Bundesliga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Augsburg : Mönchengladbach - 1. září 2018   15:30

Augsburg
12' Gregoritsch (Max)
1:1
(1:0)
Mönchengladbach
68' Pléa  (Strobl)
Augsburg
Giefer – Max, Hinteregger, Gouweleeuw, Schmid – Baier, R. Khedira – Ku Ja-Čeol (75. Götze), Gregoritsch (90. Či Tong-won), Hahn – Richter (72. Caiuby).
Luthe – Caiuby, Córdova, Danso, Framberger, Götze, Či Tong-won.
F. Willenborg
WWK Arena, Augsburg
Sommer – Beyer (47. Zakaria), Ginter, Jantschke, Wendt – Strobl – Neuhaus, J. Hofmann (89. Cuisance) – T. Hazard, Raffael (46. Pléa), Johnson.
Sippel – Bénes, Cuisance, Herrmann, Pléa, A. Poulsen, Zakaria.

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:12.
Skončilo nám hodně podprůměrné utkání, kdy jsme sice viděli dvě branky, ale to bylo tak vše z tohoto zápasu. Pár šancí k vidění bylo, ale nikterak oslnivé pro oko diváka. Nicméně dobrý obranný zákrok Gouweleeuwa v prvním poločase zamezil brance hostí, kteří nakonec sice vyrovnali, ale pokud by Gouweleeuw nezamezil na brankové čáře míči, aby skončil v brance, tak by pravděpodobně vyhráli hosté. Avšak nakonec se zrodila remíza, která je pro oba aktéry dnešního střetnutí spravedlivá.
90+3'
90+3'
Další roh domácích...a i ten končí tak, že míč skončil v zázemí a rozhodčí ukončuje zápas!
90+2'
A do hlavičky se opřel Martin Hinteregger, ale jeho míč byl blokovaný a skončil nad brankou, jinak by šel téměř do branky.
90+2'
...domácí mají tedy poslední možnost rozhodnout o vítězství.
90+2'
Míč byl centrovaný přímo na branku a obránce ve skluzu odvrací na roh...
90+1'
Augsburg má možnost zajímavé standardní situace...
90'
Hlavní arbitr nastaví ještě dvě minuty navíc.
90'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Či Tong-won.
89'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Mickaël Cuisance.
86'
Obě mužstva se s blížícím koncem hodně soustředí na hru směrem dozadu a ona momentální remíza je zatím spravedlivá pro obě mužstva.
85'
Konec zápasu nás zastihli technické potíže, nicméně oba celky se příliš do útoku nehrnou. Momentálně drží míč hosté, ale nikam se neženou.
82'
Yann Sommer nyní musel dávat pozor na centr letící před jeho brankou, nakonec nic nebezpečného pro něj.
80'
Omlouváme se Vám za menší technické potíže, nicméně stav je stále 1:1 a o velkých šancích je stále nouze.
78'
Žlutou kartu dostává Fabian Johnson (Borussia Mönchengladbach).
75'
Jonas Hofmann se snaží rychle hodit aut, ale dává míč zpět na své obránce a hosté to zkusí kombinačne odzadu.
75'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ku Ja-Čeol, přichází Felix Götze.
74'
A opět se nám hra vrátila do podprůměrného tempa a nyní budeme opět svědky dalšího střídání v řadách domácího celku.
73'
Dlouhý centr na pravou stranu, ale zde bude u míče dříve hostující obránce, který rozehráváv na svého brankáře.
72'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Caiuby.
70'
Dvacet minut nám ještě zbývá do konce utkání a uvidíme, který z celků se ještě dokáže prosadit.
68'
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALASSANE PLÉA, který nakonec vyrovnává stav utkání, když si po centru počkal na míč u zadní tyče a hlavičkou dokázal usměrnit do branky! Asistence: Tobias Strobl.
65'
Michael Gregoritsch se opět dostal k míči a byla z toho nebezpečnější střela. Tento muž jako jediný je v dnešním zápase hodně vidět.
63'
Mönchengladbach zahrával standardní situaci, ale z té nedokázal pořádně ohrozit Giefera v brance.
61'
Hosté zaútočili, ale dnes jsou opravdu v útoku prozatím neškodní. Nyní centr, ale do míst, kde nikdo v černém dresu.
59'
Jonathan Schmid rozehrál další jeden z rohů svého celku a jeho centrovaný míč přistál na hlavičce autora dnešní jediné trefy, ale míč mu dobře nesedl a skončil vysoko nad brankou.
58'
Marco Richter se těžce zvedá z trávníku, ale nakonec to vypadá, že bude moci pokračovat ve hře.
57'
...a centr na přední tyč, který byl ihned odražen do hřiště a hosté se ženou do protiútoku.
56'
Yann Sommer a jeho obrana se připravuje na rohový kop...
54'
Hosté faulují, domácí si ihned rozehráli, ale posléze velmi rychle přichází o míč.
53'
Zatím sledujeme podobnou hru jako v prvním poločase a moc nic se nezměnilo. Kromě dvou úvodních pološancí na začátku druhého poločasu od domácího celku.
51'
...nakonec dokázal přihrát, ale Mönchengladbach se posléze nedostal ke střele a domácí obránce posílá míč k polovině hřiště.
50'
A ten nevede k ničemu a hosté se ubránili. Thorgan Hazard s míčem před šestnáctkou soupeře...
49'
A domácí se dostali do dalšího nebezpečného útoku, kdy se snažil zakončit André Hahn, nakonec je z toho jen rohový kop.
48'
Michael Gregoritsch se zjevil před Sommerem a ten dokázal před ním udržet míč a nedopustil dorážku!
47'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Louis Beyer, přichází Denis Zakaria.
46'
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Alassane Pléa.
46'
A na konci poločasu ještě přišla přízemní střela, kterou však Yann Sommer dokázal vyrazit a následně rozhodčí ukončil první poločas, ve kterém jsme viděli jednu branku domácích a jednu velkou šanci na srovnání od hostů. Jinak jsme viděli podprůměrnou hru a uvidíme co nám přinese druhý poločas.
45+1'
45+1'
...ten domácí v první a jediné minutě ubránili a stále vedou těsným rozdílem.
45'
Nyní rohový kop na druhé straně...
45'
A do hlavičky se opřel Michael Gregoritsch, ale svou druhou branku nedává a posílá míč nad branku.
44'
A ten se bude po zblokovaném střeleckém pokusu opakovat.
43'
Možná se to změní nyní, po rohovém kopu domácích?
42'
No, od vedoucí branky jsme viděli jen následnou šanci hostů na srovnání a od té doby sledujeme hodně podprůměrnou hru od obou celků.
40'
A opět je míč u brankáře Sommera, ten si dnes více zahraje s míčem, než zachytá.
39'
Nyní se domácí dopouští faulu před šestnáctkou a hosté budou moci v klidu rozehrát míč.
38'
V posledních několika minutách je velká nouze o nějaké šance. Ani jeden z týmů se nedostává do blízkosti branky.
36'
Kombinace Mönchengladbachu na polovině hřiště zatím nepřináší ovoce.
35'
Hosté se snaží o vyrovnání, ale jejich soupeř se zatím velmi dobře brání a nepouští je do velkých zakončení.
32'
Fabian Giefer má míč ve svých rukavicích po nepovedeném útoku soupeře a posílá svůj celek směrem dopředu a chystá se k výkopu.
29'
Z následné standardní situace domácí nevytěžili nic velkého.
28'
Nyní byl faulován Michael Gregoritsch, který se snažil odhlavičkovat vysoký míč.
28'
V posledních minutách mají míč více hosté, ale na polovinu soupeře se dostávají sporadicky.
26'
Daniel Baier nedokázal udržet míč na hrací ploše a diví se, že nakonec aut je přiznán pro soupeře.
25'
Nyní se na hřišti příliš mnoho neděje a režie opakuje jedinou branku tohoto zápasu.
24'
Nyní neúspěšný útok Augsburgu a následuje odkop brankáře Sommera.
24'
Žlutou kartu dostává Tobias Strobl (Borussia Mönchengladbach).
22'
Po zakončení domácího celku se bude odkopávat od branky hostí.
21'
Hosté odcentrovali míč na hranici šestnáctky, ale zde úřadovala obrana domácího celku a odvrací míč do bezpečí.
20'
Žlutou kartu dostává Philipp Max (FC Augsburg).
20'
Domácí se snaží uklidnit hru a momentálně si přihrávají na své polovině.
18'
Velkou práci předcházející situaci odvedl Thorgan Hazard, který obešel brankáře a přihrával na svého spoluhráče před brankou, avšak ten nakonec nedokázal dát skoro jistou branku.
17'
Jeffrey Gouweleeuw nyní na brankové čáře zabránil jisté brance hostů, kdy po dorážce dokázal vyrazit míč a zaskočit tak svého brankáře!
16'
Louis Beyer se nyní snaží něco vymyslet, ale má to hodně těžké, neboť je napadán protihráčem.
15'
Mönchengladbach drží míč, ale k brance svého soupeře se zatím nemůže pořádně dostat. Augsburg se dobře brání.
12'
Augsburg právě vstřelil branku!
Max vyslal dlouhý centr z levé strany a ten si MICHAEL GREGORITSCH skvěle zpracoval v pokutovém území a svou pěknou střelou dává úvodní branku zápasu.
12'
Fabian Giefer musel rychle ven z branky, aby odehrál dlouhý míč a zabránil tak svému protihráči, aby šel sám na branku.
11'
Borussia se dokázala ubránit a odvrací míč již na hranici své šestnáctky.
10'
Ku Ja-Čeol je faulován kousek za půlkou a standardní situace pro domácí celek.
9'
Stále se hosté snaží dostat ze své poloviny, ale Augsburg je pokaždé zastaví na půlce hřiště.
8'
Hosté drží míč na své polovině a momentálně neví kudy směrem do útoku a začínají od svého brankáře.
7'
André Hahn se dostal ke střele, ale jeho rána minula branku.
6'
Mönchengladbach se snažil zaútočit, ale jejich akce skončila na půlce hřiště.
4'
Ti se v následném útoku dostali do ofsajdové pozice.
3'
Z rohového kopu, který si hosté zopakovali nakonec nic nevytěžili a dopředu může jít soupeř.
2'
Jako první se do vážnější šance dostali hosté, ale neuspěli, následně mají možnost zahrávání rohového kopu.
1'

FC Augsburg: Giefer – Max, Hinteregger, Gouweleeuw, Schmid – Baier, R. Khedira – Ku Ja-Čeol, Gregoritsch, Hahn – Richter.
Náhradníci: Luthe – Caiuby, Córdova, Danso, Framberger, Götze, Či Tong-won.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Beyer, Ginter, Jantschke, Wendt – Strobl – Neuhaus, J. Hofmann – T. Hazard, Raffael, Johnson.
Náhradníci: Sippel – Bénes, Cuisance, Herrmann, Pléa, A. Poulsen, Zakaria.

Rozhodčí: F. Willenborg.
FC Augsburg
V prvním úvodním kole se Augsburg představil na hřišti Dusseldorfu. Ten vedl po prvním poločase, díky brance Ramana, 1:0. Avšak Augsburg dokázal ve druhém poločase zápas otočit ve svůj prospěch a slavit tak první tři body do tabulky. První branku vstřelil Hinteregger a o druhou se postaral Hahn.
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach má taktéž za sebou vítězné první kolo v novém ročníku Bundesligy. Na svém hřišti porazil 2:0 Leverkusen. První poločas nenabídl žádnou branku, pouze neproměněnou penaltu domácího celku, kterou neproměnil Hazard. Ve druhém poločase se během tří minut trefil Hofmann z penalty a následně Johnson, který tak stanovil konečný výsledek zápasu.
Vzájemné zápasy
V posledních pěti střetnutí má lepší bilanci Mönchengladbach, který se může opřít o 2 vítězství a dvě remízy. Augsburg naposledy vyhrál nad svým dnešním soupeřem v prosinci roku 2016, následně se zrodily dvě remízy a pak dvě vítězství Mönchengladbachu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.