Bundesliga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Frankfurt - 20. ledna 2021   20:30

Freiburg
32' Sallai (Demirović) • 63' Petersen
2:2
(1:1)
Frankfurt
6' Younes  (Sow) • 76' K. Schlotterbeck (vl.)
Freiburg
F. Müller – Kübler (86. Tempelmann), Lienhart, Gulde, Günter (C) – Sallai (59. Džong), Haberer (75. Keitel), K. Schlotterbeck, Grifo – Demirović (86. Heintz), Höler (58. Petersen).
Uphoff – Heintz, Sildillia, Til, Džong, Keitel, Tempelmann, Petersen, Burkart.
G. Winkmann – C. Bandurski, M. Thomsen
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – A. Touré (80. Chandler), Sow, Hasebe (C) (67. Jović), Kostić – Barkok (46. Kamada), Younes (85. Hrustic) – André Silva.

Děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc. Na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:13. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:15.
Tak i ve druhé půli padly dva góly a opět se o ně podělila obě mužstva. Jediný rozdíl byl v tom, že se do vedení tentokrát dostali domácí hráči, avšak neradovali se z něj ani čtvrt hodiny a po nešťastném vlastenci darovali soupeři vyrovnání. To poté vydrželo až do závěrečného hvizdu a je třeba říct, že remíza je nejspíš spravedlivá.
90+5'
90+4'
Dajči Kamada si v útoku počínal nedovoleně a vypadá to, že v tomto zápase se už nic nestane.
90+3'
Domácí obrana v poslední chvíli zblokovala nebezpečnou přihrávku do zámezí, bude však čelit soupeřově rohu.
90+1'
Žlutou kartu dostává Manuel Gulde (SC Freiburg), taktéž za nesportovní chování.
90+1'
Žlutou kartu dostává Luka Jović (Eintracht Frankfurt) za nesportovní chování.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Hráči Freiburgu se dožadovali rohu, k jejich nelibosti je nařízen odkop od brány.
89'
Kevin Trapp si teď nebyl při svém zákroku příliš jistý, ale povedlo se mu letící míč vyboxovat.
88'
Nový muž na hřišti Lino Tempelmann se hned ukázal při slušné střele z pravé strany, leč mířil vysoko nad břevno.
87'
Hostující celek drží balón na kopačkách a obléhá pokutové území, leč marně.
86'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Dominique Heintz.
86'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Lino Tempelmann.
85'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Ajdin Hrustic.
85'
Frankfurt mohl jít zpátky do vedení, ovšem jeden z jeho hráčů po zpětné přihrávce místo střely z bezprostřední blízkosti upadl na trávu, a z dobré možnosti tak nebylo nic.
84'
Kteří se však dlouho na míči neudrželi, míč nyní hodně často mění svého majitele.
83'
A faul se nepíská ani na druhé straně, takže do protiútoku mohou domácí fotbalisté.
82'
Ermedin Demirović upadl po vzdušném souboji o míč na travnatou plochu, ale penalta to nebude.
81'
Kevin Trapp dostal malou domů, na nic nečekal a ihned okopl míč do bezpečí.
80'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Timothy Chandler.
80'
Míč létal kolem hostující svatyně z obou stran, ale v síti neskončil a hosté jej odpalují do bezpečí.
79'
Rohový kop pro Freiburg.
78'
Málem domácí vyrazili do přečíslení tři na dva, jenže jeden z hráčů příliš dlouho otálel s přihrávkou a o balón přišel. Tato situace šla rozhodně vyřešit lepším způsobem.
76'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak tohle byl hodně kuriózní gól. Dajči Kamada pálil z pravé strany, obránce KEVEN SCHLOTTERBECK se snažil skluzem zblokovat, jenže jej zasáhl tak smolně a šikovně zároveň, že se doplazil za brankovou čáru.
75'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Yannik Keitel.
74'
Janik Haberer se dopustil faulu na své straně a jeho tým tak bude čelit nepříjemné situaci. Bylo to to poslední, co domácí hráč v tomto klání udělal.
73'
Tohle byla slušná možnost na vyrovnání, jenže André Silva střílel pouze do protihráče, od nějž se míč snesl nad bránu.
72'
Almamy Touré chtěl oplatit spoluhráči přihrávku a poslat jej prakticky do samostatného úniku, ale jeho pas byl zblokován včas.
71'
Ermedin Demirović neměl šanci dostihnout prudký míč, u něj byl dříve Kevin Trapp.
70'
Florian Müller schoval nakopnutý míč do náruče, ale místo taktického zdržování ihned rozehrál.
68'
Domácí si špatně přihráli v útoku a balón doslova darovali soupeři. Čas ale hraje v jejich prospěch.
67'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Luka Jović.
65'
Žlutou kartu dostává Tuta (Eintracht Frankfurt).
Žlutou kartu dostává Ermedin Demirović (SC Freiburg).
Oba za nesportovní chování.
63'
Freiburg právě vstřelil branku!
Domácí jdou poprvé v zápase do vedení. Soupeři se několikrát odhlavičkovat míč do bezpečí, k tomu se dostal NILS PETERSEN a zamířil ke vzdálenější tyči, kam se Kevin Trapp natahoval marně.
62'
Dobrá pozice pro domácí barvy, rozehrávat budou zhruba z úrovně rohu.
60'
Djibril Sow inkasoval nepříjemný úder do nohy od soupeře, ten se poté omluvil. Karta to není.
59'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Woo-Jong Džong.
58'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Nils Petersen.
57'
Jeden z hostů si v pokutovém území zpracoval míč ze vzduchu, ale dříve, než stačil zakončit, o něj přišel.
56'
K exekuci se postavil André Silva, mířil však jen do hráče ve zdi.
53'
Teď už to vypadá zajímavěji. Lucas Höler (SC Freiburg) poslal k zemi unikajícího protihráče a nejen, že vidí žlutou kartu, jeho tým bude navíc čelit přímému kopu kousek od hranice pokutového území.
52'
Hraje se teď trochu utahaný fotbal z obou stran, jakoby ani jeden z týmů nechtěl útočit.
50'
Hosté teď volí přihrávky na své strany a vyčkávají na vhodnou příležitost.
48'
Teď se do šance dostali domácí, ale nejen, že Keven Schlotterbeck mířil nepřesně, navíc stál v ofsajdu.
47'
Rohový kop rozehraje Frankfurt.
46'
Dajči Kamada udeřil do míče velmi špatně a místo mezi tři tyče jej poslal do zámezí.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Dajči Kamada.
46'
Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se také rychle ujali vedení a poté byli o trochu aktivnějším mužstvem. Avšak náskok neudrželi a domácí z první velké možnosti dokázali vyrovnat. Poté měl větší příležitost ještě Frankfurt, ovšem další gól už k vidění nebyl.
45+3'
45+2'
Lucas Höler teď hodně přifilmoval faul na svoji osobu a klidně mohl vidět žlutou kartu za simulování, ale nestalo se.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Freiburg musí přerušit svoji útočnou snahu, neboť po faulu musí míč odevzdat soupeři.
43'
Kevin Trapp musel zasáhnout, nepříjemně tečovaný pokus nadvakrát zkrotil v rukou.
43'
Manuel Gulde si zpracoval daleký centr, ale poté nedokázal míč vrátit před bránu.
42'
Nyní fauloval hostující celek a domácí rozehrají přímý kop.
39'
Žlutou kartu dostává Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt), který po přerušení zakopl míč.
39'
André Silva si zatančil před domácí svatyní a nakonec pálil pravačkou nad břevno. Míč byl ale tečovaný, neboť na řadu přijde rohový kop.
37'
Velká skrumáž před bránou Freiburgu, v jednu chvíli to vypadalo, že se hosté dostanou k dorážce, ale nestalo se tak.
36'
Filip Kostić byl od míče sice odstaven, ale získal pro své barvy možnost rohového kopu.
34'
Kevin Trapp po malé domů drží míč na kopačkách a rozehrávku zdržuje.
32'
Demirović poslal přihrávku do běhu ROLANDU SALLAIOVI, který překonal vyběhnutého gólmana střelou do odkryté části jeho brány.
30'
Aymen Barkok běžel sám na domácího gólmana, ale nejen, že jej nepřekonal, navíc stál ještě s dalšími dvěma spoluhráči v době přihrávky v ofsajdu.
29'
Hra může pokračovat dál, domácí rozehrají ze středového kruhu.
27'
Janik Haberer inkasoval úder do obličeje od Aymena Barkoka, který by klidně mohl vidět žlutou kartu.
26'
Makoto Hasebe střílel z asi dvaceti metrů, ale balón zasáhl špatně a mířil mimo bránu.
26'
Lucas Höler byl připravený zakončovat v pokutovém území, ale balón k němu vzduchem nedoletěl.
24'
Filip Kostić poslal míč před branku, kde si jej zpracoval André Silva, naběhl ovšem do ostrého úhlu a byl tísněn, obránce nakonec nepřešel a zakončit nedokázal.
22'
Martin Hinteregger raději volil jistotu a odkopl balón do autu. Jeho tým se musí mít na pozoru.
20'
Florian Müller si teď dovolil kličku protihráči, ale povedla se mu. Poté už domácí gólman odehrál míč pryč.
19'
Christian Günter pohlídal míč v cestě do zámezí, rozehrávat bude gólman Freiburgu.
17'
Hosté volí přihrávky na své polovině a nikam se příliš nehrnou.
16'
Vincenzo Grifo se snažil na levé straně pokutového území zpracovat kutálející se míč, ale na kluzkém povrchu uklouzl a skončil na zemi.
14'
Další útok soupeře odvrací Frankfurt na rohový kop.
12'
Christian Günter střílel nebezpečně do horní části, nakonec těsně minul břevno hostující brány.
10'
André Silva si naťukl míč se svým spoluhráčem, zpětnou přihrávku ale o malý kousek nedoběhl. Kdyby se mu to povedlo, zakončoval by sám před brankářem.
8'
Hosté se ihned vydali na další zteč, ale o míč přišli a musí se pro něj vrátit ke své svatyni.
6'
Sow přihrál na střed AMINU YOUNESOVI, který si dobře zpracoval míč, obešel bránícího Manuela Guldeho a přízemní střleou k bližší tyči skóroval. Florian Müller neměl šanci na míč dosáhnout.
5'
Florian Müller se snažil odvrátit míč před rohem, to se mu povedlo, ale soupeř přeci jen balón získává, bude vhazovat aut.
4'
Hráč odchází za postranní čáru a může se pokračovat. Karta udělena není.
4'
Hra je přerušena poté, co Roland Sallai inkasoval nepříjemný šlapák a zůstává ležet na trávníku.
3'
Brankář hostů vybíhal proti letícímu míči, ale nerozuměl si se svým spoluhráčem, který balón odhlavičkoval. Vše nakonec dopadlo dobře pro Frankfurt.
1'

SC Freiburg: F. Müller – Kübler, Lienhart, Gulde, Günter (C) – Sallai, Haberer, K. Schlotterbeck, Grifo – Demirović, Höler.
Náhradníci: Uphoff – Heintz, Sildillia, Til, Džong, Keitel, Tempelmann, Petersen, Burkart.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger, N'Dicka – A. Touré, Sow, Hasebe (C), Kostić – Barkok, Younes – André Silva.
Náhradníci: Schubert – Chandler, D. da Costa, Durm, Ilsanker, Hrustic, Zuber, Kamada, Jović.

Rozhodčí: G. Winkmann – C. Bandurski, M. Thomsen.

Eintracht Frankfurt

Hosté jsou o jedno místo a tři body horší, než jejich dnešní protivník. Mimo svůj stadion se jim nevede úplně zle, z osmi venkovních zápasů si odvezli dvanáct bodů díky třem výhrám a stejnému počtu remíz, jen dvakrát prohráli, vstřelili a inkasovali shodně čtrnáct gólů. Poslední dva zápasy hrané na hřištích soupeřů, nepočítáme-li Pohár, vyhráli shodně 2:0.
Tabulku střelců mančaftu vede s dvanácti zářezy Portugalec Andre Silva, jenž je druhým nejlepším střelcem celé ligy.
SC Freiburg

Domácímu mužstvu patří s třiadvaceti body devátá příčka tabulky. Na svém trávníku odehráli jeho hráči dosud osm duelů s bilancí tří výher a tří remíz, k tomu přidali osmnáct vstřelených branek a dvanáct inkasovali. V tuto chvíli drží sérii tří domácích vítězství za sebou s bilancí jedenácti vstřelených a jediné inkasované branky, naposledy deklasovali Kolín nad Rýnem 5:0.
Nejlepším střelcem mužstva je se sedmi góly Vincenzo Grifo.
Dobrý den, pět zápasů má dnes na svém programu nejvyšší německá fotbalová liga. První duel začíná v 18:30, zbylé čtyři o dvě hodiny později. V tomto přenosu budeme sledovat souboj dvou sousedů v tabulce, Freiburgu s Frankfurtem. Očekává se vyrovnaný mač.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.