Bundesliga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Freiburg - 13. února 2021   15:30

0:0
(0:0)
Werder
Pavlenka – Veljković (46. N. Moisander), Toprak, Friedl – Gebre Selassie, Möhwald (80. Osako), M. Eggestein, Rašica, Augustinsson (87. Groß) – Sargent (63. Selke), Schmid (87. Bittencourt).
Agu, Bittencourt, Füllkrug, Groß, Mbom, N. Moisander, Osako, Selke.
Freiburg
F. Müller – Schmid, Lienhart, Heintz, Günter – Santamaría (72. Haberer), Höfler – Gulde, Džong (57. Petersen), Grifo – Demirović (57. Höler).
Uphoff – Höler, Haberer, Keitel, Kübler, Petersen, Sildillia, Tempelmann, Til.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 4:20.
Je konec! Werder Brémy nakonec uhrál s Freiburgem bezbrankovou remízu. Po dvanácti minutách nebezpečně střílel Jonathan Schmid, který minul branku. Poté se dlouhé minuty bojovalo prakticky o každý metr hrací plochy. Až ve 36. minutě mohl otevřít skóre Veljković, ale brankář jeho pokus vyrazil. Po změně stran se šance ze hry vytratily úplně. Freiburg měl sice několik náznaků, ale obrana Werderu nepustila soupeře do zakončení.
90+3'
90+2'
Davie Selke byl faulován na polovině hřiště ostrým skluzem. Dominique Heintz vidí žlutou kartu.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Nicolas Höfler ještě roztáhl hru na pravou stranu, kam spěchal Lucas Höler, jenže druhý jmenovaný si míč předkopl až k Osakovi.
89'
Manuel Gulde diriguje rozehrávku Freiburgu na polovině hrací plochy. Nikdo v zeleném dresu Werderu teď rozehrávku neatakuje. Oba týmy jsou podle všeho spokojené s bodem.
88'
Leonardo Bittencourt se ihned po svém příchodu na trávník dostal do souboje na malém vápně. V souboji s Guldem ztratil balanc, ale na penaltu to nebylo.
87'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Leonardo Bittencourt.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Ludwig Augustinsson, přichází Christian Groß.
86'
Domácí Brémy následně zahrávaly přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde hlavou zasáhl pozorný Grifo.
85'
Theodor Gebre Selassie se stáhl pro přihrávku na vlastní polovinu a vnějším nártem chtěl uvolnit Davie Selkeho, který byl faulován.
84'
Nicolas Höfler taktickým faulem zastavil Osaka a vidí žlutou kartu.
83'
Vincenzo Grifo z levé strany poslal do pokutového území Christian Günter, který předložil střílený centr na malé vápno, jenže defenziva Werderu znovu zasáhla.
82'
Nils Petersen dostal přihrávku do pokutového území, kde na zádech udržel Augustinssona, jenže zpětnou přihrávkou připravil Freiburg o možnost k zakončení.
81'
Osako se krátce po svém příchodu na trávník zapojil do napadání rozehrávky Freiburgu. Zadáci v červeném si však poradili a odehráli míč na polovinu Werderu.
80'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kevin Möhwald, přichází Juja Osako.
79'
Theodor Gebre Selassie se na hranici velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho technický pokus skončil na bloku obránce.
78'
Marco Friedl byl pozdě v souboji na pravé straně hrací plochy, kde byl faulován rozběhnutým soupeřem. Frield je v posledních minutách takovým otloukánkem.
77'
Nils Petersen se z hranice velkého vápna položil do odraženého míče, ale Jiří Pavlenka jeho skákavou dělovku bez větších problémů vyrazil.
76'
Marco Friedl je nyní v péči domácích zdravotníků a vypadá to, že bude muset opustit hrací plochu v předklonu. To může být pro domácího kouče problém.
75'
Grifo dohrál v souboji na polovině hrací plochy Moisandera. Rozhodčí jeho nedovolený zákrok dobře viděl a přerušil hru. Ještě bude potřeba ošetření.
74'
Rozehrávky rohového kopu se zhostil Grifo, který odcentroval na malé vápno, jenže tam znovu zakročili zadáci v zeleném dresech Werderu.
73'
Marco Friedl si dal pozor na střílený centr z pravé strany a vložil míči do dráhy nohu. Od jeho holeně se balón odrazil na roh. Před Pavlenku už míří hlavičkáři v červeném.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Baptiste Santamaría, přichází Janik Haberer.
71'
Davie Selke si pohybem řekl o nákop za obranu soupeře, jenže nikdo v zeleném dresu míč jeho směrem neposlal. Selke se na spoluhráče hodně zlobí.
70'
Jiří Pavlenka se musel zapojit do rozehrávky Werderu. Nákop českého brankáře však na polovině hřiště zastavil dobře postavený Baptiste Santamaría.
69'
Lucas Höler si posunul míč na levé křídlo, odkud se snažil odcentrovat do pokutového území, ale do cesty se jeho pobídce postavil Kevin Möhwald.
68'
Lucas Höler potáhl míč na polovinu hřiště, jenže tam nepochopitelně zpomalil a musel si pomoci zpětnou přihrávkou do zadních řad.
67'
Toprak otálel s rozehrávkou a napadající Nicolas Höfler se jej vydal napadat. Fotbalista Freiburgu se podle rozhodčího v souboji s domácím stoperem dopustil faulu.
66'
Jiří Pavlenka poslal přihrávku na pravou stranu, kde se pohyboval Moisander, jenže druhý jmenovaný směrem dopředu nic nevymyslel a raději si pomohl zpětnou pobídkou.
65'
Kevin Möhwald skvěle vystoupil proti přihrávce směřující za obranu Werderu a před napadajícím soupeřem odkopl míč na polovinu hostů.
64'
Jiří Pavlenka se vydal daleko z pokutového území a před dobíhajícím soupeřem odhlavičkoval míč do zámezí. Freiburg získal vhazování na polovině Brém.
63'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Davie Selke.
62'
Jonathan Schmid vhazoval na levé straně. Freiburg se s míčem daleko nedostal. Domácí Milot Rašica rozehrávku soupeře výborně napadal a získal míč pro Werder.
61'
Jiří Pavlenka se po delší době zapojil do hry. Český brankář nakopl míč na pravou stranu, ale v hlavičkovém souboji uspěli jen zadáci v červeném.
60'
Je za námi hodina dnešního utkání a zatím sledujeme bojovný duel. Ani po změně stran navíc nepřicházejí brankové příležitosti. Na trávníku kralují obrany.
59'
Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Domácí Werder nyní zahrával rohový kop, po kterém přiletěl centr od praporku na přední tyč, ale Toprak nemířil mezi tři tyče.
58'
Baptiste Santamaría si v souboji na polovině Werderu Brémy pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu.
57'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Lucas Höler.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Woo-Jong Džong, přichází Nils Petersen.
56'
Vincenzo Grifo si hnal vpřed po levé straně, jenže se k němu výborně stáhl Theodor Gebre Selassie. Český fotbalista získal míč pro Werder Brémy.
55'
Brankář hostujícího Freiburgu se musel znovu zapojit do rozehrávky. Jeho nákop směřoval na pravou stranu, jenže tam nebyl nikdo v červeném. Brémy budou vhazovat.
54'
Maximilian Eggestein potáhl míč na polovinu soupeře, kde si jej dobře zasekl kolem svého strážce a rozehrál na levou stranu. Werder rozjel postupnou akci.
53'
Zadáci Freiburgu nyní kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak zadáci Werderu stojí v pevném bloku a vyčkávají.
52'
Domácí celek vhazoval v blízkosti vlastní šestnáctky. Domácí se následně dostali do rychlého brejku, po kterém pálil Romano Schmid, který minul branku.
51'
Střídající Moisander zůstává po souboji s napadajícím soupeřem ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
50'
Philipp Lienhart poslal prudkou přihrávku na polovinu soupeře, jenže domácí zadáci se znovu stačili srovnat do bloku a srazili přihrávku do autu.
49'
Domácí stoper Toprak poslal přihrávku na polovinu soupeře, kde se nedovoleným zákrokem provinil Grifo, který byl v souboji o dva kroky později.
48'
Dominique Heintz poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kam spěchal Vincenzo Grifo, jenže důrazný Ömer Toprak jej odstavil od míče.
47'
Freiburg se dral vpřed po levé straně hrací plochy. Jonathan Schmid nákopem na levé křídlo hledal spoluhráče, ale trefil jen střídajícího Moisandera.
46'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Miloš Veljković, přichází Niklas Moisander.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovný duel. Po dvanácti minutách nebezpečně střílel Jonathan Schmid, který minul branku. Poté se dlouhé minuty bojovalo prakticky o každý metr hrací plochy. Až ve 36. minutě mohl otevřít skóre Veljković, ale brankář jeho pokus vyrazil. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+2'
45+1'
45'
Ludwig Augustinsson vyplaval na levém křídle, odkud poslal nebezpečný centr do pokutového území, ale zadáci Freiburgu Rašicovi zkomplikovali zakončení.
44'
Hra je znovu přerušena! Domácí Miloš Veljković zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a nevypadá to s ním vůbec dobře. Uvidíme, zda dohraje aspoň první půli.
43'
Nicolas Höfler se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, ale jeho dělovka nabrala moc velkou výšku a skončila nad břevnem Werderu.
42'
Vincenzo Grifo se vrátil na vlastní polovinu, kde si pomohl přihrávkou na Lienharta. Freiburg v posledních minutách prakticky nepůjčuje soupeři míč.
41'
Baptiste Santamaría prošel do blízkosti velkého vápna, kde chtěl roztáhnout hru na levou stranu, jenže zadáci Werderu opět stáli v pevném bloku.
40'
Woo-Jong Džong se na hranici velkého vápna otočil kolem Topraka a dostal se do zakončení. Jeho dělovku zablokoval obětavý Marco Friedl.
39'
Miloš Veljković lehce zaváhal při rozehrávce na vlastní polovině a málem nabídl míč soupeři. Werder však situaci ustál. Vpřed se následné dral Rašica, jehož pokus z úhlu si brankář pohlídal.
38'
Vincenzo Grifo poslal do pokutového území zajímavý centr z pravé strany hrací plochy, jenže důrazný Kevin Möhwald jeho centr odhlavičkoval ven ze šestnáctky.
37'
Florian Müller vyrazil daleko z pokutového území a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hráči v červených dresech už znovu hýří aktivitou a derou se vpřed.
36'
Obrovská šance Werderu Brémy! Kevin Möhwald poslal centrovaný míč před branu, kde z malého vápna zakončoval hlavou Miloš Veljković, ale hostující brankář vytáhl vynikající zákrok!
35'
Werder zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, jenže důrazný Dominique Heintz před dobíhajícím Rašicou odkopl míč do bezpečí.
34'
Ludwig Augustinsson se ujal rozehrávky následného přímého kopu Werderu Brémy. Jeho centr přiletěl na malé vápno, ale nikdo v zeleném na míč nedosáhl.
33'
Jiří Pavlenka se opět na hranici velkého vápna zapojil do rozehrávky svého mužstva. Český brankář nakopl míč na pravou stranu, kde sudí viděl faul.
32'
Zraněný Toprak už je zpátky na nohou a míří za postranní čáru, kde něco probíral s hlavním koučem Werderu Brémy. Podle všeho bude schopen pokračovat.
31'
Ömer Toprak zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude po ošetření schopen pokračovat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje. Freiburg je sice o něco aktivnější, ale na trávníku dominují hlavně osobní souboje. Na velké šance čekáme.
29'
Ermedin Demirović se dostal s míčem na polovinu soupeře, kde jej nedovoleným způsobem atakoval Ludwig Augustinsson. Freiburgu může pokračovat v rozehrávce.
28'
Florian Müller si dal pozor na centr z levé strany, vyrazil na malé vápno a schoval míč do rukavic. Brankář Freiburgu poté poslal vpřed dlouhý nákop, kterým nenašel spoluhráče.
27'
Kevin Möhwald se dral středem hrací plochy do blízkosti velkého vápna, ale důrazný Nicolas Höfler proti němu vystoupil a srazil míč do bezpečí.
26'
Miloš Veljković se jako obránce vytáhl až na polovinu Freiburgu, jenže jeho pobídka mířila jen do prostoru, kde byli zadáci v červených dresech. Duel je plný soubojů.
25'
Ömer Toprak rozběhl dlouhou přihrávkou aktivního Augustinssona, proti kterému vystoupili hned dva obránci, kteří jej odstavili od míče.
24'
Zadáci Freiburgu uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v zezeleném dresu Werderu rozehrávku neatakuje.
23'
Jonathan Schmid podpořil ofenzivu Freiburgu náběhem z druhé vlny. V blízkosti velkého vápna uspěl v hlavičkovém souboji, ale prodloužil míč jen k obráncům.
22'
Philipp Lienhart diriguje rozehrávku Freiburgu na polovině hřiště. Fotbalista hostujícího celku rozehrál na pravou stranu, jenže tam neměl spoluhráče.
21'
Josh Sargent táhl útočnou akci Werderu středem hrací plochy. Domácí fotbalista se s míčem dostal na polovinu soupeře, ale Woo-Jong Džong jej fauloval.
20'
Romano Schmid poslal centr před branku soupeře, jenže tam nebyl nikdo v zeleném dresu domácího Werderu. Hostující brankář hravě schoval míč do rukavic.
19'
Milot Rašica si výborně navedl míč na hranici velkého vápna, odkud zakončil nártem, ale jeho projektil zablokoval vracející se Jonathan Schmid.
18'
Jonathan Schmid poslal přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl Baptiste Santamaría, jehož dlouhý centr pustili domácí zadáci do autu.
17'
Marco Friedl dostal prostor na levé straně, odkud prodloužil míč na Rašicu. Druhý jmenovaný se však nedokázal otočit a přišel o míč.
16'
Miloš Veljković poslal přihrávku na hranici velkého vápna, kde měl spoluhráče, jenže důrazní zadáci Freiburgu skvěle vystoupili a odehráli íč do bezpečí.
15'
Ömer Toprak odvážně vyvezl míč na polovinu Freiburgu, kde dokázal obejít dokonce dva hráče v červeném, ale poté už nerozehrál.
14'
Theodor Gebre Selassie si dobře pokryl míč na pravé straně hrací plochy a vybojoval faul na svou osobu. Domácí celek bude rozehrávat.
13'
Baptiste Santamaría táhl akci Freiburgu středem hrací plochy a pokusil se narýsovat kolmici mezi stopery Werderu Brémy. Freiburg je v úvodu aktivnější.
12'
Jonathan Schmid se v pokutovém území dostal k centru z levé strany a opřel se do odraženého míče pravačkou. Jeho pokus prosvištěl nad břevnem!
11'
Jonathan Schmid měl prostor na polovině domácího Werderu, odkud chtěl odcentrovat do šestnáctky, ale místo toho ještě zvolil přihrávku do zadních řad.
10'
Philipp Lienhart poslal průnikovou přihrávku mezi stopery domácího Werderu, jenže tam si nenaběhl nikdo z jeho spoluhráčů. Pavlenka si došel pro míč.
9'
Florian Müller nakopl míč na polovinu Werderu Brémy. Za jeho nákopem se hnal Baptiste Santamaría, jenže nedokázal projít do prostoru, odkud by mohl zakončit.
8'
Philipp Lienhart uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Hráči Freiburgu jsou ve vzdušném prostoru hodně důrazní.
7'
Philipp Lienhart získal odražený míč na polovině hrací plochy, skvěle si jej pokryl a rozehrál na levé křídlo. Freiburg se snaží měnit těžiště hry, ale defenziva Werderu se dobře pohybuje.
6'
Baptiste Santamaría táhl akci Freiburgu středem hrací plochy. Fotbalista hostujícího celku se dostal před Veljkoviče, ale další zadák Werderu jej odstavil.
5'
Josh Sargent dostal přihrávku na levou stranu, kde jej od míče odstavil důrazný Philipp Lienhart. Domácí Werder získal jen vhazování.
4'
Jonathan Schmid se musel stáhnout na vlastní polovinu, kde zapojil do rozehrávky také brankáře Freiburgu. Hosté s rozehrávkou moc nespěchají.
3'
Theodor Gebre Selassie odcentroval z pravé strany do pokutového území. Na jeho pobídku si naskočil Romano Schmid, jehož hlavičku hostující brankář schoval do rukavic.
2'
Jiří Pavlenka se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Bývalý brankář Baníku či Slavie poslal nákop na levou stranu, kde domácí přišli o míč.
1'
Domácí Werder Brémy obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hráči v zelených dresech se ihned vydali do útoku, ale nákop skončil v autu.
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković, Toprak, Friedl – Gebre Selassie, Möhwald, M. Eggestein, Rašica, Augustinsson – Sargent, Schmid.
Náhradníci: Agu, Bittencourt, Füllkrug, Groß, Mbom, N. Moisander, Osako, Selke.

SC Freiburg: F. Müller – Schmid, Lienhart, Heintz, Günter – Santamaría, Höfler – Höler, Džong, Grifo – Demirović.
Náhradníci: Uphoff – Gulde, Haberer, Keitel, Kübler, Petersen, Sildillia, Tempelmann, Til..
Vzájemný zápas

V podzimním duelu se zrodila remíza 1:1.
Werder Brémy

Domácí Werder Brémy je na tom o něco hůře. Werder v letošním ročníku v devatenácti odehraných zápasech získal dvacet dva bodů a patří mu jedenáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu má nyní k dobru pět bodů. Werder pro změnu pravidelně boduje na hřištích soupeřů. Už tři zápasy v řadě Brémy neprohrály. Naposledy doma porazily v poháru 2:0 Greuther Furth.
SC Freiburg

Freiburg letos zažívá solidní sezónu. Ve dvaceti kolech získal už třicet bodů a patří mu osmá pozice. Na pohárové příčky navíc před startem dalšího kola ztrácí jen dva body a může atakovat účast v pohárové Evropě. Většinu bodů však Freiburg získává na domácí půdě. Naposledy doma přehrál výsledkem 2:1 Dortmund.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům Bundesligy. Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Werderem Brémy a Freiburgem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.