Bundesliga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bochum : Hoffenheim - 6. listopadu 2021   15:30

Bochum
67' Novothny (Pantovič) • 90+7' Pantovič (Holtmann)
2:0
(0:0)
Bochum
Riemann – Stafylidis (77. Gamboa), Mašović, Lampropoulos, Soares – Losilla (C) – Asano, Löwen, Rexhbecaj (64. Pantovič), Blum (39. Holtmann) – Polter (64. Novothny).
Willenborg – Kleve, Gorniak
Rewirpowerstadion, Bochum
Hoffenheim
Baumann (C) – S. Posch (64. Ch. Richards), Grillitsch, Vogt – Akpoguma (79. Dabbur), Rudy, Stiller, Skov (60. Raum) – Baumgartner (60. Rutter) – Bebou, Kramarić.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 10:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:20.
Je konec! Bochum zvítězil nad Hoffenheimem 2:0.
V 15. minutě mohl poslat hosty do vedení Kramarič, ale těsně přestřelil. V 19. minutě to mohl napravit Bebou, ale rovněž neproměnil velkou šanci. V 62. minutě musel Baumann zakročit proti skvělé střele domácího hráče. V 67. minutě jsme se už dočkali gólu, který vstřelil domácí Novothny. V 76. minutě Bochum získal penaltu, ke které se postavil brankář Riemann, ale přestřelil! Následně to byli domácí, jenž si vytvořili několik šancí, ale nakonec se v 90+7. minutě trefil z vlastní poloviny Pantovič a ustanovil skóre na 2:0.
90+7'
90+7'
Bochum právě vstřelil branku!
Je hotovo, jelikož domácí celek zvyšuje své vedení na 2:0! Na rohový kop šel také brankář Baumann, ovšem k míči se posléze dostali domácí a po přihrávce Holtmanna vystřelil ještě ze své poloviny MILOŠ PANTOVIČ, jenž trefil prázdnou bránu Hoffenheimu! Asistence: Gerrit Holtmann.
90+6'
Florian Grillitsch dostal míč do vápna z levé strany a následuje poslední rohový kop Hoffenheimu!
90+6'
Oliver Baumann vyběhl skoro až ke středu hrací plochy, aby vypomohl svým spoluhráčům.
90+5'
Po centru do vápna se ale srazili dva domácí hráči a hra je přerušená.
90+4'
Hoffenheim má poslední minutu na srovnání a nyní získal autové vhazování.
90+3'
Gerrit Holtmann se ocitl v naprosté tutovce, když běžel sám na bránu Hoffenheimu, ale následně zakončil do levé tyče!
90+2'
Poté přišel faul Kevina Vogta uprostřed hrací plochy.
90+1'
Takuma Asano mohl definitivně rozhodnout o výhře Bochumu, ale jeho rána z voleje orazítkovala spojnici brankové konstrukce!
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.
89'
Hoffenheim se sice snaží, ale nemůže si nadále vypracovat nic nebezpečného.
87'
Fanoušci domácího celku hlasitě povzbuzují svůj celek a Bochum je velice blízko ke třem bodům, které ho dostanou trochu dál od sestupových pozic.
86'
Ihlas Bebou dával balón do šestnáctky z pravého křídla, ale obrana Bochumu byla opět připravená.
85'
Následně se Bochum dostal do rychlého brejku, ale přihrávku zastavil obránce Hoffenheimu.
84'
Manuel Riemann tentokrát musel rychle vyběhnout ze své brány, aby odkopl míč, ke kterému se blížil hostující útočník.
82'
Domácí celek ovšem nyní má pod kontrolou míč a nepouští soupeře vůbec ke své svatyni.
80'
Zbývá posledních deset minut plus nějaké nastavení a Bochum stále vede nad Hoffenheimem 1:0.
79'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kevin Akpoguma, přichází Munas Dabbur.
78'
Sebastian Rudy se dopustil faulu na své polovině a rovněž vidí žluté varování.
77'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Konstantinos Stafylidis, přichází Cristian Gamboa.
76'
Tak tohle je neskutečné! K pokutovému kopu se totiž postavil domácí brankář Manuel Riemann! Ten ovšem mířil do pravé části branky, ale příliš nahoru a přestřelil!
75'
Také Andrej Kramarić byl potrestán žlutou kartou za nevhodné řeči.
74'
Velice nepřehledná situace, po které sudí nařídil pokutový kop a stojí si za svým.
73'
Florian Grillitsch uviděl žlutou kartu za svůj faul uvnitř pokutového území.
72'
Velké boje se nyní svedly uvnitř vápna Hoffenheimu, kde nakonec hlavní rozhodčí nařídil penaltu pro Bochum!
71'
Kevin Akpoguma se po chvíli dopustil nedovoleného zákroku, což sudí viděl a odpískal.
70'
Domácí útočník Miloš Pantovič se po nákopu za obranu ocitl jen v ofsajdu.
69'
Znovu se domácí mužstvo dostalo dopředu, ale nyní míč skončil pouze vedle brány soupeře.
67'
Po zhlédnutí videa rozhodčí uznává gól domácího celku a je to tak 1:0 pro Bochum! Centr z levé strany sice měl letěl na hráče v ofsajdovém postavení, ale hostující obránce hrál míč dříve. Následně se k balónu dostal Pantovič, jenž našel centrem ve vápně SOMU NOVOTHNÉHO a ten po dvou minutách na hrací ploše dává gól! Asistence: Miloš Pantovič.
66'
VfL Bochum dává gól, ovšem pomezní rozhodčí zvedl praporek na signalizaci ofsajdu! Každopádně hlavní sudí Willenborg si není jistý a půjde se podívat na video, neboť hráč v ofsajdu se balónu nedotkl!
65'
Gerrit Holtmann rozkmital své rychlé nohy po pravé straně a následně dával míč do dobré šance před bránu, ale tam bylo následné zakončení zblokováno.
64'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Miloš Pantovič.
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Sebastian Polter, přichází Soma Novothny.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Stefan Posch, přichází Chris Richards.
62'
Nakonec z toho byla skvělá střela domácího hráče, ale ještě lepší zákrok Olivera Baumanna, jenž předvedl velmi důležitý zákrok!
61'
Sebastian Polter byl zfaulován těsně před vápnem a Bochum má možnost přímého kopu ze skvělé pozice.
60'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází David Raum.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Georginio Rutter.
59'
Hra je nyní přerušená, protože hostující hráč potřebuje ošetření po souboji se soupeřem.
57'
Následný rohový kop Hoffenheimu nepřinesl nic moc vážnějšího a Bochum se opět dokázal ubránit.
56'
Skvělý obranný zákrok domácího hráče proti finální přihrávce před bránu, která by znamenala velké komplikace pro Bochum.
54'
Centr domácích z levé strany nadělal práci obraně Hoffenheimu uvnitř vápna, ale nakonec hosté vše zvládli.
53'
Manuel Riemann následně předvedl důležitý zákrok proti střele soupeře z dálky, což se mu také povedlo.
52'
Konstantinos Stafylidis zatáhl za soupeře a uviděl žluté varování.
50'
Balón skončil jen v zámezí a Bochum tak bude opět pokračovat v útočném tažení.
47'
Domácí dostali míč do vápna z levé strany, ale ten nakonec skončil v moci brankáře.
46'
45+1'
45+1'
Domácímu útočníkovi byl odpískán nedovolený zákrok na levé straně.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu navíc.
43'
Hostující mužstvo se snaží držet míč na svých kopačkách, ovšem to zatím k ničemu nevede.
42'
Pomalu to vypadá, že se v prvním poločase branky nedočkáme.
40'
Domácí celek tentokrát získal autové vhazování na polovině svého soupeře a může tak něco vymyslet.
39'
Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Danny Blum, přichází Gerrit Holtmann.
38'
Kevin Vogt přes sebe nechtěl pustit Takumu Asana a za nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu.
36'
Danny Blum se následně na druhé straně dostal ke střele, která ale přeletěla svatyni Hoffenheimu.
35'
Angelo Stiller se chtěl dostat z pravé strany do vápna, ale dopustil se pouze faulu.
34'
Bochum ovšem poslední minuty převzal iniciativu a snaží se vstřelit úvodní branku dnešního střetnutí.
33'
Po chvíli musel být připraven Oliver Baumann, neboť přiletěl centr z pravé strany do vápna.
32'
Ani tentokrát se domácímu celku nepodařilo dostat přízemní kombinací do nějakého zakončení.
31'
Rohový kop domácích ale nepřinesl žádné větší pozdvižení pro oko diváka.
30'
Následný centr ze standardní situace nebyl vůbec špatný, ale hostující obránce jej dokázal odhlavičkovat do zámezí a Bochum tak bude mít rohový kop.
29'
Stefan Posch se tentokrát dopustil faulu, za který uviděl od sudího kartu žluté barvy a následuje volný kop domácích.
28'
Posléze ale míč opět ukradlo hostující mužstvo a Florian Grillitsch měl před sebou dostatek místa na střelu z dálky, ale jeho pokus letěl vysoce nad.
27'
Robert Skov se snažil o centr z levé strany, ale ten mu zblokoval domácí obránce.
26'
Domácí celek se snaží nakopávat balóny a následně je prodlužovat hlavou za obranu, ovšem to zatím nepřináší nic nebezpečného.
25'
Nakonec je z toho ale pouze útočný faul hostů. Bochum ale dlouho balón na svých kopačkách neudržel.
24'
TSG 1899 Hoffenheim tak bude moct opět rozehrávat od své svatyně a pokusit se něco vymyslet směrem dopředu.
23'
Domácí se nyní hodně zlobí, protože sudí písknul faul Sebastianu Polterovi, jenž se snažil dostat do vápna.
22'
Takuma Asano si žádal přihrávku od spoluhráče, ale nakonec se nacházel pouze v ofsajdu.
20'
A znovu se málem naskytla šance pro Hoffenheim, ale tentokrát si domácí obrana poradila s průnikem z pravé strany.
19'
Ihlas Bebou se ocitl v obrovské tutovce, když dostal fantastický míč do běhu, ale následně přestřelil domácí svatyni proti vyběhnutému brankáři!
16'
Bochumu se opět nepodařilo projít středem hrací plochy a u míče tak je opět TSG.
15'
Andrej Kramarić si navedl míč na levačku a následně vypálil nebezpečnou střelu, která ale letěla jen těsně nad horní tyč Riemannovy branky!
13'
Tentokrát si Bochum nevedl ve svém vápně zrovna dvakrát dobře, ale soupeř jeho chybu nedokázal potrestat.
12'
Obrana Hoffenheimu snadno získala balón po nákopu svého soupeře.
10'
Manuelu Riemannovi se moc nepodařil odkop od své svatyně a poslal balón jen do zámezí.
9'
Úvod utkání je zatím velice vyrovnaný a zatím čekám na první vážnější příležitost.
7'
Po zisku balónu přišel rychlý brejk Hoffenheimu, ale centr končí jen v rukou brankáře Manuela Riemanna.
6'
Takuma Asano se rozběhnul po pravé straně a posléze přišel centr z levé strany do vápna, kde šel domácí útočník k zemi, ale sudí faul neodpískal.
5'
Manuel Riemann byl připraven, neboť mu jeho obránce sklepl balón hlavou po centru soupeře z levé strany.
3'
Posléze přišlo zakončení uvnitř vápna od Sebastiana Poltera, ale jeho rána neprostřelila blok obránců Hoffenheimu.
2'
Ihlas Bebou se sice snažil dostat k míči, ale to se mu nepovedlo a dopředu tak může jít Bochum.
1'

VfL Bochum: Riemann – Stafylidis, Mašović, Lampropoulos, Soares – Losilla (C) – Asano, Löwen, Rexhbecaj, Blum – Polter.
Náhradníci: Esser – Antwi-Adjei, Bella-Kotchap, Gamboa, Holtmann, Chibsah, Novothny, Osterhage, Pantovič.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – S. Posch, Grillitsch, Vogt – Akpoguma, Rudy, Stiller, Skov – Baumgartner – Bebou, Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Bruun Larsen, Dabbur, Gaćinović, Nordtveit, Ch. Richards, Raum, Samassékou, Rutter.

PK: Bochum 5:4 Nijmegen
VfL Bochum je aktuálně na 14. místě s 10 body a skóre 8:18. Po domácí výhře 2:0 nad Frankurtem zavítal na půdu Mönchengladbachu, kde ovšem prohrál těsně 1:2. TSG 1899 Hoffenheim se momentálně nachází na 10. pozici se 14 body a skóre 19:15. Po prohře na Bayernu přivítal na svém stadionu Herthu, se kterou si poradil v poměru 2:0.
V 11. kole Bundesligy se proti sobě utkají týmy VfL Bochum a TSG 1899 Hoffenheim. Naposled se spolu tato mužstva utkala v roce 2014 v přípravném zápase, kdy Hoffenheim zvítězil 1:0. V domácí lize naposled v roce 2010, kdy vyhrál Bochum 2:1. Dnes se bude bojovat na Rewirpowerstadionu v Bochumu. Úvodní výkop je naplánován na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.