Bundesliga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Frankfurt - 21. listopadu 2021   15:30

0:2
(0:2)
Frankfurt
35' Lindström  (Jakić) • 44' Kostić
Freiburg
Flekken – Gulde, Lienhart, N. Schlotterbeck (46. Schade) – Kübler (86. Weisshaupt), M. Eggestein (72. Haberer), Höfler, Günter – Džong, Grifo (90. Demirović) – Höler.
Atubolu, Uphoff – Burkart, Demirović, Haberer, Keitel, Heintz, Schade, K. Schlotterbeck, Sildillia, Weisshaupt, Sallai.
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hasebe, Ndicka – Chandler (66. A. Touré), Sow (75. Rode), Jakić, Kostić – Kamada, Lindström (75. Ache) – Borré (85. Ilsanker).

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 14:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:16.
Je konec! Freiburg poprvé prohrál na novém stadionu! Dlouho jsme čekali na úvodní branku, ale deset minut před přestávkou se po šťastné situaci prosadil Borré. V samotném závěru poločasu pak centr Filipa Kostiče zapadl k zadní tyči. Po změně stran jsme sledovali aktivitu domácího celku, ale defenziva Frankfurtu nebezpečné náznaky dokázala přestát. Eintracht tak opět dokázal vyhrát na půdě silného soupeře.
90+4'
90+4'
Dajči Kamada zůstává ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Vypadá to, že Frankfurt dnes bude slavit tříbodový triumf.
90+3'
Freiburg hraje ve vysokém počtu kolem pokutového území, ale domácí se stále nemohou dostat do zakončení. Kamada odkopl míč do autu.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Ermedin Demirović.
90'
Filip Kostič se po levé straně dostal na hranici velkého vápna, jenže střílený centr levačkou poslal mimo dosah dobíhajících spoluhráčů.
89'
U rohového praporku uspěl v souboji hostující Ache, jenže následným centrem trefil prvního soupeře. Freiburg se rychle tlačí do útoku.
88'
Kevin Trapp si zakřičel na obránce a pohlídal si prudkou přihrávku směřující za obranu Frankfurtu. Hostující gólman míč nechal propadnout do autu.
87'
Hostující fanoušci jsou dnes s výkonem svých oblíbenců spokojení a pomaličku začínají slavit.
86'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Noah Weisshaupt.
85'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Stefan Ilsanker.
84'
Kevin Trapp musel spěchat s rozehrávkou, jelikož jednu žlutou kartu za zdržování hry už dnes vyfasoval. Jeho nákop propadl do zámezí.
83'
Evan Ndicka znovu pomohl svému brankáři. Francouzský stoper ve skluzu odkopl do bezpečí nebezpečný střílený centr z levé strany.
82'
Frankfurt vybojoval odražený míč na vlastní polovině a hosté balón bez váhání odkopli do bezpečí. Hosté už jen vyčkávají na své polovině.
81'
Freiburg se usadil kolem velkého vápna soupeře, ale zatím kombinuje spíše takovým házenkářským způsobem. Frankfurt brání skvěle.
79'
Ache prošel po pravém křídle do pokutového území, ale místo zakončení ještě poslal přihrávku pod sebe, kde neměl spoluhráče.
78'
Hosté vybojovali rozehrávku přímého kopu na polovině Freiburgu. Hasebe zvolil rozehrávku do kombinace. Frankfurt chce míč podržet.
77'
Evan Ndicka se vrhl do obranného hlavičkového souboje a napadající hráč domácího celku jej podle všeho trefil nedovoleně loktem.
76'
Domácí stopeři kombinují na vlastní polovině a snaží se zrychlit hru. Dalším hráčům Freiburgu však schází vyšší aktivita.
75'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Ragnar Ache.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Sebastian Rode.
74'
Žlutou kartu dostává Kevin Trapp (Eintracht Frankfurt).
73'
Freiburg se snažil přejít vpřed rychlým protiútokem po levé straně. Centrovaný míč ale skončil na hrudi prvního obránce v černém dresu.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Janik Haberer.
71'
Jesper Lindström zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
70'
Žlutou kartu dostává Almamy Touré (Eintracht Frankfurt).
69'
Rafael Borré si navedl míč do blízkosti velkého vápna, odkud střílel placírkou, ale jeho technický projektil prosvištěl kousek nad břevnem.
68'
Filip Kostič se na levé straně zbavil obránce a odcentroval do šestnáctky. Jeho dloubáček domácí brankář pravou rukou raději přizvedl mimo vápno.
67'
Freiburg se dral vpřed po pravé straně, ale rozběhnutý Lucas Höler míč sklepl jen do prostoru pod sebe, kde kralovali fotbalisté v černém.
66'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Timothy Chandler, přichází Almamy Touré.
65'
Domácí sice mají optický tlak, ale prakticky se nedostávají do zakončení. Defenziva hostujícího Frankfurtu brání opravdu pozorně.
64'
Freiburg se usadil na polovině Frankfurtu a kombinuje kolem velkého vápna. Nikdo v tmavém dresu hostujícího celku rozehrávku domácích neatakuje.
63'
Freiburg už se znovu dostal na polovinu soupeře, ale kombinace skončila nepřesnou přihrávkou mezi obránce v tmavém dresu.
62'
Nicolas Höfler se na hranici velkého vápna dobře zbavil napadajícího soupeře a zakončil levačkou. Jeho ránu ale zastavil blok dalšího obránce.
61'
Domácí brankář se musel znovu zapojit do rozehrávky Freiburgu. Jeho nákop směřoval na polovinu soupeře, ale nenašel nikoho v červeném.
60'
Je za námi hodina hry a hostující Frankfurt stále drží na půdě Freiburgu dvoubrankové vedení. Defenziva domácího celku navíc brání skvěle.
59'
Frankfurt se znovu dostal na polovinu soupeře, jenže kombinace hostů vyústila v nepřesnou přihrávku do šestnáctky.
58'
Na opačné straně se do padajícího míče opřel z voleje Kubler, ale jeho ránu z brankové čáry vykopl obětavý obránce Hasebe!
57'
Jesper Lindström se uvolnil na hranici velkého vápna, odkud pohotově zakončil pravačkou, ale jeho ránu domácí brankář vyrazil na rohový kop!
56'
Woo-Jong Džong si na pravé straně našel volný míč, který centrem předložil na malé vápno, ale o kousek nenašel hlavu spoluhráče.
55'
Frankfurt nadále pokračuje urputné defenzivě. Hostující celek po změně stran nevyráží do útoku a raději se koncentruje na defenzivu.
54'
Chandler podklouzl ve vlastní šestnáctce, kde následně upadl dobíhající soupeř. Sudí ukazuje, že se penalta kopat nebude.
53'
Žlutou kartu dostává Timothy Chandler (Eintracht Frankfurt).
52'
Do rozehrávky Freiburgu se musel zapojit také brankář. Jeho nákop směřoval na pravou stranu, ale skončil v moci obránců Frankfurtu.
51'
Domácí se po delší době dostali do zakončení, ale rána z ostrého úhlu prolétla kolem vzdálenější tyčky.
48'
Borré se po průniku dostal do zakončení z hranice velkého vápna, jenže brankář Flekken jeho ránu dobře viděl a bez problémů ukryl míč do rukavic.
47'
Domácí zahrávali rohový kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde bez problémů zasáhla obrana Frankfurtu.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nico Schlotterbeck, přichází Kevin Schade.
46'
Domácí Freiburg obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí se ihned vydali do útoku, ale nákop skončil u obránce.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější hráči hostujícího Frankfurtu. Dlouho jsme čekali na úvodní branku, ale deset minut před přestávkou se po šťastné situaci prosadil Borré. V samotném závěru poločasu pak centr Filipa Kostiče zapadl k zadní tyči.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Freiburg se v závěru první půle ještě vydal do útoku, ale přihrávka za obranu skončila v moci zadáků Frankfurtu.
44'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt přidává před přestávkou druhou branku! FILIP KOSTIČ se na polovině Freiburgu ujal přímého kopu. Jeho centr z velké dálky směřoval na malé vápno, kde jej nikdo v černém netečoval, ale míč stejně zapadl k zadní tyči!
43'
Kristijan Jakić se dostal do blízkosti velkého vápna a centroval do šestnáctky. Jeho následná pobídka skončila v rukavicích brankáře.
42'
Freiburg se v závěru poločasu tlačí do pokutového území, ale obrana Eintrachtu zatím hraje v pevném bloku a nenechává domácím prostor.
41'
Nico Schlotterbeck poslal přihrávku do pokutového území, jenže pobídka byla příliš prudká a skončila v moci obránců.
39'
Kristijan Jakić se pustil do hlavičkového souboje, ale nedovoleným zákrokem porušil pravidla.
38'
Kevin Trapp si vyběhl z branky na značku pokutového kopu a před rozběhnutým soupeřem vyrazil míč do bezpečí. Brankář Frankfurtu podává výborný výkon.
37'
Trapp se musel zapojit do rozehrávky Frankfurtu. Hostující brankář nakopl míč na levou stranu, kde však neměl nikoho ze spoluhráčů.
35'
Hostující celek se deset minut před přestávkou dostává do vedení! Po šťastném průniku se k míči v pokutovém území dostal JESPER LINDSTROM, který zakončil podél brankáře!
35'
Kamada dostal přihrávku do pokutového území, kde se zkoušel otočit kolem obránce, ale jeho následný projektil levačkou brankář vyrazil.
34'
Zadáci Frankfurtu kombinují s míčem na polovině hřiště, nicméně akce domácího mužstva skončila nepřesným centrem do pokutového území.
33'
Timothy Chandler se nenechal ošálit rozběhnutým soupeřem a vybojoval míč pro hostující Frankfurt. Krajní hráč Eintrachtu následně prošel po levé straně do útoku.
32'
Domácí zahrávali ještě jeden rohový kop. Pobídka od rohového praporku tentokrát směřovala na malé vápno a Trapp míč zalepil do rukavic.
31'
Freiburg zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Nico Schlotterbeck, který odcentroval na malé vápno, ale Kevin Trapp jeho centr vyboxoval.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme spíše bojovné utkání. Ani jeden z týmů se prakticky nedostává do zakončení.
29'
Tuta prošel do blízkosti velkého vápna, jenže jeho projektil vnějším nártem prolétl kolem vzdálenější tyčky domácí svatyně.
28'
Stopeři Frankfurtu kombinují s míčem na polovině hřiště. Nikdo v červeném dresu Freiburgu rozehrávku soupeře neatakuje.
27'
Jakič se po rychlé akci Frankfurtu dostal do zakončení zpoza velkého vápna. Jeho dělovka pravačkou prolétla mezi stopery přímo do rukavic brankáře.
26'
Gulde podpořil ofenzivu Freiburgu náběhem po pravé straně. Jeho následný centr přiletěl na značku pokutového kopu, ale tam neměl spoluhráče.
25'
Mark Flekken vyrazil z branky za hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho pobídka na pravou stranu ale prolétla do autu.
24'
Nico Schlotterbeck nakopl míč za obranu soupeře, jenže následný centr zablokoval hned první obránce soupeře. Sledujeme boj o každý metr hřiště.
23'
Evan Ndicka poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy. Frankfurt se sice hnal do zakončení, ale na poslední chvíli zasáhl obránce Manuel Gulde.
22'
Freiburg zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč se snesl ke vzdálenější tyči, kde bez problémů zakročila defenziva soupeře.
21'
Trapp musel poprvé v utkání zasahovat. Hostující brankář si dal pozor na dělovku zpoza velkého vápna a vyškrábl míč mimo tři tyče.
20'
Domácí obránce Gulde prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila centrem k obráncům soupeře.
19'
Hosté se dostali do blízkosti velkého vápna, jenže centr z levé strany si brankář Freiburgu s přehledem pohlídal a ukryl míč do rukavic.
18'
Freiburg se usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací si chce otevřít prostor pro zakončení.
17'
Domácí brankář Flekken si dal pozor na vysoký centr z pravé strany hřiště a schoval míč do rukavic. Následným výhozem ale zahnal spoluhráče do zámezí.
16'
Frankfurt zahrával další rohový kop. Centrovaný míč od rohového praporku tentokrát přiletěl na přední tyč, odkud jej obránce odehrál na další roh.
15'
Mark Flekken si dal pořádně na čas s odkopem od branky. Jeho nákop nakonec přiletěl na levou stranu, ale zadáci Frankfurtu opět získali míč pro sebe.
14'
Borre sprintoval za pobídkou do pokutového území, ale obránce v červeném dresu jej vynikající poziční hrou zahnal mimo šestnáctku.
13'
Rohový kop se hostům vůbec nepovedl. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, nicméně pozorní zadáci soupeře balón odehráli do bezpečí.
12'
Kamada procedil přihrávku do pokutového území, kam si naběhl Jesper Lindström, jehož přízemní pokus domácí brankář vykopl špičkou kopačky!
11'
Po delší době jsme se dočkali zakončení. Zpoza velkého vápna vypálil domácí záložník Eggstein, jehož projektil skončil vedle zadní tyčky.
10'
Lucas Höler napadal rozehrávku Frankfurtu na jeho polovině. Domácí útočník dostal pod tlak stopery soupeře, ale ti si stačili pomoci nákopem.
9'
Domácí brankář pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Gólman Freiburgu přenesl hru na levou stranu, kde byl Nico Schlotterbeck, který už táhne další útok.
8'
Makoto Hasebe poslal nákop na levé křídlo, nicméně jeho pobídku nepochopil nikdo v černém dresu hostujícího Frankfurtu.
7'
Maximilian Eggestein si na polovině hřiště naběhl na prudkou přihrávku, sklepl míč k postranní čáře, ale nikdo v černém dresu se do blízkosti domácí svatyně neprokousal.
6'
Do rozehrávky domácího celku se opět musel zapojit také brankář. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, kde zasáhli obránci.
5'
Manuel Gulde vymyslel oblouček za obranu Frankfurtu, jenže jeho pobídka skončila na hlavě pozorného obránce Hasebeho.
4'
Hosté se dostali na polovinu Freiburgu, jenže Frankfurt zatím kombinuje daleko od pokutového území domácího celku. Sledujeme velkou bitvu.
3'
Lucas Höler se po levé straně tlačil do pokutového území, nicméně zadáci v černých dresech Frankfurtu si s nadýchaným centrem poradili.
2'
Dmácí brankář Mark Flekken poslal před napadajícím soupeřem přihrávku na levou stranu, jenže jeho rozehrávka skončila u soupeřů.
1'
Hostující Frankfurt obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté potřebují začít bodovat, ale dnes proti nim stojí jeden z nejlepších týmů aktuální sezóny.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Frankfurt oblékne černou sadu.

SC Freiburg: Flekken – Gulde, Lienhart, N. Schlotterbeck – Kübler, M. Eggestein, Höfler, Günter – Džong, Grifo – Höler.
Náhradníci: Atubolu, Uphoff – Burkart, Demirović, Haberer, Keitel, Heintz, Schade, K. Schlotterbeck, Sildillia, Weisshaupt.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hasebe, Ndicka – Chandler, Sow, Jakić, Kostić – Kamada, Lindström – Borré.
Náhradníci: Ramaj – Ache, Barkok, Blanco, Hrustic, Hauge, Ilsanker, S. Lammers, Paciência, A. Touré, Rode..
SC Freiburg

Domácí Freiburg naopak prožívá fantastickou sezónu. Po jedenácti kolech má na kontě dvacet dva bodů a patří mu třetí pozice ligové tabulky. Na vedoucí Bayern Mnichov aktuálně ztráí jen šest bodů. Na domácí půdě ale Freiburg překvapivě ztrácí. Před reprezentační přestávkou padl 1:2 na hřišti Bayernu Mnichov.
Eintracht Frankfurt

Hostující Frankfurt zatím nemůže být s průběhem této sezóny spokojený. Po čtrnácti odehraných duelech má na svém kontě dvanáct bodů a patří mu čtrnáctá pozice Bundesligy. Na záchranu má Frankfurt k dobru jen dvoubodový náskok. V posledním kole před reprezentační přestávkou zvítězil Frankfurt 1:0 na půdě Furthu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání SC FreiburgEintracht Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.