Bundesliga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paderborn : Frankfurt - 22. prosince 2019   18:00

Paderborn
9' Sabiri (Collins) • 40' Schonlau (Pröger)
2:1
(2:0)
Frankfurt
72' Dost  (N'Dicka)
Paderborn
Zingerle – Jans, Kilian, Schonlau, Collins – Pröger (86. Hünemeier), Sabiri, Gjasula (C), Antwi-Adjei – Zolinski (79. Cauly), Mamba (67. Michel).
J. Huth – Dräger, Holtmann, Hünemeier, Kapić, Cauly, Michel, Ritter, Strohdiek.
Markus Schmidt – Jan Neitzel-Petersen, Marcel Unger
Benteler Arena, Paderborn
Frankfurt
Wiedwald – Falette, Hasebe (C), N'Dicka – Chandler, Kohr (65. Sow), G. Fernandes (46. André Silva), Kostić – D. da Costa, Gaćinović (76. Kamada) – Dost.
Zimmermann – Durm, Cetin, Kamada, Joveljić, André Silva, Sow, A. Touré.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:12. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:11.
Je konec! Paderborn dnes udělal velký kus k záchraně, když vyhrál nad Frankfurtem 2:1 a snížil tak bodové manko na předposlední tým. Do utkání domácí vstoupili velice dobře, jelikož už v 9. minutě se prosadil Abdelhamid Sabiri. Následně byla hra celkem vyrovnaná, ale ve 40. minutě poslal domácí celek do dvoubrankového vedení Sebastian Schonlau. V 72. minutě sice snížil Bas Dost, ovšem Frankfurt dnes nepředváděl dobrou hru a srovnat tak nedokázal.
90+5'
90+4'
Danny da Costa se nyní sice dostal ke střele, ale ta skončila pouze vedle pravé tyče.
90+3'
Eintracht získal rohový kop, ovšem po jeho zahrání se do protiútoku dostali domácí a Abdelhamid Sabiri vystřelil, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.
90+2'
Po rohovém kopu Paderborn pár vteřin držel míč u rohového praporku, ale nakonec následuje odkop od hostující svatyně.
90+1'
Cauly mohl definitivně rozhodnout o vítězství domácích, ale jeho střela k levé tyči skvěle vyrazil Felix Wiedwald!
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Standardní situace hostů byla rozehrána signálem, ale následná střela Filipa Kostiće letěla daleko vedle brány.
89'
Nyní je ale hra přerušená, protože se domácí hráč Sven Michel dopustil tvrdého faulu a uviděl žlutou kartu a to může být hodně hodně rád, jelikož šly kolíky napřed.
88'
Můžeme se těšit na napínavý konec tohoto duelu, kdy Frankfurt musí vstřelit branku.
87'
Další neúspěšný útok ze strany Frankfurtu skončil jen za bránou Zingerleho.
86'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Kai Pröger, přichází Uwe Hünemeier.
85'
Sebastian Schonlau si vytvořil místo pro střelu, ovšem ta byla zblokována.
83'
Po standardní situaci hostů sice přišla střela, ale ta nenadělala Zingerlemu žádné problémy.
82'
Dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Jamilu Collins, jenž nakopl v souboji Dosta.
81'
Nyní se Abdelhamid Sabiri dopustil faulu, když podrazil Kamadu a uviděl žlutou kartu.
80'
Pokus o přízemní centr hostujícího hráče z levé strany byl odvrácen a Paderborn tak stále vede o jednu branku.
79'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Ben Zolinski, přichází Cauly.
77'
Hra je nyní přerušená, jelikož hostující hráč má nějaké zdravotní problémy.
76'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Dajči Kamada.
75'
Domácí se sice dostali před bránu soupeře, ale zakončení z toho nebylo.
73'
Nyní se dopředu snažil dostat Paderborn, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného, jelikož centr z pravé strany odvrátila obrana soupeře.
72'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Hosté snižují na 1:2 a čeká nás tak velké drama! Evan N'Dicka si skvěle sklepnul míč s André Silvou a posléze poslal nadýchaný balón do vápna, který z voleje uklidil do brány z bezprostřední blízkosti BAS DOST. Asistence: Evan N'Dicka.
69'
Především domácí fanoušci nyní chtěli získat pokutový kop, když se měl Timothy Chandler provinil rukou, ale sudí nechal hru pokračovat.
68'
Bohužel ve druhém poločase nevidíme příliš pohlednou hru, jelikož Paderborn hájí dvoubrankové vedení a Frankfurtu to prostě směrem dopředu nejde.
67'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Streli Mamba, přichází Sven Michel.
66'
Nepovedené přenesení hry Faletteho znamená, že Paderborn bude mít autové vhazování na své polovině.
65'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Djibril Sow.
64'
Ovšem následná standardní situace v podání Mijata Gaćinoviće skončila zblokována ve zdi.
62'
Evan N'Dicka navedl balón do středu, kde se Abdelhamid Sabiri dopustil faulu a Frankfurt tak získal přímý kop.
60'
Hodina hry je u svého konce a Paderborn i nadále vede nad Frankfurtem 2:0.
59'
Leopold Zingerle si poradil se střelou soupeře a drží tak i nadále čisté konto.
57'
Ben Zolinski se dostal do zakončení v další šance Paderbornu, ovšem jeho střela letěla rovněž vedle branky.
56'
Domácí mužstvo se z pravé strany dostalo do velké šance, ale následná střela skončila vedle brány.
55'
Exekuce přímého kopu se ujal Abdelhamid Sabiri, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu soupeře.
53'
Nyní se navíc hostující hráč dopustil faulu na své polovině a Paderborn bude mít k dispozici přímý kop.
52'
Další možnost pro hosty skórovat z rohového kopu vyšla na prázdno a Paderborn tak pokračuje v solidním výkonu.
50'
Hosté ale pokračují v nátlaku od začátku druhého poločasu a následuje autové vhazování pro Frankfurt.
49'
Standardní situace se ale zatím hostům příliš nedaří a následuje tak odkop od domácí svatyně.
48'
Tentokrát se domácí hráč dopustil faulu a hosté měli volný kop, po kterém získali také rohový kop.
47'
Frankfurt se okamžitě vydal směrem dopředu, ale centr z pravé strany nebyl nijak nebezpečný a domácí obránce tak dokázal odvrátit balón do bezpečí.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gélson Fernandes, přichází André Silva.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:05.
První poločas je u svého konce a Paderborn vede nad Frankfurtem 2:0. Do utkání domácí vstoupili velice dobře, jelikož už v 9. minutě se prosadil Abdelhamid Sabiri. Následně byla hra celkem vyrovnaná, ale ve 40. minutě poslal domácí celek do dvoubrankového vedení Sebastian Schonlau. Frankfurt se tak dál utápí ve špatné formě, zatímco Paderborn se snaží dostat z posledního místa.
45+3'
45+3'
K exekuci přímého kopu se postavil Mijat Gaćinović, který zakončil těsně vedle pravé šibenice!
45+2'
Frankfurt bude mít na samotném konci nastaveného času možnost skórovat z přímého kopu.
45+1'
A opět se dopředu dostal Kai Pröger a Paderborn tak měl další šanci, ovšem zakončení Mamby nebylo nijak razantní.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
45'
Ovšem ani tentokrát standardní situace hostujícího mužstva nepřinesla nic nebezpečného.
44'
Hostující celek nyní získal rohový kop z pravé strany a může tak snížit nevyhovující stav utkání.
43'
Už to vypadalo, že Frankfurt se dočká penalty, ale Sebastian Schonlau nakonec podle sudího nezahrál rukou.
42'
Tentokrát se domácí hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy a u míče tak bude Frankfurt.
40'
Paderborn právě vstřelil branku!
Domácí jdou už do dvoubrankového vedení! Centr Prögera z volného kopu se stáčel na zadní tyč, kde razantní hlavičkou z bezprostřední blízkosti vstřelili branku SEBASTIAN SCHONLAU. Asistence: Kai Pröger.
39'
Kai Pröger zatím dělá obraně soupeře velké problémy a nyní vybojoval volný kop z levé strany.
38'
Gélson Fernandes stáhl Streliho Mambu a uviděl od sudího žluté varování.
37'
Posléze byla hra přerušená, jelikož Danny da Costa zůstal po jednom ze soubojů ležet na hrací ploše a je ošetřován.
35'
Kai Pröger odvedl velký kus práce, když se dostal až ke střele, se kterou si Felix Wiedwald poradil a následná dorážka domácího hráče letěla nad!
34'
Následný pokus Frankfurtu o rychlý protiútok nedopadl nijak a momentálně se tak toho na hrací ploše moc neděje.
33'
Paderborn se nakonec dostal až do vápna centrovaným míčem, ale s tím si poradila obrana Eintrachtu.
32'
Domácí celek je opět u míče na své polovině a velice pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a Paderborn stále vede nad Frankfurtem 1:0 po fantastickém gólu Sabiriho.
29'
Hosté posléze dokázali získat rohový kop z pravé strany, ovšem ten ani tentokrát nepřinesl žádnou větší šanci.
28'
Nepovedený nákop domácího hráče skončil jen u brankáře Felixe Wiedwalda.
27'
Nyní je hra přerušená, jelikož domácí hráč zůstal ležet na hrací ploše.
26'
Filip Kostić dokázal udržet balón na levé straně a útok Frankfurtu se tak dostal až do vápna, ovšem centr da Costy byl zblokován.
25'
Klaus Gjasula se pokoušel posunout míč po levé straně, ale nakonec jeho úmysl byl přečten, ale Paderborn získal alespoň autové vhazování.
23'
Mijat Gaćinović se dostal do zakončení, ale svou střelu poslal pouze vedle levé tyče!
22'
Nepovedený centr domácího hráče skončil pouze v zámezí a následuje tak odkop od svatyně Felixe Wiedwalda.
21'
Momentálně nám toho hra moc nepřináší, jelikož se bojuje především ve středu hrací plochy a Paderborn předvádí jako poslední tým tabulky solidní výkon.
19'
Ovšem následná střela Makota Hasebeho skončila pouze v zámezí a Leopold Zingerle tak bude mít odkop od své svatyně.
18'
Ovšem po přezkoumání záběrů hlavní sudí změnil své rozhodnutí a Eintracht bude zahrávat pouze přímý kop!
16'
Luca Kilian zahrál rukou uvnitř vápna a Frankfurt tak získal pokutový kop!
14'
Hosté měli velké problémy s rozehrávkou a domácí celek tak získal autové vhazování v podstatě zadarmo.
13'
Ovšem i další centr hostujícího celku skončil pouze na hlavě protihráče a Paderborn se tak ubránil.
12'
Následně centroval z pravé strany Danny da Costa, ale jeho pokus byl odvrácen do zámezí a Eintracht tak bude mít rohový kop.
11'
Frankfurt se nyní pokoušel něco vymyslet po levé straně, ale tam nebylo místo.
9'
Domácí po velice aktivní hře na začátku utkání jdou do vedení! ABDELHAMID SABIRI měl s míčem před sebou dostat místa a tak vypálil fantastickou ránu, která rychle padala a nakonec se vlezla pod horní tyč. Asistence: Jamilu Collins.
8'
Paderborn se dostal k balónu a opět se žene směrem dopředu.
6'
Christopher Antwi-Adjei se snažil dostat k balónu v šestnáctce Frankfurtu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného a Wiedwald tak bude mít odkop od své svatyně.
5'
Domácí celek si vytvořil střeleckou příležitost, do které se dostal Kai Pröger, ale jeho pokus byl zblokován.
4'
Simon Falette skončil po souboji s protihráčem na lopatkách a hlavní rozhodčí Markus Schmidt odpískal faul.
3'
Hosté se sice dostali do vápna svého soupeře, ale nějakého zakončení jsme se nakonec nedočkali.
2'
Paderborn se ocitl pod tlakem a brankář Leopold Zingerle tak raději zahrál míč pouze do zámezí.
1'
O úvodní výkop tohoto střetnutí v rámci 17. kola se postaralo domácí mužstvo.
1'

SC Paderborn 07: Zingerle – Jans, Kilian, Schonlau, Collins – Pröger, Sabiri, Gjasula (C), Antwi-Adjei – Zolinski, Mamba.
Náhradníci: J. Huth – Dräger, Holtmann, Hünemeier, Kapić, Cauly, Michel, Ritter, Strohdiek.

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Falette, Hasebe (C), N'Dicka – Chandler, Kohr, G. Fernandes, Kostić – D. da Costa, Gaćinović – Dost.
Náhradníci: Zimmermann – Durm, Cetin, Kamada, Joveljić, André Silva, Sow, A. Touré.

Rozhodčí: Markus Schmidt – Jan Neitzel-Petersen, Marcel Unger.
PaderbornFrankfurt

Paderborn se jako nováček nachází až na posledním 18. místě s 9 body a skóre 18:35. V posledním zápase zavítal na půdu Mönchengladbachu. V prvním poločase sice branka nepadla, ale ve druhé půli se prosadili domácí Plea se Stindlem a Paderborn si tak odvezl prohru 0:2. Jeho nejlepší střelec je s 5 góly Mamba.
Frankfurt je aktuálně až na 13. pozici s 18 body a rozhodně se od Eintrachtu očekává víc. V posledním zápase přivítal na své půdě Kolín. Do utkání domácí vstoupili skvěle a po brankách Hintereggera a Paciencii vedli 2:0, ovšem do poločasu snížil Hector. A ve druhé půli přišel velký obrat, když se o góly postarali Bornauw, Drexler a v nastaveném čase Jakobs. Frankfurt tak z 2:0 nakonec prohrál 2:4. Nejlepším střelcem je se 7 góly Paciencia.
V 17. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy SC Paderborn 07 a Eintracht Frankfurt. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 2015 na půdě Frankfurtu, který zvítězil jasně 4:0. Dnes se ovšem bude bojovat v Benteler Aréně v Paderbornu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 15 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Markus Schmidt a jeho asistenti Jan Neitzel-Petersen a Marcel Unger. Úvodní výkop je naplánován na 18:00.