Bundesliga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Frankfurt - 9. ledna 2021   15:30

0:2
(0:1)
Frankfurt
24' André Silva   • 72' André Silva
Mainz
Zentner – Brosinski, St. Juste, Hack, Niakhaté – Latza, Barreiro – Burkardt (85. Ádám Szalai), Stöger (73. Onisiwo), Boëtius (77. Mateta) – Quaison (77. Öztunali).
Frankfurt
Trapp – D. Abraham, Hinteregger, N'Dicka – Durm (87. Ilsanker), Sow (87. A. Touré), Hasebe (77. Rode), Kostić – Kamada (80. Barkok), Younes (80. Zuber) – André Silva.
Schubert – Kohr, Ilsanker, Barkok, Tuta, Chandler, Rode, Zuber, A. Touré.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 8:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:15.
Dnešní utkání končí vítězstvím Eintrachtu, který se na hřišti trápící se Mohuče odehrál velice slušnou taktickou partii. Hosté nepropadali v defenzivě a dokázali vybojovat dva pokutové kopy, s nimiž si pokaždé poradil André Silva. Mohučtí tak padají po tomto kole na samé dno tabulky, když i do této chvíle poslední Schalke dokázali zabrat a po domácí výhře 4:0 nad Hoffenheimem se dostává na předposlední příčku, právě před Mohuč.
90+4'
90+2'
Hosté se ubránili, míč má ve svém držení gólman Trapp, domácí se snaží reklamovat hraní rukou, sudí je ale jiného názoru.
90+2'
Daniel Brosinski (Mohuč) si staví míč a bude rozehrávat volný kop z levé strany, před vápnem Eintrachtu.
90+1'
Kevin Trapp (Frankfurt) odkopává míč co nejdál od své branky, jenže soupeř se rychle dostává k míči.
90'
Nastavují se čtyři minuty.
87'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Almamy Touré.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Stefan Ilsanker.
85'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Ádám Szalai.
84'
Domácí připravují střídání, do hry se chystá Ádám Szalai.
82'
Kevin Trapp (Frankfurt) musel ven z branky, aby stihl odehrát míč, mířící do vápna hostů.
80'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Steven Zuber.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Aymen Barkok.
80'
Je před námi závěrečná desetiminutovka a vypadá to, že o osudu zápasu je rozhodnuto.
79'
Také hosté připravují další střídání, do hry se chystá Aymen Barkok.
77'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Jean-Paul Boëtius, přichází Jean-Philippe Mateta.
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Levin Öztunali.
77'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Sebastian Rode.
76'
Následně hosté vybojovali také roh, který rychle rozehrávají z levé strany, domácí se ale ubránili.
75'
Dajči Kamada (Frankfurt) nepřešel na pravém křídle přes bránícího hráče Mohuče, ale tolik mu to vadit nemusí, hosté totiž mají aut.
73'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Kevin Stöger, přichází Karim Onisiwo.
72'
Frankfurt právě vstřelil branku!
ANDRÉ SILVA proměňuje i druhý pokutový kop v zápase, tentokrát to ale nebylo tak suverénní, Robin Zentner vystihl směr, ale střelu vyrazit nedokázal.
72'
Pozor, ale sudí nařizuje pokutový kop pro Eintracht!
70'
Robin Zentner (Mohuč) nyní podržel svůj tým, při šanci Kostiće.
68'
Statistika držení míče v posledních 20. minutách – 44% : 56%.
67'
Mohuč si s nabízenou standardkou nedokázala poradit dle představ, ale domácí vzápětí opět vybojovali míč.
66'
Djibril Sow (Frankfurt) tentokrát fauluje, ale je to daleko od vápna, přesto budou muset hosté bránit standardku domácích.
65'
Naopak zaútočili domácí, rychlý protiútok středem... Jonathan Burkardt si ale v bezprostřední blízkosti před brankářem Trappem tak trochu nevěděl rady.
64'
Po zblokované střele Davida Abrahama (Frankfurt) mají hosté roh, ten již z pravé strany rozehráli, ale branku neohrozili.
63'
Kevin Trapp (Frankfurt) vykopává co nejdál od své branky, na polovině Mohuče se jeho spoluhráči zmocnili míče.
62'
Penalta to není, dle rozhodnutí sudího, Sow útočícího hráče Mohuče do hlavy nekopl, správné rozhodnutí.
61'
Do hry vstupuje VAR a sudí si jde prohlédnout videozáznam.
60'
Pozor, další penalta v zápase, tentokrát pro domácí! Bránící Djibril Sow chtěl odkopnout míč, jenže do souboje šel i Robin Quaison, který poté upadl, jakoby dostal do hlavy.
59'
Žlutou kartu dostává Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt).
58'
Hosté již roh rozehráli roh z pravé strany, ale jejich snaha končí útočným faulem.
57'
Odkop od branky Eintrachtu, rychlá akce po pravé straně, hosté vybojovali roh.
56'
Amin Younes (Frankfurt) na druhé straně v ofsajdu, hrají tak domácí.
55'
Jonathan Burkardt (Mohuč) si po narážečce s Jean-Paulem Boëtiusem, naběhl za obranu Eintrachtu, z pravé strany ale vůbec netrefuje branku!
54'
To vypadalo na roh pro Eintracht, ale nakonec byl posledním, kdo se míče dotkl, hostující David Abraham, takže je to pouze odkop od branky Mohuče.
53'
V zápase nám přibývá faulů, utkání je tak více bojovnější, než jak tomu bylo v poločase prvním.
51'
Jonathan Burkardt (Mohuč) faulován na polovině Eintrachtu a těžce se zvedá z trávníku.
50'
Útočným faulem na bránícího Evana N'Dicka (Frankfurt) končí akce domácích.
49'
Hosté mohli vést již o dvě branky, když rozehráli roh z levé strany, na bližší tyči míč hlavou přizvedl Erik Durm a za ním, na malém vápně, již číhal André Silva, který hlavičkuje těsně nad branku!
48'
Erik Durm (Frankfurt) se dostal ke střele uvnitř vápna Mohuče, branku přestřeluje, ale bylo to s tečí bránícího hráče, takže další roh pro Eintracht.
47'
Dajči Kamada (Frankfurt) rozehrává roh z pravé strany, po hlavičkovém souboji ve středu vápna Mohuče jde míč ven ze šestnáctky domácích.
46'
Z levé strany šel zajímavý míč před branku Mohuče, včas tam ale zasáhl bránící hráč, který odehrál míč na roh.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas končí vítězstvím hostů, kteří dokázali ve 24. minutě proměnit pokutový kop. Hned poté měli zhruba pět minut velký tlak, další gól ale přidat nedokázali. Naopak závěr poločasu pak pro změnu patřil domácím, jenže ti jsou zatím v koncovce hodně nevýrazní.
45+2'
45+1'
Kevin Stöger (Mohuč) faulován na polovině soupeře, v první půli tak ještě uvidíme volný kop z levé strany.
45'
Robin Quaison (Mohuč) padá na polovině soupeře, ztrácí míč, faul se nepíská, hrají hosté.
43'
Žlutou kartu dostává Robin Quaison (1. FSV Mohuč 05).
43'
Překopávaná přes půlící čáru, nakonec je z toho útok domácích, který končí nepřesným centrem Robina Quaisona.
42'
Rohových kopů zdárně přibývá, další kopou domácí, opět z levé strany, ale znovu se prosadit do zakončení nedokázali.
41'
Robin Zentner (Mohuč) šel po míči, sice ho napoprvé nelapil, ale posléze dokázal míč sebrat do náruče.
40'
Z protiútoku vybojovali roh hosté, po zablokované střele Hasebeho.
39'
Míč se dostal do malého vápna, útočící Jerry St. Juste ale v souboji s bránícím hráčem Eintrachtu fauluje.
38'
A další střelu mohou přidat tentokrát domácí, kteří získali roh z levé strany.
37'
A Eintracht je znovu v útoku, hosté budou moci vhazovat z levé strany.
36'
Hosté jsou aktivnější i v počtu střel, když zatím vystřelil čtyřikrát, domácí dvakrát.
35'
Robin Quaison (Mohuč) ztrácí míč v souboji s bránícím Abrahamem.
33'
Míč letí z rohu na bližší tyč, tam dobře zasáhl bránící hráč Mohuče, domácí tento rohový kop hostů v pohodě ubránili.
32'
Rohový kop pro Eintracht Frankfurt, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
31'
Je za námi první půl hodina hry, která dopadla lépe pro hostující tým, který dokázal proměnit pokutový kop.
29'
Pozor, ve vápně Eintrachtu padá Jonathan Burkardt (Mohuč), který si šel viditelně pro penaltu, ale sudí nepíská a penalta to nebude!
28'
Útočným faulem končí akce Eintrachtu, míč tak získávají domácí.
26'
Po prvním gólu jsou nyní hosté výrazně lepší a domácí jsou pod velkým tlakem.
25'
Pouze do autu odkopává nyní bránící hráč Mohuče, hosté vhazují z levé strany.
24'
ANDRÉ SILVA s přehledem proměňuje pokutový kop a hosté se ujímají vedení.
22'
Žlutou kartu dostává Moussa Niakhaté (1. FSV Mohuč 05).
22'
Pozor, sudí nařizuje pokutový kop pro Eintracht, po faulu bránícího Moussy Niakhatého!
21'
Odražený míč, po střele Jean-Paula Boëtiuse (Mohuč), míří k brankáři Trappovi.
20'
Nyní, po prvních dvaceti minutách, sledujeme již poměrně vyrovnaný zápas, na první gól stále čekáme.
19'
Pomalá rozehrávka hostů, kteří nyní neváhají poslat míč až k vlastní brance, Trapp rozehrává.
18'
Míč šel z pravé strany do vápna Eintrachtu, kde se Jonathan Burkardt (Mohuč) nedostal do zakončení.
17'
Daniel Brosinski (Mohuč) faulován u postranní čáry bránícím Younesem, volný kop pro domácí, z pravé strany.
16'
Statistika držení míče – 40% : 60%.
15'
Filip Kostić (Frankfurt) znovu pálí, tentokrát zpoza vápna, Zentner neměl s jeho pokusem žádné starosti.
14'
Z protiútoku zahrozili hosté, když se Filip Kostić dostal do vápna, z levé strany ale nedokázal překonat Robina Zentnera.
13'
Robin Quaison (Mohuč) se s míčem otáčí před vápnem Einrachtu, dokázal i vystřelit, ale trefil jen před sebou stojícího bránícího hráče soupeře.
12'
Evan N'Dicka (Frankfurt) raději k vlastní brance, Kevin Trapp poté rozehrává na levou stranu, domácí napadají rozehrávku.
10'
Volný kop se nabízí také domácí, rozehrává ze stření vzdálenosti Daniel Brosinski, jenže hosté se v pohodě ubránili.
9'
Bránící Danny Latza (Mohuč) zahrál rukou a hosté zahrávali volný kop z levé strany, míč šel do vápna Mohuče, ale domácí se ubránili.
8'
Filip Kostić (Frankfurt) vybojoval míč pro svůj tým, následně se domácí dostávají dopředu po levém křídle.
7'
Více ze hry mají zatím domácí, kteří se snaží, byť se hraje převážně ve středu hřiště.
6'
Danny Latza (Mohuč) posílá své spoluhráče blíže k vápnu soupeře, při další standardce domácích.
5'
Bránící Amin Younes (Frankfurt) fauluje na své polovině, volný kop pro domácí.
4'
První střelu v zápase si připisují domácí, ze střední vzdálenosti to zkusil Leonardo Barreiro, který branku Eintrachtu přestřelil.
3'
Po pravé straně zkusil zaútočit hosté, míč ale končí v autu, vhazují domácí.
2'
Filip Kostić (Frankfurt) si bere míč a bude moci vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
1'

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, St. Juste, Hack, Niakhaté – Latza, Barreiro – Burkardt, Stöger, Boëtius – Quaison.
Náhradníci: Dahmen – Öztunali, Mateta, Mwene, Ádám Szalai, Bell, Onisiwo, Papela, Či Tong-won.

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham, Hinteregger, N'Dicka – Durm, Sow, Hasebe, Kostić – Kamada, Younes – André Silva.
Náhradníci: Schubert – Kohr, Ilsanker, Barkok, Tuta, Chandler, Rode, Zuber, A. Touré.
EINTRACHT FRANKFURT
Eintracht, stejně jako Mohuče, také inkasoval v mnichovské Allianz Areně pět gólů, ale na rozdíl od FSV nedokázal skórovat ani jednou... to ovšem bylo 24. října minulého roku. Od té doby odehrál Eintracht dalších devět ligových duelů, v nichž si vůbec nepočínal špatně! A jestliže pro Mohuč platí, že se aktuálně „plácá“ na spodku tabulky, Eintracht směle pokukuje po pohárových příčkách. Může za to i již zmíněná série dobrých výsledků v listopadu a prosinci, kdy, v součtu s prvním ligovým kolem v novém roce, prohrál pouze jeden zápas z devíti (na hřišti Wolfsburgu 1:2). V dalších kolech pak šestkrát remízoval a dvakrát slavil výhru, navíc obě v posledních dvou kolech. Potvrdí Eintracht svou dobrou formu i na hřišti trápící se Mohuče?
1. FSV MOHUČ
Mohučtí se stále potácí téměř u dna německé Bundesligy, horší je již pouze poslední Schalke, které prožívá ještě horší sezónu. Od 22. listopadu uplynulo již hodně vody, stejně tak se odehrálo již poměrně dost zápasů, ovšem v případě Mohuče ani jeden vítězný. Pouze ve dvou zápasech vybojovala bod, ve zbývajících duelech prohrála, včetně předvánočního utkání 2. kola DFB-Pokalu, kdy doma prohrála s druholigovou Bochumí...
Mohučtí prohráli i poslední ligový duel, který sehráli v mnichovské Allianz Areně, kde statečně vzdorovali domácímu favoritu, když první poločas nad Bayernem dokázali vyhrát 2:0! Domácí pak ve druhé půli sice strhli vítězství na svou stranu, přesto to byl ze straně Mohuče velice sympatický počin!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 15. kola německé Bundesligy, v němž 1. FSV MOHUČ přivítá na svém stadionu EINTRACHT FRANKFURT.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.