Bundesliga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Stuttgart : Frankfurt - 5. února 2022   15:30

Stuttgart
43' W. Anton (Führich) • 71' Kalajdžić (Sosa)
2:3
(1:1)
Frankfurt
8' Ndicka  (Lindström) • 48' Hrustic   • 78' Hrustic  (Hauge)
Stuttgart
F. Müller – Mavropanos, W. Anton (86. Massimo), Ito – Silas, Endo, Mangala (61. N. Ahamada), Sosa – Förster (61. Tibidi), Führich – Kalajdžić.
Bredlow – N. Ahamada, Beyaz, Karazor, Massimo, Klimowicz, Tibidi, Stenzel.
Frankfurt
Trapp – Tuta (83. Hinteregger), Hasebe (87. Ilsanker), Ndicka – Chandler, Rode (46. Hrustic), Jakić, Sow (73. Hauge), Lenz – Lindström, Borré.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 3:14. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:12.
Je konec! Frankfurt nakonec zvládl duel na půdě Stuttgartu a vítězí těsně 2:1. Hosty poslal do vedení po osmi minutách po rohovém kopu Evan Ndicka. Stuttgart následně převzal aktivitu a tlačil se vpřed. Dvě minuty před přestávkou srovnal po standardní situaci Waldemar Anton. Po změně stran vrátil hostům vedení Ajdin Hrustic. Stuttgart dokázal vyrovnat dvacet minut před koncem, kdy se trefil Kalajdžič. O rozhodnutí se ale postaral Hrustic.
90+6'
90+5'
Ze strany domácího celku je to zatím spíše křeč. Hráči v bílém se prakticky nedostávají do blízkosti velkého vápna.
90+3'
Ilsanker si na vlastní polovině pomohl nedovoleným zákrokem a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu. Stuttgart bude zahrávat přímý kop.
90+2'
Ajdin Hrustic nakopl míč na polovinu soupeře, ale jeho přihrávka skončila v rukavicích připraveného gólmana.
90+1'
Chandler v úvodu nastavení vhazoval na pravé straně, ale jeho pobídka skončila u obránců soupeře. Stuttgart okamžitě spěchá vpřed.
90'
Nastavuje se šest minut!
89'
Stuttgart se vydal vpřed po pravé straně, jenže akce opět skončila už na polovině hrací plochy. Ze strany domácího celku je to spíše křeč.
88'
Domácí se drali do útoku, ale hostující obránce Ndicka se dobře stáhl na vlastní polovinu a odehrál míč mimo nebezpečný prostor.
87'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Makoto Hasebe, přichází Stefan Ilsanker.
86'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Waldemar Anton, přichází Roberto Massimo.
85'
Po předchozím zákroku brankáře Kevina Trappa zůstává na trávníku ležet Hasebe, který potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
84'
Před branku Frankfurtu přiletěl nadýchaný centr z levé strany, ale Trapp vyrazil ven z branky a připsal si cenný zákrok.
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Tuta, přichází Martin Hinteregger.
82'
Domácí mají velké problémy v přechodové fázi. Další akce skončila faulem, po kterém zůstává na trávníku sedět hostující Tuta.
80'
Stuttgartu už moc času na vstřelení vyrovnávací branky nezbývá. Domácí fotbalisty navíc brzdí velké množství nepřesných přihrávek.
78'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt se potřetí v dnešním utkání dostává do vedení! AJDIN HRUSTIC si naběhl na přihrávku z levé strany, zakončil levačkou a jeho technický pokus se od obránce odrazil do sítě!
77'
Hrustic se do míče opřel zpoza velkého vápna, jenže ani jeho jedovatá rána nemířila mezi tři tyče. Brankář Stuttgartu snadno zasáhl.
76'
Až nyní se do ofenzivy dostal Evan Ndicka, který centroval z levé strany, nicméně jeho pobídka skončila v rukavicích připraveného brankáře.
75'
Stuttgart je po vstřelení vyrovnávací branky aktivnější a chce urvat vítězství na svou stranu. Frankfurt se v posledních minutách jen brání.
74'
Odražený míč vybojoval na vlastní polovině Ajdin Hrustic, který se s míčem rychle otočil a rozehrál nákopem na levou stranu.
73'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Djibril Sow, přichází Jens Hauge.
71'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí celek se dvacet minut před koncem dočkal vytouženého zásahu! SAŠA KALAJDŽIĆ si naskočil na nádherný centr a přesnou hlavičkou poslal míč do dolního rohu!
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a hostující Frankfurt nadále drží těsné jednobrankové vedení. Stuttgart se směrem vpřed trápí.
69'
Domácí se usadili kolem velkého vápna soupeře, jenže se nedostávají do zakončení. Skvělou práci opět odvedl Ndicka.
68'
Tuta poslal z levé strany prudkou přihrávku do pokutového území, nicméně obrana Stuttgartu si dala na míč pozor a odehrála jej do bezpečí.
67'
Domácí brankář Florian Müller musel hodně zajímavým zákrokem řešit nepovedenou malou domů. Brankář skočil po míči rybičku a hlavou jej odehrál do autu.
66'
Rafael Borré se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho skákavý pokus skončil daleko od zadní tyče branky soupeře.
65'
Djibril Sow dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval do vápna, nicméně jeho pobídka levou nohou skončila na hrudi obránce.
64'
Stuttgart je nyní mnohem aktivnější a tlačí se na polovinu soupeře. Obrana Frankfurtu po předchozí šanci Kalajdžiče hraje opatrněji.
63'
Saša Kalajdžić od půlící čáry sprintoval s míčem u nohy sám na branku, jenže se unáhlil se zakončením a jeho rána prolétla kolem zadní tyče!
62'
Střídající Tibidi se krátce po svém příchodu na trávník dopustil nedovoleného zákroku a nabídl Frankfurtu rozehrávku přímého kopu.
61'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Orel Mangala, přichází Naouirou Ahamada.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Philipp Förster, přichází Alexis Tibidi.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme dramatické utkání. Stuttgart se snaží hrát aktivně, ale Frankfurt si skvěle hlídá své vedení.
59'
Evan Ndicka nedovoleným zákrokem sestřelil domácího Silase, nicméně rozhodčí se v tomto případě rozhodl nevytáhnout žlutou kartu.
58'
Waldemar Anton z pravé strany centroval do šestnáctky, nicméně ani on svým centrem nevybídl někoho ze spoluhráčů k zakončení.
57'
Timothy Chandler se z levé strany dostal k odcentrování do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila mimo prostor, kde byli hráči Frankfurtu.
56'
Waldemar Anton se z pravé strany dostal k odcentrování, nicméně jeho přízemní pobídka skončila na noze prvního obránce v červeném dresu.
55'
Také domácí brankář si připsal důležitý zásah. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kam si pro něj gólman dokráčel.
54'
Hostující brankář zůstává po předchozí akci otřesený, nicméně podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře.
53'
Silas se hnal za nákopem na polovinu soupeře, ale Kevin Trapp prokázal vynikající pozornost, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
52'
Až nyní se Stuttgart dostal na polovinu soupeře, ale kombinace na pravé straně skončila pobídkou do autu.
51'
Frankfurt po změně stran soupeře prakticky nepouští na svou polovinu. Aktivní Hrustic dostal přihrávku na hranici velkého vápna, ale nepřihrál přesně.
50'
Hosté zahrávali další standardní situaci. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, ale obrana Stuttgartu si poradila.
48'
Frankfurt se nádhernou brankou dostává do vedení! Hosté zahrávali rohový kop. Secvičený signál skončil centrem na hranici vápna a AJDIN HRUSTIC z voleje rozvlnil síť!
47'
Ajdin Hrustic se ihned po svém příchodu na trávník mohl zapsat mezi střelce, když si naběhl do vápna, ale jeho dloubák domácí brankář vyrazil!
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Ajdin Hrustic.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce zatím platí nerozhodný stav 1:1. Hosty poslal do vedení po osmi minutách po rohovém kopu Evan Ndicka. Stuttgart následně převzal aktivitu a tlačil se vpřed. Dvě minuty před přestávkou srovnal po standardní situaci Waldemar Anton.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Domácí Stuttgart je v závěru prvního poločasu mnohem aktivnější a chce dotáhnout obrat. Další centr z pravé strany ale odvrátil do bezpečí Chandler.
43'
Je vyrovnáno! Domácí celek krátce po přestávce dotahuje po standardní situaci. Na centr z přímého kopu si ve vápně naběhl WALDEMAR ANTON a z těsné blízkosti uklidil míč do branky!
42'
Kristijan Jakić dloubl míč na polovinu soupeře, jenže k jeho pobídce se nikdo z hostů nedostal. Stuttgart okamžitě otáčí směr hry.
41'
Chandler si na polovině hřiště výborně pokryl míč tělem a napadající soupeř jej zatažením za dres poslal k zemi. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
40'
Frankfurt po dlouhé době zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale obrana Frankfurtu míč hravě odehrála.
39'
Chandler si dal pozor na centr z levé strany a před domácím útočníkem odhlavičkoval centr ven ze šestnáctky. Frankfurt brání na jedničku.
38'
Waldemar Anton si míč posunul na polovinu Frankfurtu, jenže tam si míč předkopl daleko před sebe a byl faulován. Rozehrávat bude Stuttgart.
37'
Orel Mangala se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže rána levačkou se mu vůbec nepovedla a míč skončil vedle zadní tyče.
36'
Na hranici velkého vápna se s míčem snažil otočit Borre, jenže následné zakončení se mu vůbec nepovedlo a míč skončil sražený obráncem.
35'
Christopher Lenz se na polovině soupeře hnal k odraženému míči, jenže nepřetlačil obránce v bílém dresu Stuttgartu.
34'
Saša Kalajdžić svedl další hlavičkový souboj na polovině hřiště, ale míč prodloužll jen za sebe, kde už neměl nikoho ze spoluhráčů v bílém.
33'
Další snaha Stuttgartu o přechod do útoku po levém křídle skončila nepřesnou přihrávkou a míčem v zámezí. Vhazovat bude Frankfurt.
32'
Kalajdžić se hnal za centrem z levé strany, ale v pádu na míč těsně nedosáhl. Stuttgart zatím spoléhá prakticky jen na svého hrotového útočníka.
31'
Florian Müller se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Jeho rozehrávka směřovala na levou stranu, kde brankář neměl spoluhráče.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velké drama. Frankfurt se sice prosadil po rohovém kopu, ale Stuttgart v posledních minutách zlepšil výkon.
29'
Také domácí Stuttgart nyní zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde byl Kalajdžić, jenže v pádu branku netrefil.
28'
Chris Führich nakonec udržel míč na levé straně hrací plochy a odcentroval před branku, kam se hnal Saša Kalajdžić, ale v pádu branku netrefil.
27'
Konstantinos Mavropanos diriguje rozehrávku domácích, ale nikdo v bílém dresu se mu zatím nenabízí do volných pozic.
26'
Stuttgart se usadil na polovině soupeře, jenže kombinace domácího celku je hodně kostrbatá. Hostující brankář Trapp zatím neřešil nic nebezpečného.
25'
Saša Kalajdžić dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže k centru z levé strany se v následném náběhu nedostal. Skvělou práci odvedl Ndicka.
24'
Waldemar Anton dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže si míč nedokázal dobře zpracovat. Obrana Frankfurtu proti němu rychle zasáhla.
23'
Hosté kombinují na vlastní polovině a uklidňují hru. Nikdo v bílém dresu Stuttgartu teď kombinaci soupeře prakticky neatakuje.
22'
Centr od rohového praporku opět směřoval na přední tyč, ale tam tentokrát kraloval domácí obránce Anton, který míč odehrál do bezpečí.
21'
Ndicka se z levé strany dostal k odcentrování do vápna, jenže jeho pobídku srazil první obránce Stuttgartu na další rohový kop.
20'
Zadáci Frankfurtu kombinují na vlastní polovině, nicméně dalším fotbalistům v červeném chybí větší aktivita. Sledujeme boj o každý metr hrací plochy.
19'
Kristijan Jakić poslal přihrávku na levou stranu, odkud do vápna přiletěl zajímavý dloubáček, ale nikdo v červeném na míč nedosáhl.
18'
Domácí se prakticky nedostávají na polovinu Frankfurtu. Naopak defenziva hostujícího celku výrazně podporuje ofenzivu.
17'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, ale Ndicka tentokrát svou hlavičku nedostal pod břevno.
16'
Lenz vhazoval na levé straně, nicméně jeho pobídka směřovala na prvního hráče v bílém dresu Stuttgartu. Oba týmy teď hrají opatrně.
15'
Frankfurt se usadil kolem velkého vápna soupeře, nicméně nikdo v červeném si netroufá na zakončení. Domácí brání v pevném bloku.
14'
Jeden z obránců Frankfurtu zůstává po tvrdém souboji ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
13'
Tuta htěl narýsovat přihrávku mezi obránce Stuttgartu, jenže jeho pobídku přečetl stoper Anton, který míč pohotově zakopl do zámezí.
12'
Obrana Stuttgartu opět nechala soupeřům kousek volného prostoru, ale nikdo v červeném nestačil do pokutového území odcentrovat.
11'
Kalajdžič se hnal do hlavičkového souboje na polovině hřiště, jenže v pádu míč prodloužil jen za sebe, kde nebyl nikdo v červeném dresu.
10'
Hosté kombinují s míčem na kopačkách a nikam se neženou. Frankfurt vstoupil do dnešního souboje skvěle a je aktivní.
8'
Po dalším rohovém kopu už se Frankfurt dostává do vedení! Hostující celek znovu sehrál roh centrem na přední tyč, odkud propadl míč na malé vápno a důrazný EVAN NDICKA jej umístil do sítě!
7'
Anton nepovedeným odkopem z vlastní poloviny trefil napadajícího soupeře. Hráči v červeném se dostali k volnému míči, jenže nezakončili.
6'
První obrovská šance Frankfurtu! Na povedený centr od rohového praporku si naskočil Kristijan Jakić, ale ze skvělé pozice těsně minul branku!
5'
Stopeři Stuttgartu kombinují s míčem na vlastní polovině a nikam se neženou. Naopak hráči v červených dresech Frankfurtu soupeře atakují.
4'
Hosté se poprvé vydali do útoku. Za centrem na malé vápno se hnali hned dva hráči v červeném, ale ani jeden z nich se neprodral před obránce.
3'
Silas dohnal nákop na pravou stranu, kde si míč pěkně zasekl kolem soupeře, nicméně jeho následný centr nenašel nikoho v bílém dresu.
2'
Hostující brankář Kevin Trapp si dal dobrý pozor na vysoký centr z pravé strany hrací plochy a bez problémů si došel pro míč na malé vápno.
1'
Domácí Stuttgart obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale nákop na pravou stranu skončil v autu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v bílém, zatímco Frankfurt oblékne červenou sadu.

VfB Stuttgart: F. Müller – Mavropanos, W. Anton, Ito – Silas, Endo, Mangala, Sosa – Förster, Führich – Kalajdžić.
Náhradníci: Bredlow – N. Ahamada, Beyaz, Karazor, Massimo, Klimowicz, Tibidi, Stenzel.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hasebe, Ndicka – Chandler, Rode, Jakić, Sow, Lenz – Lindström, Borré.
Náhradníci: Grahl – D. da Costa, Hinteregger, Hauge, Ilsanker, Hrustic, Paciência, A. Touré..
VfB Stuttgart

Domácí Stuttgart je na tom mnohem hůře. Po dvaceti odehraných duelech má na svém kontě pouze osmnáct bodů a krčí se na předposlední pozici tabulky. Na záchranu navíc Stuttgart ztrácí tři body. Letos jej trápí hlavně defenziva. Domácí dosud inkasovali třicet pět branek. V posledním kole prohráli 0:2 na půdě Freiburgu. Doma Stuttgart inkasoval v deseti zápasech dvacet branek.
Eintracht Frankfurt

Hostující Frankfurt letos zažívá průměrnou sezónu. Po dvaceti odehraných zápasech má na svém kontě dvacet osm bodů a patří mu devátá pozice ligové tabulky. Na týmy před sebou navíc nemá velkou ztrátu a v jarní části se může porvat o postup do pohárové Evropy. Na šesté Lipsko ztrácí jen tři body. Na hřištích soupeřů navíc patří mezi nejlepší týmy v celé Bundeslize. Naposledy doma padl 0:2 s Arminií Bielefeld.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Bundesligy mezi VfB Stuttgart a Eintrachtem Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.