Bundesliga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mainz : Bayern - 30. dubna 2022   15:30

Mainz
18' Burkardt (Kohr) • 27' Niakhaté (Stach) • 57' Barreiro (Kohr)
3:1
(2:1)
Bayern
33' Lewandowski  (Choupo-Moting)
Mainz
Zentner – Bell, A. Hack, Niakhaté – Widmer, Barreiro (90+2. Stöger), Stach (89. Brosinski), Kohr (90+2. Papela), Martín II – Burkardt (81. Boëtius), Onisiwo (89. Ingvartsen).
Dahmen – St. Juste, Lucoqui, Nemeth.
S. Stegemann – Pickel, Assmuth
OPEL ARENA, Mohuč
Bayern
Ulreich – Pavard, Süle (79. Stanišić), Hernández (67. Nianzou), Davies – Kimmich, Goretzka (46. Sané) – Sabitzer (46. Musiala), Choupo-Moting (67. Vidović), Gnabry – Lewandowski.
Neuer – O. Richards, Roca, Tolisso.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 17:3. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.
Je konec! Dnešní utkání opravdu končí poněkud překvapivým výsledkem, jelikož tři body si do tabulky připisuje domácí Mohuč za vítězství 3:1! Bayern sice vstoupil do druhé půle slušně a měl optický tlak, jenže žádnou vyloženou možnost si vypracovat nedokázal. Naopak domácí přidali ještě jednu, čímž definitivně zpečetili své vítězství.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Merveille Papela.

ze hřiště odchází Leonardo Barreiro, přichází Kevin Stöger.
90+1'
Domácí fanoušci si závěr zápasu užívají a jsou pořádně slyšet! Domácí naopak nyní hodně střídají a hráči si užívají ovace fanoušků Mohuče!
90'
Nastavovat se budou tři minuty!
89'
ze hřiště odchází Anton Stach, přichází Daniel Brosinski.

ze hřiště odchází Karim Onisiwo, přichází Marcus Ingvartsen.
87'
No, tady je už prostě a jednoduše rozhodnuto! Mnichov nemá nějak velký tlak, navíc Mohuč se brání opravdu skvěle. Domácí dnes získají tři body do tabulky!
86'
Leroy Sané byl objat jedním ze soupeřů, načež se po něm ohnal loktem. Za to vidí taktéž žlutou kartu.
84'
Bayern vybojoval další rohový kop, jenže dnes jsou standardky spíše jeho slabinou. V tomto ohledu jsou domácí jasně lepší a brání se v naprosté pohodě.
83'
Robert Lewandowski se po delší době ukázal ve skvělém světle! Přeskočil totiž obránce, avšak jeho hlavička po centru nakonec mířila těsně vedle růžku!
81'
ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Jean-Paul Boëtius.
80'
Hráči v černých dresech nyní obklopují vápno soupeře, jenže Mohuč se brání zuby nehty.
79'
Střídání v týmu Bayern Mnichov:
ze hřiště odchází Niklas Süle, přichází Josip Stanišić.
77'
A stále více se přibližujeme překvapivému výsledku v tomto duelu. Domácí celek nadále vede o dvě branky a Mnichov naopak není ani trochu nebezpečný.
76'
O chvilku později se ale faulem provinili zase domácí, jenže Bayernu se směrem dopředu prostě nedaří. Mohuč je na německého giganta skvěle připravena.
74'
Faulovaný domácí hráč se stále nezvedá a nyní probíhá jeho ošetřování na hrací ploše.
73'
Hráči v černých dresech sice mají jasně vyšší držení míče, jenže jim to k ničemu není. Benjamin Pavard navíc nyní sestřelil rozběhnutého soupeře a vidí žlutou.
71'
A to byla dobrá rána v podání domácího hráče! Sven Ulreich na míč o kousek nedosáhl a měl následně velké štěstí, balón se odrazil od břevna!
70'
A do konce duelu nám chybí posledních dvacet minut! Anton Stach se nám ocitl na zemi, ale nakonec nebude potřebovat ani ošetření od lékařů týmu.
69'
Staronoví vítězové Bundesligy kombinují na útočné polovině, ale Mohuč stále dobře přistupuje. Něco tomu směrem dopředu od Bayernu dnes chybí.
68'
Tak nám hostující trenér přišel s dalšími dvě střídáními. Hostům to totiž směrem dopředu stále dost drhne a Robin Zentner zatím nemá moc těžké práce.
67'
ze hřiště odchází Eric Choupo-Moting, přichází Gabriel Vidović.

ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Tanguy Nianzou.
67'
Jenže se jim to zatím úplně nedaří a hráči v červených dresech se zatím skvěle brání. Bayern prostě a jednoduše nemá kudy... Dnes to vypadá na porážku.
66'
Mohuč vybojovala tedy standardní situaci, ovšem vysoký centr si hostující obrana pohlídala, a tak mohou jít mnichovští fotbalisté zase ohrozit domácí.
65'
Karim Onisiwo se hnal do rychlé protiakce, ve které ho celkem jednoznačně podrazil Lucas Hernández. ten za svůj zákrok vidí jasnou žlutou kartu.
64'
Fotbalisté v černých dresech se sice drží na míči, ale jsou s ním hodně daleko od brány soupeře.
63'
Střely na branku: 7 – 1!
62'
Dominik Kohr dostal přihrávku, když ho zezadu podrazil jeden z hostujících hráčů. To sudí asi neviděl, jinak by zde musela nejspíše přijít další žlutá karta.
61'
A klidně to mohlo být o tři branky! Jeden z domácích hráčů dostal dobrou přihrávku do běhu, avšak jeho pokus z první nakonec mířil těsně vedle tyče.
60'
Už je za námi hodina hry a vypadá to, že se dočkáme poměrně překvapivého výsledku. Domácí nadále vedou, nyní už zase o dvě branky!
59'
Joshua Kimmich byl absolutně zbytečně dohrán a dostal koňara do stehna. Po chvilce se však zvedá a Bayern bude muset pokračovat v dobývání obrany.
57'
Mohuč právě vstřelila branku! Jenže stačí ojedinělá akce domácího celku, a ten znovu vede o dvě branky! Jonathan Burkardt celou akci táhnul, načež našel ještě Kohra, který následně posunul míč na volného LEONARDA BARREIRA, jehož ránu tečoval absolutně mimo dosah gólmana jeden z hráčů hostí. Tady se situace možná ještě přehodnotí na vlastní gól.
56'
Leroy Sané se uvolnil na pravé straně, odkud vyslal střelu po zemi. Ta ale neměla příliš velkou razanci, a tak Robin Zentner jeho pokus chytá v pohodě.
55'
Bayern se provinil faulem na útočné polovině a Mohuč s rozehráním nespěchá ani trochu. Barreiro si ještě pořádně obul kopačku a bude se moci hrát.
54'
Robert Lewandowski se hnal středem hřiště a byl tedy hodně okopáván z obou stran. Rozhodčí se ale rozhodl toto nepískat, což se domácímu kapitánovi ani trochu nelíbí. Nic jiného s tím ovšem nezmůže.
53'
Hráči v černých dresech to zkoušeli po pravé straně, ovšem tam si dobře počínal jeden z obránců. Ten svého soupeře nepustil a ještě vybojoval aut.
51'
Mohuč mohla rozjet nějakou ofenzivní akci, ovšem nakonec balón jenom odkopla co nejdále. Mnichov tak rozjede novou akci, uvidíme, jak moc bude úspěšná.
50'
Je za námi původních pět minut druhého poločasu, do kterého naopak hosté vstoupili hodně aktivně. Na druhou stranu také o jednu branku prohrávají.
49'
O několik málo okamžiků později jsme viděli nedovolený zákrok také na druhé straně a Mnichovští míří dopředu. Gólman už byl dokonce překonán, ale zastoupil ho jeden ze spoluhráčů, který míč před Lewandowskim odpálil!
48'
Robert Lewandowski absolutně nesouhlasil s odpískáním faulu, ale hlavní rozhodčí dnešního duelu názor měnit rozhodně nebude. Takže domácí mohou rozehrát.
47'
Bayern tedy do druhého poločasu přišel s dvěma střídáními, tak uvidíme, jestli mu to nějak pomůže. Alexander Hack nyní ale zůstává ležet na hřišti.
46'
ze hřiště odchází Marcel Sabitzer, přichází Jamal Musiala.

ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází Leroy Sané.
46'
Je za námi první poločas, který nám končí za poměrně překvapivého vedení Mohuče o jednu branku! Domácí měli skvělý vstup do zápasu a celkem brzy, konkrétně v osmnácté minutě, vstřelili první branku. Jonathan Burkardt využil otevřené obrany soupeře a poslal balón po zemi do sítě. Mohuč šla navíc po standardní situaci do dvougólového vedení, když téměř do prázdné dával Moussa Niakhaté. Mnichov se ovšem vrátil do hry, když se prosadil nejlepší střelec Bundesligy Robert Lewandowski.

Další poločas začne přibližně v 16:33.
45+1'
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
Jeden z domácích hráčů má nějaké zdravotní problémy, tak uvidíme, jestli bude schopný pokračovat.
43'
Bayern se provinil dalším faulem, a tak Mohuč ještě bude moci rozehrávat na útočné polovině. Připíše si ještě nějakou gólovou šanci? Joshua Kimmich navíc za svůj zákrok vidí ještě žlutou kartu.
42'
Mohuč měla k dispozici standardní situaci. Odražený míč se dostal přesně proti noze Leonardo Barreira, jehož dobrá rána ovšem nakonec letěla vedle.
41'
Střely na bránu: 5 – 1!
40'
Do konce poločasu nám chybí posledních pět minut! V tomto zápase se rozhodně nenudíme... Navíc jsme viděli tři góly, domácí z toho dali rovnou dva.
39'
A to vyla velká možnost! Jonathan Burkardt dnes hraje skvělý zápas a na zadní tyči se vyšplhal nejvýše. Po své hlavičce ale zahrál rukou, a tak Sven Ulreich bude moci odkopávat od své brány a ne čelit dalšímu rohu.
38'
Každopádně Mohuč se po inkasovaném gól rozhodně nesesypala a stále se snaží být nebezpečná. Nyní navíc vybojovala rohový kop po zásahu Pavarda.
37'
Jenže Mohuč o chvilku později balón vybojovala a vymyslela celkem zajímavou možnost! Jonathan Burkardt se uvolnil na hranici vápna, ale mířil mimo.
36'
Anton Stach to vzal po pravé straně, když vybojoval míč na polovině hřiště. Jeho přihrávka na střed hřiště ale nebyla přesná, a tak se hosté ubránili.
35'
Držení míče: 40% – 60%!
33'
Bayern právě vstřelil branku! A hostům se konečně povedlo trochu otevřít obranu domácích a střílejí první branku! Eric Choupo-Moting posunul míč někam na penaltu, kde si v souboji jeden na jednoho poradil ROBERT LEWANDOWSKI, který se otočil okolo soupeře a zamířil nechytatelně k tyči.
32'
To byl snad první rohový kop pro Bayern! Míč sice nebezpečně prolétl vápnem, a to navíc hodně nízko. Mohuč to ale celé ustála a míč odpálila do bezpečí.
31'
O několik sekund později přišel faul i na druhé straně, ale domácí se dlouho na míči neudrželi.
30'
Už je za námi třicet minut hry a hosté měli k dispozici standardní situaci. Do vzduchu se nejvýše vyšplhal Eric Choupo-Moting, jehož hlavičku gólman chytá.
29'
Lucas Hernández si špičkou posunul balón dopředu, když mu na ní doslova dupnul jeden ze soupeřů. Samozřejmě je pískáno a hráč hostí je na hřišti ošetřován.
27'
Mohuč právě vstřelila branku! A pozor už je to o dvě branky! Standardní situace z pravé strany nízký centr, který byl prodloužený na přední tyči. Tam se z chumlu zjevil jako duch MOUSSA NIAKHATÉ, který měl před úplně prázdnou bránou velmi jednoduchou pozici.
26'
Střely na bránu: 4 – 0!
25'
Benjamin Pavard to myslel svým rychlým pasem dobře, jenže trefil jenom paty svého spoluhráče a bude se muset rychle vracet do obrany. Škoda pro hosty.
24'
Bayern znovu rozjíždí akci až od svého brankáře, navíc Mohuč velmi aktivně napadá. Jonathan Burkardt se ale provinil faulem a hosté u míče zůstanou.
22'
Tam nakonec vybojovali rohový kop. Leon Goretzka se snažil probojovat k hlavičce, ale nakonec je právě jemu odpískaný faul. Robin Zentner bude odkopávat.
21'
Sven Ulreich se musel mít znovu na pozoru, ovšem s vysokým centrem potíže neměl. Rychle rozehrál a hráči v černém se proto mohou hnát dopředu.
20'
No, hostující celek dnes bude muset zabrat, pokud chce zvítězit. Zatím je totiž jasně horším týmem a Mohuč by si dnes mohla dojít pro překvapivé vítězství.
18'
Mohuč právě vstřelila branku! Jenže o několik sekund později už z toho vedoucí branka je, a to navíc naprosto zasloužená... JONATHAN BURKARDT dostal přihrávku do úplně otevřené obrany Bayernu a ranou z první překonal střelou po zemi hostujícího brankáře!
17'
A máme zde další rohový kop pro domácí celek. A mohlo to být klidně o jednu branku! Po několika hlavičkách se míč dostal přesně k noze Barreria, který tváří v tvář gólmanovi neuspěl!
16'
Tato střela ovšem nemohla nadělat problémy Svenu Ulreichovi. Mířila totiž z velké dálky, navíc nebyla ani trochu prudká. Naprostá rutina pro gólmana Bayernu.
15'
Už je za námi čtvrthodinka hry, která nám uplynula velmi rychle. Jen je škoda, že gólu jsme se zatím nedočkali. I když k tomu dvakrát nebylo vůbec daleko.
14'
Serge Gnabry se rozhodl pro individuální akce, jenže s míčem se daleko nedostal. Následně ani nedosáhl na dlouhou přihrávku a vhazovat budou domácí.
13'
Hráči v červených dresech si vybojovali další rohový kop. I tentokrát si obrana Mnichova poradila bez větších potíží, ale Mohuč dnes předvádí dobrý výkon.
12'
Mohuč získala míč už na polovině hřiště a řítila se do otevřené obrany hostů. Nakonec jsme viděli přízemní pas do vápna, který defenziva Bayernu odvrátila.
11'
A domácí se toho opravdu nebojí! Jonathan Burkardt se dostal k odraženému míči jen kousek od levé tyče, ale přes dvojblok soupeřů ho do brány nedostal.
10'
K tomu se nám na hřišti pošťuchují oba celky, což nakonec musel řešit a uklidňovat hlavní sudí. Karty ale zatím nerozdal a bude se moci pokračovat ve hře.
9'
Leon Goretzka zůstává ležet na hřišti poté, co schytal šlapák kousek od vápna. Sudí to ale nepískal, a tak museli hostující fotbalisté odevzdat balón.
8'
Marcel Sabitzer podržel míč na polovině hřiště, přestože byl napadán dvěma soupeři. Bayern tak rozjíždí postupnou akci, zkouší to zatím po levé straně.
7'
Držení míče: 54% – 46%!
6'
Také Mnichov se nám konečně dostal k blízkosti branky. Joshua Kimmich posunul míč na Lewandowskiho, jenže toho značně zradil první dotyk s míčem.
5'
No, prvních pět minut nám přineslo celkem zajímavé momenty, všechny nám přinesla domácí strana! Bayern je naopak na začátku hodně zakřiknutý.
4'
Jonathan Burkardt byl po střele v šestnáctce podražen, a tak se ještě zkoumalo video. Penalta z toho nebude, domácí ovšem vstoupili do zápasu hodně aktivně.
3'
První velká šance na domácí straně! Jeden z fotbalistů Mohuče dostal přihrávku na malém vápně. Neměl moc možností kudy, tak poslal bombu z otočky na přední tyč, která však orazítkovala břevno!
2'
Mohuč hned na začátku měla první možnost, když si vybojovala rohový kop. S tím si ale obrana Mnichova poradila bez nějakých větších problémů.
1'
A dnešní utkání nám právě odstartovalo! Domácí hráči hrají v červenobílých dresech, zatímco hostující celek dnes hraje celý v černém.
1'

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Bell, A. Hack, Niakhaté – Widmer, Barreiro, Stach, Kohr, Martín II – Burkardt, Onisiwo.
Náhradníci: Dahmen – St. Juste, Brosinski, Lucoqui, Nemeth, Boëtius, Stöger, Papela, Ingvartsen.
Trenér: Bo Svensson.

Bayern Mnichov: Ulreich – Pavard, Süle, Hernández, Davies – Kimmich, Goretzka – Sabitzer, Choupo-Moting, Gnabry – Lewandowski.
Náhradníci: Neuer – O. Richards, Nianzou, Stanišić, Roca, Tolisso, Vidović, Sané, Musiala.
Trenér: Julian Nagelsmann.

Rozhodčí: S. Stegemann – Pickel, Assmuth.
Bayern Mnichov

Bayern letos získal už desátý titul v řadě, v současné době nemá v Bundeslize absolutně žádnou konkurenci. Mnichov v jednatřiceti zápasech vybojoval sedmdesát pět bodů a před druhým Dortmundem tabulku vede o dvanáct bodů. V lize neměl nikdo lepší útok než právě Bayern, který vstřelil rovnou devadesát dva branek, podaří se mu do konce sezóny nasázet stovku? To se během několika pár dní dozvíme. Co se táče Mnichova, ten všechny tři poslední duely vyhrál, když postupně porazil Augsburg, Bielefeld a v posledním zápase také Dortmund.
1. FSV Mohuč 05

Nebudeme si nic nalhávat, Mohuč v tomto duelu favoritem rozhodně nebude. Ta v jednatřiceti zápasech vybojovala devětatřicet bodů. Domácí fotbalisté nemají úplně špatnou obranu, když inkasovali jednačtyřicet gólů, zatímco jich sami dali čtyřicet tři. Mohuč v posledních třech zápasech vybojoval jen jeden bod za remízu se Stuttgartem. Připsala si ale také dvě porážky, když nestačila na Kolín a Wolfsburg.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního duelu německé Bundesligy! Spolu se podíváme na duel mezi Mohučí a Bayernem. Výkop je naplánovaný na 15:30 a my u toho samozřejmě nebudeme chybět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.