mezi oběma šestnáctkami, ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Hannoverská obrana odevzdala míč do zámezí před Kumbelou.
12
Po rohovém kopu se k míči dostal kapitán Kumbela, jeho hlavička však nemířila přesně. Zieler si může oddechnout.
11
Přímý kop Huszti nasměroval pouze na branku Eintrachtu.
10
Boland zastavil pronikajícího Rajtorala a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
9
Na druhé straně vede útok Boland, který vybojoval rohový kop.
8
Kumbela se nedostal přes Rajtorala, hosté tak budou na své pravé straně vhazovat.
6
Hodně osobních soubojů na středu hřiště, explzeňský Rajtoral se nedostal po své straně přes Reichela. Ale Hannover bude vhazovat.
5
Přímý kop domácí nasměrovali přímo na branku, kde stál Zieler, tudy cesta rozhodně nepovede.
4
Kessela skluzem trefil Huszti. Domácím zůstane míč.
3
Zatím vidíme pouze vzájemné oťukávání obou týmů. Více ze hry má však Hannover.
1
Poprvé v akci se ocitli hostující hráči. Po pravé straně postupují díky autovým vhazováním.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše.

Eintracht Braunschweig: Davari – Kessel, Bičakčić, Correia, Reichel – Elabdellaoui, Boland, Vrančić, Hochscheidt – Nielsen, Kumbela (C).
Náhradníci: Later – Doğan, Theuerkauf, Perthel, Bellarabi, Ademi, Kruppke.

Hannover 96: Zieler – Rajtoral, Hoffmann, Marcelo, Schulz – Huszti, Andreasen, Stindl (C), Bittencourt – Ya Konan, Rudņevs.
Náhradníci: Schmidt – Sakaj, Sané, Pander, Prib, Schlaudraff, Sulejmani..
Vzájemné zápasy

Bundesliga 2013/2014
Hannover – Braunschweig 0:0

DFB Pokal 2003/2004
Braunschweig – Hannover 2:0
Eintracht Braunschweig

Domácí jsou nováčkem soutěže a jejich snem je se udržet i pro příští rok. Zatím mají nasbíráno 22 bodů, z toho 15 získali na vlastním stadiónu. Rozhodně do toho zápasu půjdou naplno, ve snaze přiblížit se nesestupovým příčkám.

Hannover 96

Hosté se zatím drží na 13. příčce, ale k sestupovým vodám jim nechybí mnoho. Tento souboj jim napoví, zda-li je možné se sestupu vyhnout či ne. V 28 zápasech nasbírali 29 bodů, při celkovém skóre 36:51. Venku získali 7 bodů.

Hannover – Brémy 1:2
Hoffenheim – Hannover 3:1
Hannover – Dortmund 0:3
Hertha – Hannover 0:3
Hannover – Leverkusen 1:1
Dobré odpoledne u utkání německé Bundeligy. Na hřiště posledního Braunschweigu přijedete tým ohrožený sestupem Hannover 96. Úvodní výkop je stanoven na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.