To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Augsburg sice ani nyní nedokázal porazit Leverkusen, ale vzhledem k průběhu utkání, v němž dvakrát domácí prohrávali, je vybojovaný bod doslova "zlatý". Zvlášť, když se ho domácím podařilo vsítit doslova v posledních vteřinách nastavené pětiminutovky, navíc po rohovém kopu, kdy se do vápna soupeře vydal i gólman Hitz, který se na hranici malého vápna zachoval jako chladnokrevný "zabiják" a parádní střelou vyrovnal na konečných 2:2. Hosté smutní, dnes byli blízko třem bodům, které v souboji o příčku, zajišťující alespoň předkolo LM, velmi hodily.
90+5
90+4
Augsburg právě vstřelil branku!
Neskutečná paráda! Domácí měli k dispozici rohový kop, který rozehráli z pravé strany, do pokutového území se vydal i gólman MARWIN HITZ, který nakonec z malého vápna parádní střelou z otočky překonává svého kolegu Lena v brance Bayeru!
90+3
Další skvělý zákrok Klavana, který tentokrát "vymazal" Bellarabiho na pravé straně!
90+2
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Pierre-Emile Højbjerg, přichází Nikola Durdič.
90+2
O míč se bojuje ve středu hřiště, sudí přerušuje hru, někdo z domácích zahrál rukou.
90+1
Ještě pět minut nastavil sudí nad rámec základní hrací doby, šance Augsburgu na vyrovnání tak stále žije!
90
Žlutou kartu dostává Roberto Hilbert (Bayer Leverkusen).
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Baba nyní skvělým zákrokem odstavil Kießlinga od míče ve vlastní šestnáctce.
88
Vypadá to, že i tentokrát zvítězí Bayer v Augsburgu, stejně jako v minulé sezóně.
87
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Josip Drmić, přichází Stefan Kießling.
86
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Shawn Parker.
84
Leverkusen právě vstřelil branku!
Také Roger Schmidt měl šťastnou ruku při střídání! V 58. minutě poslal na hřiště STEFANA REINARTZE, který mu důvěru nyní splácí gólem, když se prosazuje dobrou střelou, kdy míč "zaplul" k tyči a gólman Hitz na něho nedosáhl.
84
Ale Hakan Çalhanoğlu trefuje pouze bránícího hráče soupeře, stojícího u bližší tyče, nic z toho není.
83
Rohový kop pro Leverkusen, hosté se tak dočkali, rozehrají z levé strany.
82
Karim Bellarabi nyní zle vyčinil asistentovi na pomezí, domníval se, že budou mít hosté roh, ale vše bylo jinak.
81
Wendellův pas nepřesný, domácí mohou jít do brejku. Útočné snažení Augsburgu ale končí hned za půlící čarou.
80
Poslední desetiminutovka před námi, domácí zkouší něco vymyslet s míčem.
78
Jenže k míči se opět dostali hosté, jejich akci zakončil střelou Hakan Çalhanoğlu, míč prolétl kolem pravé tyče.
77
Akci Bayeru končí nepřesný pas Hilberta, domácí mohou rozehrát.
76
Volný kop Bayeru, ale v podstatě přesně na půlící čáře, je z toho takový nesmělý nákop dopředu.
75
Spolupráce Çalhanoğlu – Drmić nepřinesla kýžený úspěch, domácí měli našlápnuto k brejku, vše musí řešit faulem Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen), který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
75
Bayer před pokutovým územím soupeře, Drmić zkouší něco vymyslet.
74
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Roberto Hilbert.
72
Caiuby pálí z pravé strany, dobrou střelu Leno skvěle vyráží, a to i následnou dorážku!
71
Nad pravým okem gólmana Bayeru patrný velká modřina, která by ale neměla být překážkou k další účasti v zápase.
70
Leno zřejmě utrpěl nějaké zranění a musí být ošetřován.
69
Závar v pokutovém území Bayeru, Toprak udělal chybu, ale domácí toho nakonec nedokázali využít.
67
Bellarabi neuspěl proti trojici bránících hráčů, odkop od branky Augsburgu.
65
Ani z této standardní situace se domácí neprosazují, Leno tak bude moci rozehrávat od své branky.
64
Míč směřuje do vápna, kde Leno vyráží alespoň na roh, ten domácí rozehrají z prvé strany.
63
A v podstatě ze stejného místa si domácí volný kop zopakují.
62
Volný kop pro Augsburg, Pierre-Emile Højbjerg rozehraje z levé strany.
61
Z něho se hosté neprosazují, zahrozit mohou domácí, ale bránící Wendell odkopl alespoň do autu.
60
Bayer kontruje, parádní střelu Bellarabiho zpoza vápna Hitz jen s obtížemi vytěsnil na roh!
59
Domácím vyšlo střídání o poločase, CAIUBY se dokázal natlačit za obránce Bayeru a špičkou kopačky odkopnout míč před vyběhnuvším Lenem, který prohrál tento souboj, míč končí v síti.
58
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Stefan Reinartz.
57
Rozruch v pokutovém území Leverkusenu, kde zřejmě bránící Papadopoulos fauloval, ale sudí Welz, k velké nelibosti publika, je jiného názoru.
55
Bellarabi se dostává do šance, jeho střelu však skvěle Hitz vyráží!
54
Domácí faulují na polovině Bayeru, další neúspěšná akce Augsburgu.
52
Dlouhý pas na Brandta, na pravou stranu, ten vybízí Bellarabiho, jenž zkouší vrátit míč zadovkou, nepovedlo se.
50
Pas Brandta na Drmiće nebyl přesný, ale ještě se ke střele dostal Son Heung-min, v cestě mu však stojí dnes výtečně hrající obránce Klavan!
49
Na opačné straně registrujeme pas na Altintopa, který ale opět nebyl přesný.
48
Bellarabi se snažil zachytit míč, mířící mimo hřiště, to se mu nakonec těsně nepovedlo, odkop od branky Augsburgu.
46
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Či Tong-won, přichází Caiuby.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
Sudí Welz nakonec ani nenechal hosty vhazovat a ukončil první poločas. Ten Bayer vyhrál 1:0, když zatím jediným střelcem zápasu je Drmić. Ten se prosadil hned v osmé minutě a poté, až do poločasové přestávky, jsme sledovali velmi dobrý fotbal, kterému možná chybí více klidu v koncovce a více gólů.
45+2
45+2
Sudí Welz nastavil dvě minuty, to znamená, že sledujeme poslední akci této části.
45+1
Domácí to zkusili přímo na branku, kterou ale vůbec netrefují.
45
V poslední minutě řádné hrací doby první půle volný kop pro Augsburg, a to z pravé strany, ale z velké dálky.
44
Žlutou kartu dostává Kyriakos Papadopoulos (Bayer Leverkusen) za faul na pronikajícího Bobadillu, byť se zdálo, že jako první hrál míč.
44
Hitz má míč a rozehrává, domácí se nikam neženou.
43
Drmićovi odpískán útočný faul, míč získávají domácí.
42
Josip Drmić nyní předvedl povedenou minelu, dostal se z pravé strany za obranu soupeře, vyběhnuvšího gólmana Hitze zkoušel přelobovat, ale míč nabral tak nešikovně, že odlétl úplně někam jinam.
41
Toprak chybuje ve vlastní šestnáctce, k míči se dostává Bobadilla, ale jeho pokus z levé strany není přesný, míč končí mimo hrací plochu!
40
Je před námi posledních pět minut první půle a zatím platí, že hosté vedou gólem Josipa Drmiće 1:0.
38
Bayer útočí po pravé straně, nakonec ale Gonzalo Castro volí nákop směrem k pokutovému území soupeře, ten nebyl přesný.
37
Raúl Bobadilla se provinil útočným faulem, míč pro Bayer.
36
Na druhé straně odpískán ofsajd Josipa Drmiće.
35
Domácí se neprosazují, vše končí útočným faulem, Leno rozehrává.
34
Daniel Baier faulován na polovině Bayeru, volný kop pro Augsburg.
33
Útočná snaha Augsburgu však končí odpískaným ofsajdem Topraka.
33
Po rohovém kopu získávají hosté volný kop, který rozehraje kdo jiný, než Hakan Çalhanoğlu.
32
Son Heung-min byl v šanci, gólman Hitz prohrál souboj s ním, Jihokorejec poté zkouší technickou střelou trefit branku soupeře, ale bránící Klavan skvěle vyhlavičkoval!
31
Altintop dostal nepřesnou přihrávku, míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.
30
Ne, ani Bayer nezužitkoval rohový kop alespoň k tomu, aby ohrozil branku soupeře.
29
Kteří vzápětí vybojovali první rohový kop v zápase, a to z pravé strany.
29
Podle rozhodčího Welze byl v hlavičkovém souboji, uvnitř středového kruhu, faulován Castro, míč tak získávají hosté.
28
Bobadilla dostal parádní pas z levé strany, od Klavana, ale byť se mu povedlo zpracování, ve vápně prohrál v souboji s obráncem Bayeru.
27
Ale ani z druhého rohového kopu domácí branku soupeře neohrozili.
26
Rohový kop pro Augsburg, z pravé strany.
25
Pierre-Emile Højbjerg zkouší pozornost Lena střelou z pravé strany, gólman Bayeru chytá.
24
Augsburg drží míč ve středu hřiště, Bayer nechává domácí hrát.
22
Bellarabi se prodral z levé strany do vápna soupeře, ale v souboji proti Hitzovi neuspěl!
21
Domácí se nyní dostali do vápna soupeře, ale jejich kombinaci pokazila špatná spolupráce Baby a Bobadilly.
19
Pro míč si ale došel Leno, který okamžitě založil rychlý protiútok, ten ale domácí dokázali zvládnout.
18
Obrana Bayeru odvrací míč na roh, ten domácí rozehrají z levé strany.
17
Augsburg sice branku Bayeru neohrozil, ale má k dispozici další volný kop, tentokrát z levé strany.
16
Jan-Ingwer Callsen-Bracker faulován na polovině Bayeru, Augsburg může ohrozit branku soupeře.
14
Dominik Kohr (AUG) přišlápl Wendella v souboji o míč, ten musí být ošetřován, v krátké době po sobě již podruhé.
13
Wendell vhazuje z levé strany, na své polovině, ale k míči se vzápětí dostávají pouze domácí.
11
Bellarabi se dostal z levé strany, uvnitř vápna, ke střele, ale ta mu nesedla, Hitz v pohodě chytá.
10
Diváci pískají, po akci Wernera se domáhají rohového kopu pro Augsburg, sudí je ale jiného názoru.
9
Domácí zkouší hned zareagovat, je z toho autové vhazování z levé strany, na polovině hostů.
8
Tentokrát již JOSIP DRMIĆ uspěl, po skvělém pasu od Son Heung-mina se dostal po levém křídle do vápna, první střelu ještě Hitz dokázal vyrazit, ale na dorážku byl již krátký. Asistence: Son Heung-min.
7
Akce Bayeru v blízkosti šestnáctky Augsburgu končí nepřesnou střelou Bellarabiho.
7
A Drmić znovu v akci, tentokrát dostal ve vápně míč od Son Heung-mina, který mu sklepl, ale Josip šanci prováhal.
6
Tentokrát Josip Drmić uspěl na pravé straně, kde obešel bránícího hráče Augsburgu, poté ale nepřesně přihrál.
5
Josip Drmić neuspěl na levé straně, míč končí v autu.
4
Bellarabi pálí z pravé strany, ale branku Augsburgu míjí.
3
První náznak útočné akce Augsburgu, vše končí nepřesnou přihrávkou na pravou stranu. Míč se vrací až k Hitzovi.
2
Razantní odkop domácí obrany, míč se dostává až k brance Leverkusenu, Leno rozehrává.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

FC Augsburg: Hitz – Kohr, Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Baier – Bobadilla, Højbjerg, Altintop, Werner – Či Tong-won.
Náhradníci: Manninger – Parker, Janker, Schuster, Caiuby, Framberger, Durdič.

Bayer Leverkusen: Leno – Castro, Toprak, Papadopoulos, Wendell – Çalhanoğlu, Rolfes – Bellarabi, Brandt, Son Heung-min – Drmić.
Náhradníci: Krešić – Reinartz, Kießling, Hilbert, Donati, Boeder, Jurčenko.

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Thomsen.
Vzájemné zápasy
V minulé sezóně se oba týmy střetly celkem dvakrát, na podzim vyhrál Leverkusen na stadionu Augsburgu 3:1, stejně jako v jarní odvetě, kdy Bayer v BayAreně zvítězil 1:0.
Bayer Leverkusen
Tým Rogera Schmidta zatím na jaře "klopýtá". Po domácí remíze s Dortmundem přišla spíše šťastná výhra 1:0 na hřišti Herthy Berlín, pak ale Bayer dvakrát prohrál. Ve dvacátém kole na hřišti Werderu Brémy, kde byli, zejména v první půli, domácí jasně lepší a byť se Bayeru podařilo před přestávkou snížit, ve druhém poločase již alespoň vyrovnávací gól nepadl. Doslova šokující průběh mělo zatím poslední ligové utkání Bayeru doma s Wolfsburgem, kdy bylo k vidění devět gólů (při porážce Bayeru 4:5) + pět žlutých a jedna červená karta pro domácí!
FC Augsburg
Domácí svádí právě se svým dnešním soupeřem urputnou bitvu o 4. místo, které ještě zajišťuje účast alespoň v předkole LM. To zatím drží Schalke, které má ale stejný počet bodů, jako právě pátý Augsburg. Aktuálně šestý Leverkusen ztrácí dva body a je jasné, že pokud domácí naváží na výkony z úvodu února, mohou s Bayerem uspět a v tabulce se mu tak odpoutat již na pět bodů!
V dnešním utkání, v rámci dvaadvacátého bundesligového kola, přivítá v ASL Areně v Augsburgu domácí FC AUGSBURG hostující BAYER LEVERKUSEN. Utkání bude rozhodovat hlavní sudí Tobias Welzt, kterému na čarách budou pomáhat Foltyn a Thomsen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.