Hoffenheim - Darmstadt | ONLINE | 7.2.2016 17:30 | Bundesliga 2015/2016 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání je u konce! TSG 1899 Hoffenheim nezvládl důležité utkání s SV Darmstadtem, a prohrál 0:2!

Do dnešního zápasu vstoupil daleko lépe hostující Darmstadt, který měl hned v páté minutě velkou šanci, jenže Rajković trefil pouze břevno. Poté se probral také Hoffenheim, a ve velké šanci se ocitl Andrej Kramarić, jehož střela však mířila mimo! Ve 33. minutě viděli diváci v WIRSOL Aréně první branku! Rajković ve vápně přiťukl míč pro Aytaca Sulu, který poslal svůj tým do vedení.

Ve druhém poločase byl aktivnější domácí Hoffenheim, který se pokoušel o vyrovnání, nicméně do žádných větších šancí se nedokázal dostat. V samotném závěru vstřelil Darmstadt navíc druhou branku, o kterou se postaral Slobodan Rajković! Darmstadt se tak posouvá na jedenáctou příčku, zatímco Hoffenheim zůstává předposlední!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
90+4
Konec zápasu.
90+4
V samostném závěru dnešního utkání provádí Darmstadt své poslední střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Sandro Wagner, na jehož místo přicház Felix Platte.
90+3
Hoffenheim vybojoval další rohový kop, kterého se ujal Nadiem Amiri. Centr německého záložníka však opět nikoho z domácích nenašel, a obrana Darmstadtu si dokázala poradit!
90+2
Na druhé straně šel do protiútoku Darmstadt! Celou akci táhl střídající Vrančić. Bosenský záložník vzal celou akci na sebe, a šel do zakončení. Jeho pokus však zablokovat Jeremy Toljan!
90+1
Hoffenheim ještě vybojoval rohový kop, kterého se ujal Nadiem Amiri. Střídající hráč nasměřoval svůj centr do středu vápna, jenže hostující obrana míč odhlavičkovala!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
89
Sandro Wagner svedl na levé straně těžký souboj s Pavlem Kadeřábkem, po kterém se míč ocitl v zámezí. Vhazovat však bude hostující celek!
88
Darmstadt navíc skvěle napadal na vlastní polovině, a dokázal vybojovat míč. Momentálně hostující celek kombinuje na útočné polovině.
87
Domácí celek se ještě pokouší alespoň snížit na rozdíl jediné branky, nicméně obrana Darmstadtu dnes pracuje opravdu velmi dobře!
85
Darmstadt právě vstřelil branku!
Tak, teď jsem to přivolal! Darmstadt se z následné akce prosazuje, a výrazně se přibližuje dnešnímu vítězství! Hostům výrazně pomohl hlavní rozhodčí, který za vápnem zastavil přihrávku Strobla. Následně se dostal míč na pravou stranu, kde se nacházel Kempe, jehož centr našel přesně nohu SLOBODANA RAJKOVIĆE, který poslal míč do opuštěné branky!
84
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Jan Rosenthal, přichází Mario Vrančić.
84
Darmstadt se dostal po delší době do kombinace na útočné polovině, a vybojoval hned rohový kop! Dokáže Darmstadt potvrdit své vítězství druhým gólem?
83
Slobodan Rajković si na levé straně hrál s nervózními domácími hráči, když nechtěl dát míč Vollandovi. Následně vznikla menší strkanice, a srbský stoper dostává žlutou kartu!
81
Peter Niemeyer dohrál ve středu hřiště v souboji Sebastiana Rudyho, a zcela zaslouženě dostává žlutou kartu!
80
Teď se domácí celek dočkal vyrovnávací branky, nicméně ta není uznána pro ofsajd! Kevin Kurányi dostal krásnou přihrávku do vápna, a mohl střílet. Zkušený forvard však raději přihrával na Kramariće, který se nacházel v ofsajdu!
80
Do zajímavé šance postupoval Kevin Volland, který se nacházel na hranici vápna v ideální střelecké pozici. Jeho následnou střelu však dokázala obrana Darmstadtu zablokovat!
79
Z pravé strany dokázal odcentrovat Kramarić, který svým centrem hledal Amiriho. Obrana Darmstadtu však centr odvrátila, a míč odhlavičkovala i po centru Sebastiena Rudyho!
77
Následného rohového kopu se ujal Nadiem Amiri, jehož centr se dostal do středu vápna, odkud vystřelil Kurányi. Ránu zkušeného německého útočníka však zpomalil Sulu, a Mathenia si připsal jednoduchý zákrok!
76
Hoffenheim v posledních minutách ožil, a rázem je aktivní! Na hranici vápna se dostal k míči Zuber, jehož následnou střelu dokázal zblokovat Sulu na rohový kop!
75
Pavel Kadeřábek si dokázal udělat prostor na pravém křídle, uvolnil se ze souboje s Jungwirthem, a odcentroval. Ve vápně však centr českého beka našel Rajkoviće, který míč odhlavičkoval.
74
Domácí celek vybojoval další rohový kop, kterého se tentokrát ujal Amiri. Centr střídajícího hráče však letěl do prostoru, kde se nacházel Mathenia, a míč vyboxoval!
73
Hoffenheim se dostal po delší době do zakončení, a rána střídajícího Amiriho mířila těsně nad branku! Německý záložník se následně strkal s Marcelem Hellerem, a oba hráči dostávají žlutou kartu!
73
Hoffenheim se dostal po delší době do zakončení, a rána střídajícího Amiriho mířila těsně nad branku! Německý záložník se následně strkal s Marcelem Hellerem, a oba hráči dostávají žlutou kartu!
72
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Kevin Kurányi.
72
Exekuce následného rohového kopu se ujal Kempe, jehož centr našel na zadní tyči Aytaca Sulu, jehož hlavička mířila těsně nad branku, nicméně Baumann situaci kontroloval!
71
Sandro Wagner dostal ideální pas od Kempeho na levou stranu, a německý forvard postupoval vpřed. S Wagnerem se však vrátil dobře i Süle, který následně odklidil míč na rohový kop!
70
Sebastian Rudy následně našel na pravém křídle Jonathana Schmida. Letní akvizice TSG si však míč špatně zpracovala, a ten skončil v zámezí.
69
Domácí celek dobře zapracoval na vlastní polovině, a vyrazit na polovinu Darmstadtu. Přechod byl však velmi pomalý, a obrana hostujícího celku se stihla zformovat.
67
Hoffenheim je v posledních minutách hodně pasivní, a dobře bránící Darmstadt zatím nedokáže ničím překvapit!
66
Následné exekuce standardní situace se ujal Kempe. Rána střídajícího hráče protáhla Baumanna, který míč vyrazit na rohový kop!
65
Darmstadt se opět dostal do nebezpečné kombinace před vápnem, a následně fauloval Pavel Kadeřábek, který poslal k zemi Sandra Wagnera. Následuje zajímavá standardní situace.
63
Steven Zuber dostal prostor na levé straně, a tak si nabíhal do vápna na nadýchaný centr od Sebastiana Rudyho. Švýcarský záložník však na míč nedosáhl!
62
Hoffenheim vybojoval míč na vlastní polovině, a postupoval do protiútoku. Celou akci táhl středem hřiště Amiri, nicméně německý záložník následně narazil na Gondorfa, přes kterého přejít nedokázal.
61
Hoffenheimu se konečně povedla kombinace u vápna svého soupeře, a do zakončení se mu dostat Sebastian Rudy, nicméně před německým záložníkem míč na poslední chvíli odkopl Heller!
60
Hoffenheim ve druhém poločase není až tolik aktivní, a do konce zápasu zbývá už jen půl hodinka hry! Svěřenci Huuba Stevense už tolik času na vyrovnání nemají ...
57
Hostující tým předvedl v pokutovém území svého soupeře krásnou kombinaci, a od Wagnera se míč dostal do pravé části vápna, kde se nacházel osamocený Marcel Heller, jehož rána mířila těsně nad branku!
56
Hoffenheim kombinoval na útočné polovině, nicméně následně přišla ztráta Zubera. Střídající hráč ještě k tomu následně fauloval, a dopředu může zamířit Darmstadt!
54
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ermin Bičakčić, přichází Steven Zuber.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Jiloan Hamad, přichází Nadiem Amiri.
54
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ermin Bičakčić, přichází Steven Zuber.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Jiloan Hamad, přichází Nadiem Amiri.
53
Hoffenheim vybojoval další rohový kop, kterého se ujal Schmid. Jeho následný centr se snášel na hranici malého vápna, nicméně brankář Mathenia míč vyboxoval!
52
Na pravé straně se dostal k míči Pavel Kadeřábek, který dokázal odcentrovat, nicméně pokus českého obránce odvrátila obrana domácího celku.
51
Darmstadt se dostal do kombinace na útočné polovině. Následně se střídající Kempe pokoušel přenést hru na pravou stranu, kam si nabíhal Marcel Heller, nicméně ten nedokázal míč zpracovat!
50
U postranní čáry se již rozcvičuje dvojice Vargas – Kurányi. Jeden z nich se zcela jistě za pár minut objeví na hřišti!
49
Kevin Volland si nabíhal do středu hřiště pro přihrávku od Sebastaian Rudyho, nicméně pozorný Rajković dokázal být u míče dříve, a dopředu míří hosté.
48
Hoffenheim momentálně kombinuje na vlastní polovině, a pokouší se najít nějakou "uličku" mezi obránci Darmstadtu, kterou by se domácí dostali do blízkosti pokutového území.
47
Hned na začátku druhého poločasu předvedl hodně ostrý zákrok domácí Jonathan Schmid, který poslal k zemi Aytaca Sulu, který by však měl být v pořádku, a měl by pokračovat ve hře.
46
Začal druhý poločas.
Do dnešního zápasu vstoupil daleko lépe hostující Darmstadt, který měl hned v páté minutě velkou šanci, jenže Rajković trefil pouze břevno. Poté se probral také Hoffenheim, a ve velké šanci se ocitl Andrej Kramarić, jehož střela však mířila mimo! Ve 33. minutě viděli diváci v WIRSOL Aréně první branku! Rajković ve vápně přiťukl míč pro Aytaca Sulu, který poslal svůj tým do vedení.

Druhý poločas začne přibližně v 18:33!
45+3
První poločas skončil.
45+2
Na levém křídle si vedl velmi dobře Jeremy Toljan, který postupoval směrem do vápna, nicméně dobře bránící Jungwirth ho dokázal čistým způsobem zastavit.
45+1
Hoffenheim pokračuje v kombinaci na útočné polovině, nicméně svěřencům Huuba Stevense se stále nedaří dostat do nějaké větší šance.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby, což je způsobeno zejména ošetřováním Konstantina Rausche.
44
Exekuce rohového kopu se ujal Schmid, nicméně hostující obrana dokázala centr odvrátit za vápno, kde následně fauloval Hamad, který poslal k zemi Jana Niemeyera.
43
Edmin Bičakčić hledal dlouhým nákopem na pravé straně Kevina Vollanda, který si míč zpracoval, a uvolnil Kadeřábka. Následný centr českého obránce odvrátil Sulu na rohový kop!
42
Darmstadt vybojoval rohový kop, kterého se ujal Kempe. Střídající hráč poslal míč do středu vápna, nicméně hlavní rozhodčí hru přerušil po faulu Rajkoviće v souboji s Bičakčićem!
41
Wagner našel na hranici vápna volného Kempeho, ke kterému však velmi rychle přistoupil Bičakčić, a do zakončení se mohl dostat Gondorf. Do souboje však ve skluzu přilétl Kadeřábek, který ho čistým způsobem obral o míč!
40
Darmstadt vybojoval míč na vlastní polovině, a postupoval do protiútoku. Celou akci táhl po pravé straně Kempe, který následně odcentroval, nicméně pro míč si došel Baumann.
39
Hoffenheim je v posledních minutách opravdu aktivní, nicméně ve finální fázi dělá velké chyby. Momentálně domácí celek kombinuje na útočné polovině.
37
Na útočné polovině se odrazil míč na nohu Jiloana Hamada, který se dostal k pohotové střele, nicméně švédský záložník mířil hodně mimo, a ani teď si Mathenia zákrok nepřipsal.
35
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, nicméně na útočné polovině si zatím moc nedokáže poradit, a brankář Mathenia zatím nemusel zasahovat.
34
Hoffenheim se pokoušel přispěchat s rychlou odpovědí, a dostal se do rychlého protiútoku. Jonathan Schmid našel ve středu hřiště naběhlého Tobiase Strobla, jehož hodně tvrdá střela však mířila vysoko nad branku!
33
Darmstadt právě vstřelil branku!
Darmstadt se dostává po půl hodině hry do vedení, a domácí diváci jsou nemile překvapeni ... Hostující celek vybojoval rohový kop, kterého se ujal Kempe, jehož centr Volland vyhlavičkoval do vzduchu. Následně Rajković přiťukl hlavičkou míř pro AYTACA SULU, jehož hlavička zamířila do branky!
31
Kevin Volland dostal přihrávku od Sebastiana Rudyho, a vyslal pohotovou střelu. Velký německý talent však mířil nad branku Mathenia!
30
Domácí celek postupně převzal od svého soupeře iniciativu, a v posledních minutách je aktivnější. Přes pozornou obranu Darmstadtu se však zatím nemůže dostat.
29
Domácí získali míč na vlastní polovině, a postupovali do protiútoku. Po levé straně postupoval Schmid, který následně uvolnil Toljana, avšak mladý bek míč následně ztratil po souboji s Jungwirthem.
28
Hoffenheim momentálně drří míč na polovině hřiště, a kombinuje. Darmstadt je postavený ve velmi dobrém obranném bloku, a hráči domácího celku to nemají při rozehrávce vůbec jednoduché.
26
Kevin Volland se pokoušel uvolnit na pravé straně, nicméně měl proti sobě dvojici protihráčů, a vybojoval pouze autové vhazování.
25
Hoffenheim se po špatném začátku dokázal probudit, a vytvořil si další velkou šanci! Kramarić dostal míč před vápno, a následně našel v pravé části vápna Jiloana Hamada, jehož následná rána byla zablokovaná!
23
Sebastian Rudy se pokoušel nějak usměrnit dlouhou přihrávku Hamada na Kramariće, což se mu nakonec povedlo, a chorvatský útočník mohl postupovat do vápna. Kramarić však zvolil střelu, a ta mířila mimo.
22
Darmstadt se opět po delší době dostal do kombinace před pokutovým územím. Sandro Wagner se dokázal na pravé straně uvolnit ze souboje s Toljanem, ale toho dobře zastoupil Süle, který poslal míč do zámezí.
20
Rozehrávka rohového kopu domácím příliš nevyšla, následně se však dostal k míči Kramarić. Bývalý útočník Leicesteru dlouho operoval s míčem ve vápně, poté o něj však přišel, a Darmstadt míří vpřed!
18
Ještě před rozehráním dalšího rohového kopu domácích provede Darmstadt střídání. Pro Rausche dnešní utkání končí, neboť mu zranění nedovoluje pokračovat ve hře! Na jeho místo přichází Kempe!
17
Obrovská šance domácího celku, ze které však nevzešla první branka utkání! Rohového kopu se ujal Schmid, a míč proskákal až ke Kramarićovi, který však ve stoprocentní šanci mířil mimo! Střela byla tečovaná, a bude z toho rohový kop!
16
Pavel Kadeřábek si na pravé straně nabíhal do vápna na přihrávku od Bičakčiće, nicméně před českým bekem míč odkopl na rohový kop Sulu!
15
Po několika desítkách sekund se opět hraje, a u míče je hostující celek. Následně se Slobodan Rajković pokoušel najít dlouhým nákopem Gondorfa, ten se však k míči nedostal.
14
Na trávníku zůstal ležet hostující Konstantin Rausch, který si po jednom ze soubojů přivodil nějaké lehčí zranění. Německý záložník po ošetření odchází za postranní čáru.
12
Hostující celek zatím svého soupeře přehrává, a pokouší se dostat do vedení. Jungwirth dokázal odcentrovat z pravé strany, nicméně hra je přerušena, neboť se nedovoleným zákrokem provinil Hamad.
11
Konstantin Rausch rozehrával zajímavou standardní situaci. Hostující záložník však neposlal do pokutového území ideálně centr, a brankář Baumann opět míč lapil do svých rukavic.
10
Darmstadt se dostal opět do kombinace na útočné polovině. Pavel Kadeřábek tentokrát nedokázal uhlídat na levé straně Caldirolu, který odcentroval přes českého beka, nicméně pro míč si došel Baumann.
8
Následná kombinace Hoffenheimu na útočné polovině však příliš přesná nebyla, a následně navíc fauloval Julian Hamad, který poslal k zemi unikajícího Niemeyera.
7
Hoffenheim se snad poprvé v tomto zápase dostal na útočnou polovinu, kombinaci následně zastavil hostující Gondorf, který poslal nedovoleným zákrokem k zemi Kevina Vollanda.
5
Darmstadt vybojoval rohový kop, a z toho mohl hned udeřit! Konstantin Rausch poslal svůj centr na zadní tyč, kde se dostal k hlavičce Slobodan Rajković, jehož pokus zastavilo břevno! Domácí celek měl velké štěstí.
5
Na levé straně velmi rychle rozehrál Luca Caldirola, a následně se dostal k centru Sulu, jehož centr musel brankář Oliver Baumann odehrát na rohový kop!
4
Konstantin Rausch dostal na levou stranu ideální přihrávku, nicméně o německého záložník se postaral Pavel Kadeřábek, který ukázkovým skluzem dostal míč do zámezí.
3
První práci odvedl také Pavel Kadeřábek, který však průnik Sandra Wagnera dokázal zastavit, nicméně u míče je i nadále Darmstadt!
2
Darmstadt je zatím velmi aktivní, a hnal se do dalšího útoku. Marcel Heller se pokoušel uvolnit na pravém křídle, nicméně v tomto prostoru skvěle zapracoval Jeremy Toljan.
1
Úvodní výkop dnešního utkání měli k dispozici fotbalisté Darmstadtu, kteří se hned dostali do útoku. Na pravé straně se dobře uvolnil Jungwirth, jehož centr však obrana TSG odvrátila.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Bičakčić, Süle, Toljan – Rudy, Strobl – Volland, Hamad, Schmid – Kramarić.
Náhradníci: Grahl – Schär, E. Vargas, Zuber, Amiri, Kim Džin-Su, Kurányi.

SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu, Rajković, Caldirola – Heller, Niemeyer, Gondorf, Rausch – Rosenthal – Wagner.
Náhradníci: Załuska – M. Vrančić, Stroh-Engel, Kempe, J. Díaz, Sirigu, Platte.

Rozhodčí: Christian Dingert – Christ, Aarnink (vš. Německo).
Příjemné nedělní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Německá Bundesliga má dnes na programu své dva poslední zápasy 20. kola. My se společně zaměříme na souboj TSG 1899 Hoffenheimu s SV Darmstadtem 98. Úvodní výkop je naplánován v 17:30, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
SV DARMSTADT 98
Nováček nejvyšší soutěže si zatím vede velmi dobře. Momentálně se nachází na čtrnáctém místě tabulky se ziskem 21 bodů. Darmstadt však i tak bojuje o záchranu, nicméně v "našlapaném" středu je situace velmi vyrovnaná, a na desáté místo ztrácí tento německý celek pouze dva body! Do dnešního utkání Darmstadt nevstupuje v pozici favorita, avšak na půdě Hoffenheimu by mohl bodovat.

Ve dvou jarních zápasech Darmstadt uspěl na půl. Nejorve dokázal zvítězit na půdě posledního Hannoveru, který porazil 2:1. V posledním ligovém kole však Darmstadt v domácím prostředí nestačil na Schalke, s kterým prohrál 0:2!
TSG 1899 HOFFENHEIM
Hoffenheim rozhodně zažívá špatnou sezónu. Tým Pavla Kadeřábka měl velké ambice, a netajil se myšlenkami na umístění na pohárových příčkách. Realita je však úplně jiná ... Momentálně se TSG nachází na předposlední příčce ligové tabulky se ziskem čtrnácti bodů, a horší je už jen Hannover. Na první nesestupovou příčku, kterou zaujímá Stuttgart, aktuálně ztrácí sedm bodů! Dnešní výhra by se tak Hoffenheimu hodila ...

V posledních dvou zápasech měl však Hoffenheim hodně těžký los. Nejprve v domácím prostředí přivítal silný Leverkusen, se kterým však remízoval 1:1. V posledním ligovém utkání se Hoffenheim představil na hřišti Bayernu, kde prohrál "pouze" 0:2.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Bayern 1 1 0 0 8:0 3
2. Dortmund 1 1 0 0 3:0 3
3. Hertha Berlin 1 1 0 0 4:1 3
4. Augsburg 1 1 0 0 3:1 3
5. Lipsko 1 1 0 0 3:1 3
6. Freiburg 1 1 0 0 3:2 3
7. Hoffenheim 1 1 0 0 3:2 3
8. Leverkusen 1 0 1 0 0:0 1
9. Bielefeld 1 0 1 0 1:1 1
10. Frankfurt 1 0 1 0 1:1 1
11. Wolfsburg 1 0 1 0 0:0 1
12. Köln 1 0 0 1 2:3 0
13. Stuttgart 1 0 0 1 2:3 0
14. Union Berlin 1 0 0 1 1:3 0
15. Mainz 1 0 0 1 1:3 0
16. Mönchengladbach 1 0 0 1 0:3 0
17. Werder 1 0 0 1 1:4 0
18. Schalke 1 0 0 1 0:8 0
Články odjinud