Bundesliga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Leverkusen : Hoffenheim - 26. srpna 2017   15:30

Leverkusen
32' Wendell  • 49' Bellarabi (Mehmedi)
2:2
(1:0)
Hoffenheim
47' Kramarić  (Wagner) • 70' Uth  (Demirbay)
Leverkusen
Leno (C) – Henrichs, Tah, S. Bender, Wendell – Kohr, Aránguiz – Bellarabi, Mehmedi (77. Ramalho), Brandt (71. Bailey) – Volland (77. Kießling).
R. Özcan – Ramalho, Bailey, Kießling, Baumgartlinger, Havertz, Kampl.
Osmers – Foltyn, Gorniak
BayArena, Leverkusen
Hoffenheim
Baumann – Toljan, Bičakčić, Vogt (C), Hübner, Zuber (57. Kadeřábek) – Kramarić, Rupp (46. Demirbay), Amiri (71. Grillitsch) – Uth, Wagner.
Kobel – Kadeřábek, Nordtveit, Demirbay, Grillitsch, Szalai, Ph. Ochs.

SESTŘIH: Leverkusen - Hoffenheim 2:2. Z penalty otevřel skóre Wendell

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek dnešního dne.
Pohledné utkání nakonec končí remízou 2:2, která se dá považovat za spravedlivou. Leverkusen v zápase sice dvakrát vedl, fotbalisté Hoffenheimu ale dokázali pokaždé srovnat. V závěru zápasu byli hosté navíc aktivnějším týmem a sahali po vítězství.
90+3'
90+2'
Bailey chtěl vybojovat pro svůj tým rohový kop, míč se ale do zámezí odrazil od něj. Hoffenheim bude odkopávat od vlastní branky.
90+2'
Henrichs z pravé strany poslal míč do pokutového území, hosté se dokázali ubránit.
90+1'
Tentokrát se do pozice faulujícího hráče dostal Wagner. Domácí se budou moci přesunout k brance Baumanna.
90+1'
Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty! Dočkáme se rozhodující branky, nebo tento zápas skončí remízou?
90'
Obrana Leverkusenu dokázala centrovaný míč do vápna v poklidu odvrátit. Hosté ale zůstávají u míče na útočné polovině.
89'
Bailey ve skluzu zajel do Bičakčiće a může být hodně rád, že rozhodčí vytáhl ze své kapsy pouze žlutou kartu. Tady to klidně mohla být červená.
88'
Kramarić dostal pěkný míč do vápna, jenomže přihrávka na malé vápno posléze neprošla. Domácí se se štěstím ubránili.
87'
Wagner byl faulován na středu hřiště a hosté budou zahrávat volný kop.
86'
Hoffenheim se ale tří bodů nevzdává a rovněž se pokouší hrát aktivně.
84'
Nebylo to však nic vážného a obránce Hoffenheimu bude v zápase pokračovat.
84'
Na středu hřiště zůstal v pokleku Toljan, který urpěl nějaké zranění. Rozhodčí hru přerušil.
83'
Nyní se do zakončení pokoušel prodrat Bailey, jeho pokus z dvaceti metrů byl ale zablokován.
82'
Wendell se odhodlal k technické střele, která ovšem šla přímo do míst, kde byl připravený Baumann.
80'
Domácí zůstávají v těsné blízkosti pokutového území soupeře, ale zatím je to bez zakončení.
78'
Leverkusenu se povedlo střídáními přerušit tlak Hoffenheimu, domácí kombinují na útočné polovině.
77'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Stefan Kießling.
77'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází André Ramalho.
76'
Ze slušné vzdálenosti se do míče opřel Demirbay a donutil Lena k zákroku. Brankář Leverkusenu si zkušeně poradil.
75'
Po rohovém kopu se ale před brankou Lena nic zajímavého nestalo, jeden z obránců odhlavičkoval míč do bezpečí.
74'
Kramarić si z levé strany naběhl do vápna a prudce vypálil. Jeho pokus byl sražen na rohový kop.
73'
Hoffenheim je po srovnání v laufu a kombinuje blízko brance Lena. Leverkusen se musí bránit ze všech sil.
71'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Julian Brandt, přichází Leon Bailey.
71'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Florian Grillitsch.
70'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Rychlá akce Hoffenheimu a v Leverkusenu je vyrovnáno! MARK UTH dostal pas za obranu, který dokázal se štěstím proměnit v gól, když míč zapadl do branky s pomocí břevna.
69'
Domácí mohli po zisku míče podniknout rychlý protiútok, po nepřesném pasu Brandta na Vollanda ale o tuto možnost přišli.
68'
Hoffenheim si začíná vytvářet tlak, nás podle všeho čeká dramatický závěr zápasu.
66'
Hosté se po delší době dostali na útočnou polovinu a bylo z toho zajímavá střela Amiriho, který vystřelil zpoza vápna a Leno musel vytáhnout kvalitní zákrok.
61'
Bellarabi se pokoušel procpat míč do vápna z pravé strany, obrana Hoffenheimu ale dokázala míč odvrátit do bezpečí.
60'
Fotbalisté Leverkusenu si vytváří silný tlak a hodlám tvrdit, že další branka přijde brzy.
58'
Na pravém křídle dostal znovu hodně prostoru, který šel do kličky a poté tvrdě vystřelil. Míč skončil na boční síti.
57'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Pavel Kadeřábek.
56'
Hoffenheim se podobně jako v prvním poločase nemůže dostat ze zámku soupeře. Leverkusen má v těchto chvílích zápas pod kontrolou.
54'
K zajímavému střeleckému pokusu se dostal Bellarabi, míč ale branku vysoko přeletěl.
52'
Hoffenheim se momentálně úspěšné brání a nechce inkasovat potřetí. Další gól by pravděpodobně o osudu utkání rozhodl.
50'
Domácí zůstávají po vstřelené brance natlačeni na útočné polovině.
49'
Leverkusen právě vstřelil branku!
Leverkusen na inkasovanou branku okamžitě odpovídá a vrací se do vedení. KARIM BELLARABI obdržel pas za obranu a přízemní střelou nasměroval míč ke vzdálenější tyči.
47'
Na začátku druhého poločasu máme vyrovnáno! ANDREJ KRAMARIĆ dostal přihrávku do zajímavé pozice a z levé strany se nemýlil a prostřelil Lena.
46'
Hoffenheim se po rozehrávce vrhl na útočnou polovinu a pokouší přebrat aktivitu.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Lukas Rupp, přichází Kerem Demirbay.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
Leverkusen se v prvním poločase dostal do vedení a nutno dodat, že zaslouženě. Domácí si dokázali vytvořit spoustu šancí, které však neproměnili. Jediného gólu se dočkali z pokutového kopu, který se štěstím proměnil Wendell. Dokáže Hoffenheim tento zápas zdramatizovat?
45+1'
45'
První poločas se pomalu blíží ke svému konci.. Dočkáme se ještě nějakého gólu?
43'
Leverkusen neustále kombinuje na útočné polovině, obrana Hoffenheimu doslova hoří.
41'
Mehmedi se zkusil prosadit střelou z pětadvaceti metrů, jenomže míč nasměroval vysoko nad branku a Baumann mohl zůstat v klidu.
40'
Hoffenheim je od inkasovaného gólu pod tlakem, ze kterého se nemůže vymanit. Domácí se pokouší přidat druhou branku.
38'
Druhá branka visela ve vzduchu! Volland z pravé strany našel před malým vápnem Kohra, který ale při zakončení selhal a míč poslal vedle branky.
37'
Volland si naběhl za obranu a mohl jít do šance, rozhodčí ale přerušil hru kvůli ofsajdu.
35'
Bellarabi si z pravé strany naběhl do vápna a vybojoval rohový kop. Šance pro domácí navýšit vedení.
34'
Leverkusen je po vstřeleném gólu hodně aktivní a kombinuje na útočné polovině. Hosté si musí dávat pozor.
32'
Domácí se dostávají do vedení. Pokutového kopu se ujal WENDELL, jenž měl velké štěstí. Jeho střela šla do tyčky, od které se však odrazila za brankovou čáru.
31'
Bičakčić je navíc potrestán žlutou kartou.
31'
Na druhé straně je ale pokutový kop odpískán! Brandt si naběhl do vápna, kde byl podražen Bičakčićem a rozhodčí ani na chvíli neváhal.
29'
Wagner při zakončení ve vápně netrefil míč a podkopl si vlastní nohy. Tím pádem šel k zemi a dožadoval se penalty. Rozhodčí ale po poradě s videem správně nechává hru pokračovat.
28'
Žlutou kartu dostává Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen).
27'
Nechybělo mnoho a Aránguiz se mohl jít radovat z úvodní branky utkání. Fotbalista Leverkusenu se před vápnem dostal k odraženému míči, do kterého se pohotově opřel a poslal ho kousek vedle pravé tyče.
25'
Vzrušení před brankou Hoffenheimu bylo zbytečné, protože Brandt nedokázal z levé strany prostrčit míč na volného Vollanda.
24'
Mehmedi zajel u levé lajny do Wagnera, který zůstává ležet na trávníku. Rozhodčí ale kartu udělovat nebude.
23'
Obrana Hoffenheimu nemá při rohových kopech domácích žádné problémy, a to se potvrdilo i tentokrát.
22'
Aránguiz z levé strany chtěl najít Vollanda, jenž se ale k hlavičce neprocpal.
21'
Hra začíná dostávat velkou rychlost, rovněž se také výrazně přitvrdilo. Čeká nás zajímavé utkání.
19'
Baumann musel být na malém vápně hodně ostražitý, když šel do vzduchu, aby vyboxoval centr Bellarabiho. Vše úspěšně zvládl.
18'
Vogt při napadání dohrál Henrichse a vykoledoval si žlutou kartu. Fotbalista Hoffenheimu se hodně hněvá.
17'
Nadějná kombinace Leverkusena přinesla zajímavou střelou Vollanda, který ale z hranice pokutového území zamířil vedle levé tyče.
16'
Wendell se snažil z levé strany nacentrovat do vápna, obrana Hoffenheimu ale centr před branku nepustila.
15'
Sledujeme naprosto vyrovnaný duel, v němž se oba celky snaží hrát aktivně, ale na útočné polovině nemají příliš štěstí. První branka zápasu bude hodně důležitá.
13'
Rychlá akce Hoffenheimu úspěch nepřinesla. Wagner uvolnil na pravé straně Amiriho, jenž si však míč špatně zpracoval a posléze i nepřesně přihrál zpátky.
12'
Wagner si po tvrdém faulu Bendera ustlal na trávníku. Pravděpodobně to ale nebude nic vážného.
10'
Obrana Hoffenheimu si po rohovém kopu vše pohlídala.
9'
Do výtečné šance se dokázal z pravé strany dostat Bellarabi, který však nevyužil volného prostoru a doslova se ukličkoval. Jeho následná střela byla sražena vedle branky.
8'
Bender si ve vápně po rohovém kopu pomohl faulem a rozhodčí hru přerušil.
7'
Bellarabi poslal z pravé strany přesný centr na Vollanda, kterému se z první nepodařilo nasměrovat míč mezi tři tyče. Bude z toho ale rohový kop.
6'
Toljan si nepočínal v souboji s Brandtem férově a je mu odpískán faul. Rozhodčí mu důrazně domlouvá.
4'
Poklidné tempo zatím nepřineslo žádnou šanci, fotbalisté obou celků se zatím dostávají do ideální teploty.
2'
Podobně se svým prvním útokem dopadl i Hoffenheim. Centr do vápna z levé strany odvrátil do bezpečí Tah.
1'
Leverkusen se po úvodním výkopu pustil do kombinace na útočné polovině. Ke střele se ale nedostal.
1'

Bayer Leverkusen: Leno (C) – Henrichs, Tah, S. Bender, Wendell – Kohr, Aránguiz – Bellarabi, Mehmedi, Brandt – Volland.
Náhradníci: R. Özcan – Ramalho, Bailey, Kießling, Baumgartlinger, Havertz, Kampl.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Toljan, Bičakčić, Vogt (C), Hübner, Zuber – Kramarić, Rupp, Amiri – Uth, Wagner.
Náhradníci: Kobel – Kadeřábek, Nordtveit, Demirbay, Grillitsch, Szalai, Ph. Ochs.

Rozhodčí: Osmers – Foltyn, Gorniak.
Leverkusen v úvodním zápase nové sezóny zavítal na hřiště Bayernu Mnichov, kde prohrál po jasném průběhu utkání 1:3. Fotbalisté Bayeru ale měli i spoustu světlých chvilek, což dává Leverkusenu naději na lepší zítřky.

Hoffenheim zažil lepší vstup do Bundesligy a na vlastním stadionu porazil Brémy těsným výsledkem 1:0. Ve středu ale přišlo očekávané zklamání v Lize mistrů, kde Liverpool německý celek po nádherném zápasy vyřadil a poslal ho pouze do Evropské ligy.
Přeji krásné sobotní odpoledne! Dnes se odehrají další zápasy druhého kola německé Bundesligy a my se zde zaměříme na souboj Leverkusenu s Hoffenheimem. Najde jeden z týmů cestu ke třem bodům?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.