Utkání je u konce, domácí Mohuč v něm byla lepším týmem, nakonec ale může být ráda za bod po vyrovnání dvě minuty před koncem. Freiburg naopak v závěru přišel o důležité dva body. Ode mě je to pro tento zápas vše, přeji pěkný zbytek dne a zase někdy u onlajnů, nashledanou.
90+2
90+2
Geis hledal Allaguie, přihrával ale nepřesně.
90+1
Đuričić s Okazakim se snažili prosadit do vápna soupeře, první jmenovaný ale fauloval Höflera.
90+1
O přímou střelu se pokusil Kerk, mířil však hodně nepřesně.
90
Hosté v závěru utkání vybojovali přímý kop 30 metrů od Kariusovy brány.
88
Mainz právě vstřelil branku!
Okazaki se dostal ve vápně k míči, odcentroval na zadní tyč a míč do odkryté brány dorazil STEFAN BELL!
87
Allagui vybojoval rohový kop pro domácí.
86
Střídají i domácí, místo Díaze přichází Noveski.
84
Poslední střídání hostů, Mehmediho nahrazuje Kerk.
83
Hosté už spíše šetří čas a drží míč daleko od vlastní brány.
82
Na centrovaný míč si nabíhal Ku, který nakonec vybojoval roh.
81
Allagui byl faulován před vápnem hostů, zajímavá příležitost pro Mohuč.
80
Domácí znovu honě drží míč, v rozhodující fázi jim ale schází přesnost.
78
Darida fauloval uprostřed hřiště.
76
Do obrovské šance se po dlouhém autu dostal Okazaki, z velké blízkosti ale netrefil bránu.
75
Hosté střídají, Klause nahrazuje Frantz.
73
První žlutou kartu utkání dostává hostující Klaus.
72
Ofenzivu domácích se pokusí oživit Đuričić, který přichází místo Malliho.
71
Domácí si nevědí v útočné fázi rady, hosté naopak brání svůj náskok poměrně s přehledem.
70
Klaus se pokusil o kolmou přihrávku na Mehmediho, ten ale jeho myšlenku nepochopil.
69
Mitrovic se srazil hlavou s Okazakim, druhý jmenovaný je ošetřován za postranní čarou.
68
Allagui si pomohl útočným faulem proti Höflerovi.
67
Allagui se dostal k míči po centru z levé strany, v obrovské šanci si ale zpracoval míč rukou.
66
Hosté jsou na koni a nyní jsou i lepším týmem.
65
Okazaki se sice dobře vrátil, ale nakonec fauloval a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
63
Rychlý brejk hostů zastavil faulem Allagui.
62
Po velkém závaru ve vápně domácích nakonec zakončoval Klaus, Karius bez problémů chytá.
61
Střídají i hosté, Geuédého nahrazuje Schahin.
60
Domácí střídají, Jaira nahrazuje Allagui.
58
Freiburg právě vstřelil branku!
Neskutečné! Hosté ve druhé větší šanci dávají druhý gól! Po centru od rohového praporku hlavičkoval přesně ADMIR MEHMEDI.
57
Guédé vybojoval pro hosty rohový kop.
55
Ku fauloval Klause a hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
54
Okazaki to vzal na sebe, Torrejón ho ale o míč připravil.
53
Darida tvrdě dojel Ku, sudí Siebert mu domlouvá, žlutou kartu ale neuděluje.
52
Ve druhém poločase vidíme stále stejný obrázek, domácí drží míč a jsou lepším týmem, nedokáží se ale prosadit před Bürkim.
50
Pro Malliho centr si bez problémů došel Bürki.
49
Mehmedi se neprosadil proti přesile, následný Samperiův centr odvrátila hostující obrana.
47
Brosinski nerozehrál přesně a hrát mohou hosté.
46
Samperiův přetažený centr nenašel nikoho z domácích.
46
První poločas je u konce, domácí v něm byli jednoznačně lepším mužstvem, ze svých šancí ale vytěžili pouze jeden gól, naopak hosté z Freiburgu se prosadili z jediné větší šance. Uvidíme, jestli se domácím podaří převahu zužitkovat ve druhém poločase, který začne zhruba v 16:32.
45
45
Geis našel krásným dlouhým míčem Samperia, Bürki ale výborně vyběhl a míč mu sebral.
44
Guédé se neprosadil proti přesile a znovu mohou hrát domácí fotbalisté.
43
Ku odcentroval před bránu, nenašel ale žádného spoluhráče.
42
Ku tvrdě zajel do Güntera a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
40
Geisův centr nakonec skončil v rukou Bürkiho.
39
Okazaki se výborně uvolnil a byl faulován Torrejónem, domácí budou kopat přímý kop z 35 metrů.
37
Geis se pokusil o přenesení hry dlouhým míčem, nebyl však přesný.
36
Brosinski se prosadil na pravé straně, po jeho centru budou domácí kopat další roh.
35
Díaz čistě vybojoval míč a pokusil se založit protiútok, hosté ale zasáhli dobře.
33
Domácí jsou ale i nadále lepším mužstvem a snaží se vrátit do vedení.
32
Pro centr z levé strany si dobře došel Bürki.
30
Domácí svoje šance nevyužili a tak se prosazují hosté! Na krásný centr z pravé strany si naběhl JONATHAN SCHMID a hlavičkoval přesně!
29
Bungert se opřel do míče zpoza vápna, ten skončil jen těsně vedle.
29
Po velkém závaru ve vápně hostů skončil míč těsně mimo, další roh.
29
Znovu to byl Díaz kdo si naskočil na centr po rohovém kopu a tečovaný míč skončil těsně mimo.
27
Geis poslal centr před bránu a volný JÚNIOR DÍAZ zamířil přesně!
26
Na dlouhý míč si naběhl Schmid a byl faulován Günterem, zajímavý přímý kop pro domácí.
25
Okazaki dlouho váhal s přihrávkou až mu nakonec míč vzal Guédé, Okazaki následně fauloval.
24
Malli špatně zpracoval míč a domácí tak budou vhazovat na vlastní polovině.
22
Klaus se dostal ke střele zpoza vápna, tu ale zablokovala domácí obrana.
22
Mehmedi poslal centr před bránu a moc nechybělo, aby si Bell srazil míč do vlastní brány. Roh pro Freiburg.
21
Za obranu si nabíhal Okazaki, dobře ale zasáhl Bungert.
20
Guédé se dopustil útočného faulu a tak mohou znovu hrát domácí.
19
Domácí jsou zatím lepším týmem, nedaří se jim ale prosadit před Bürkiho bránou.
17
Na centr si nabíhal Ku, výborně ale zasáhl Sorg.
16
Akce hostů po levé straně končí nepřesnou přihrávkou, rozehrávat může Karius.
15
Bürki si teď dovolil odvážnou kličku proti hostujícím útočníkům, nakonec pro domácí vše dobře dopadlo.
14
Pro Díazův centr z levé strany si došel Bürki.
13
Darida chyboval v rozehrávce a hrát mohou domácí.
12
Po pěkné akci centroval z levé strany Günter, dobře postavený Díaz ale míč odkopl.
10
Další střelu z dálky vyslal Okazaki, jeho přízemní rána ale skončila vedle brány.
10
Díaz se pokusil o střelu z 25 metrů, mířil ale pár metrů nad bránu.
9
Darida vybojoval míč a pokusil se založit rychlý protiútok, jeho přihrávka ale byla nepřesná.
8
Další rohový kop pro domácí.
6
Domácí měli výhodu rohového kopu, naložili s ním však bídně, následně fauloval Díaz.
4
Domácí se dopustili faulu na útočné polovině, a tak rozehrává Bürki.
3
Malli se dostával do zajímavé možnosti, byl mu ale odmávaný ofsajd.
2
Mehmedi odcentroval z pravé strany, míč ale končí za brankovou čarou a bude se kopat od Kariusovy brány.
1
Domácí se pokusili o první útok, míč ale skončil v zámezí.
1
-2
Obě mužstva nastupují na hrací plochu, utkání za chvíli začne.

1. FSV Mainz 05: Karius – Brosinski, Bell, Bungert (C), Díaz – Pak Ču-ho, Geis – Jairo, Mallı, Ku – Okazaki.
Náhradníci: Kapino – Jara, Noveski, Đuričić, De Blasis, Soto, Allagui.

SC Freiburg: Bürki – Sorg (C), Torrejón, Mitrović, Günter – Klaus, Darida, Höfler, Schmid – Guédé, Mehmedi.
Náhradníci: Mielitz – Krmaš, Mujdža, Frantz, Schuster, Kerk, Schahin.

Rozhodčí: Siebert – Osmers, Seidel (všichni Německo).
Vzájemná utkání:
Mainz – Freiburg 01.02.2014 2:0 (Bundesliga)
Freiburg – Mainz 17.08.2013 1:2 (Bundesliga)
Mainz – Freiburg 26.02.2013 2:3 (pp) (DFB-Pokal)
Mainz – Freiburg 19.01.2013 0:0 (Bundesliga)
Freiburg – Mainz 25.08.2012 1:1 (Bundesliga)
Hostující Freiburg měl vstup do sezóny o něco horší a s 11 body za dvě výhry, pět remíz a čtyři prohry mu patří 13. příčka. Z posledních pěti ligových zápasů zápasů hosté dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli.
Domácí Mainz nevstoupil do letošní sezóny špatně, zatím třikrát vyhráli, šestkrát remizovali a dvakrát prohráli a po jedenácti odehraných kolech mu s 15 body patří 8. příčka. Z posledních pěti ligových utkání jednou vyhráli, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli.
V dnešním utkání Bundesligy se utkají domácí 1. FSV Mainz 05 proti hostujícímu SC Freiburg. Textovým přenosem Vás bude provázet Jan Číhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.