Bundesliga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Augsburg : Union Berlin - 6. května 2023   15:30

Augsburg
53' Beljo (Vargas)
1:0
(0:0)
Augsburg
Koubek – M. Pedersen, Bauer, Gouweleeuw (C), Uduokhai – Maier (79. Yeboah), Engels (85. Dorsch), Rexhbecaj, Vargas (79. Gumny) – Beljo (85. Berisha), Demirović (90+2. Veiga).
Klein – Caligiuri, Cardona, Čolina.
Badstübner – Schüller, Hüwe (Waschitzki)
WWK Arena, Augsburg
Union Berlin
Rønnow – Jaeckel (78. Michel), Knoche, Doekhi – Juranović, Khedira (C), Roussillon (79. Trimmel), Laídúní (69. Schäfer), Haberer (69. Leweling) – Behrens (69. Siebatcheu), S. Becker.
Grill – Baumgartl, Gießelmann, Thorsby.

Dnešní zápas je u konce, Augsburg zaskočil mírného favorita a porazil doma Union Berlín 1:0. Domácí se tak zase o kus vzdálili od sestupu do 2. Bundesligy. Jediný gól zápasu vstřelil v 53. minutě Beljo. Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
90+4'
90+4'
Augsburg je minutu od vítězství, které by pravděpodobně znamenalo i to, že se zachrání. Naopak Unionu by touto ztrátou mohla utéct Liga mistrů.
90+2'
Střídání v týmu FC Augsburg:
ze hřiště odchází Ermedin Demirović, přichází Renato Veiga.
88'
Jordan Siebatcheu si naskočil na centr z pravé strany, ale jeho hlavička nebyla dobře umístěna a skončila vysoko nad.
87'
Nedovolený zákrok na středu hřiště, domácí už s rozehrávkou rozhodně nikam nespěchají.
85'
ze hřiště odchází Arne Engels, přichází Niklas Dorsch,
ze hřiště odchází Dion Drena Beljo, přichází Mërgim Berisha.
83'
Hosté sehráli roh na krátkou vzdálenost, ale nakonec to nepřineslo nic.
82'
Sven Michel vystřelil zpoza vápna, ale jeho pokus byl zblokovaný. Union bude rozehrávat u rohového praporku.
79'
ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Kelvin Yeboah,
ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Robert Gumny.
79'
Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Christopher Trimmel.
78'
ze hřiště odchází Paul Jaeckel, přichází Sven Michel.
77'
Union sice drží míč na útočné polovině, zatím však pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
74'
Ruben Vargas se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale brankář Ronnow vyšvihl velmi solidní zákrok a jeho pokus zneškodnil.
72'
Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Paul Jaeckel).
69'
ze hřiště odchází Kevin Behrens, přichází Jordan Siebatcheu.
69'
ze hřiště odchází Ajsa Laídúní, přichází András Schäfer.
69'
ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Jamie Leweling.
68'
Domácí nedokázali z rohového kopu udeřit, míč však mají nadále ve své moci a kombinují kolem vápna.
67'
Rohový kop pro Augsburg. K praporku už běží Engels.
65'
Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Ajsa Laídúní).
64'
Další nepovedená střela Demiroviće. Útočník Augsburgu dnes nemá dobře seřízená mířidla.
61'
Pomezní rozhodčí ukončil akci Augsburgu pro ofsajd.
59'
Demirović se ocitl v zajímavé pozici za vápnem, ze které vypálil na branku, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný a skončil úplně mimo.
57'
Tomáš Koubek si připsal úspěšný zákrok proti takové provizorní střele Behrense.
53'
Augsburg právě vstřelil branku!
Augsburg se dostává do vedení! Ze strany přilétl do vápna Unionu přesný centr přímo na DIONA DRENA BELJA, který z první přesně zakončil k tyčce.
53'
Ne příliš dobře zahraný roh. Augsburg si míč přebral a míří kupředu.
52'
Domácí nyní dobře kombinovali ve vápně soupeře, finální centr však zblokovala obrana Unionu na roh.
48'
Do vápna Augsburgu přilétl zajímavý centr, ale ke kloudnému zakončení nedošlo.
46'
45+2'
45+2'
Útočný faul, hosté se k zakončení ani nedostali.
45+1'
Rohový kop pro Union v závěru první půle.
45'
Demirović hledal přízemním centrem někoho ve vápně, ale obrana Berlína zafungovala dobře.
44'
Obrovská chyba brankáře zůstala nepotrestaná! Ronnow se snažil míč odkopnout, ale míč zblokoval jeden z napadajících hráčů. Ke střele do poloodkryté branky se dostal Dion Drena Beljo, ale o deset čísel minul branku.
43'
Ronnow sbírá vysoký centr do rukavic a ukončuje naděje domácích na gól.
41'
Hra je pro nezaujaté fanoušky mírně nezáživná, hraje se především kolem středové čáry a marně čekáme na nějaké větší šance.
39'
Koubek raději zachytil míč do rukavic a může v poklidu rozehrát útočnou akci svého týmu.
37'
Ruben Vargas centroval do vápna Unionu, ale jeho míč sebral ze vzduchu brankář Ronnow.
35'
Juranović byl až příliš rychlý při náběhu do útočné akce, ofsajd.
32'
Hned dva fauly hostů v deseti vteřinách. Augsburg kooperuje s míčem kolem středové čáry a vyhledává okénko, kudy by se dalo proskočit k vápnu soupeře.
30'
Do vápna Unionu letěl vysoký centr, ale nikdo z domácích se k hlavičce nedostal.
28'
Janik Haberer se dostal k zakončení, ale míč končí v rukavicích českého brankáře Koubka.
25'
Centr směřoval do míst, kde byl Demirović, ale forvard Augsburgu nedokázal dobře zakončit.
23'
Union zahrával rohový kop, ale centr na přední tyčku nevyšel.
22'
Hra byla nyní delší dobu přerušena, neboť si něco vysvětloval rozhodčí s domácí lavičkou.
19'
Gouweleeuw vidí žlutou kartu za zákrok ze středu hřiště.
18'
Jeden z hostujících hráčů sice utekl sám na branku, ale předcházelo tomu ofsajdové postavení.
16'
Domácí obrana odhlavičkovala míč do bezpečné vzdálenosti od Koubkovy svatyně.
15'
Haberer střílel z hranice velkého vápna, ale jeho pokus byl sražen na další roh.
14'
Z rohového kopu se hostům nepodařilo nic vytěžit.
13'
Rohový kop pro Union. Míč si staví Juranović.
11'
Engels zatáhl za ruční brzdu a zastavil rozběhnutého soupeře za cenu žluté karty.
9'
Demirović střílel z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho pokus skončil pouze v náruči brankáře.
8'
A nyní už jsou u míče znovu domácí, kteří se rovněž příliš neženou kupředu a spíše se snaží o postupnou kombinaci.
6'
Union má míč na kopačkách a postupně se snaží přejít na útočnou polovinu.
4'
Centr na přední tyčku nebyl špatný, míč ale odhlavičkoval pozorný obránce. Domácí si jej ihned přebrali a znovu míří vpřed.
3'
Centrovaný míč z pravé strany byl sražený do zámezí, Augsburg bude zahrávat rohový kop.
1'

FC Augsburg: Koubek – M. Pedersen, Bauer, Gouweleeuw (C), Uduokhai – Maier, Engels, Rexhbecaj, Vargas – Beljo, Demirović.
Náhradníci: Klein – Berisha, Caligiuri, Cardona, Čolina, Dorsch, Gumny, Veiga, Yeboah.
Trenér: Maassen

1. FC Union Berlín: Rønnow – Jaeckel, Knoche, Doekhi – Juranović, Khedira (C), Roussillon, Laídúní, Haberer – Behrens, S. Becker.
Náhradníci: Grill – Baumgartl, Gießelmann, Leweling, Michel, Schäfer, Siebatcheu, Thorsby, Trimmel.
Trenér: Fischer

Rozhodčí: Badstübner – Schüller, Hüwe (Waschitzki).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.