Bundesliga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Mainz - 10. září 2022   15:30

Hoffenheim
53' Kramarić  • 70' Prömel  • 81' Dabbur  • 90+2' Kadeřábek
4:1
(0:0)
Mainz
84' Kohr
Hoffenheim
Baumann – Akpoguma (46. Nsoki), Baumgartner (84. Stiller), Geiger (70. Rudy), Kabak, Kadeřábek, Kramarić (70. Dabbur), Prömel, Rutter, Skov (75. Angeliño), Vogt.
L. Philipp – Bruun Larsen, Damar, Samassékou.
Schlager
PreZero Arena (Sinsheim)
Mainz
Zentner – Barreiro (64. Fernandes), Bell, Burkardt (14. Burgzorg, 46. Tauer), Fulgini (64. I Če-song) – Hack, Kohr, Leitsch, Martín (75. Caci) – Onisiwo, Widmer.
Dahmen – Barkok, da Costa, Mustapha.

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 12:8. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:13.
Děkuji za pozornost a přeji všem hezký zbytek sobotního odpoledne.
Hoffenheim nakonec vítězí 4:1, hosté se snažili, ale měli to těžké, protože od 41. minuty hráli jen v deseti, kdy byl vyloučen Hack. Domácí tak tuto možnost využili a poráží soupeře rozdílem tří gólů.
90+4'
90+2'
Hoffenheim právě vstřelil branku! V nastaveném čase je tu ještě jeden zásah do sítě hostů. Po pěkné nahrávce do vápna se dostal k ráně PAVEL KADEŘÁBEK a k levé tyči nekompromisně zakončil.
90+2'
Mohuč má balón na svých kopačkách.
90'
Sudí nastavuje 3 min.
88'
Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Stefan Bell).
85'
Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Karim Onisiwo).
84'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Angelo Stiller.
84'
Mohuč právě vstřelila branku! Hosté snižují na rozdíl dvou branek, kdy po dobré nahrávce zakončil DOMINIK KOHR a ranou po zemi k levé tyči překonal brankáře.
81'
Hoffenheim právě vstřelil branku! Fotbalisté v modro-bílých dresech přidávají další trefu, kdy přesně zakončuje střídající MUNAS DABBUR.
78'
Domácí vybojovali další rohový kop, Angelino rozehrává na krátko.
78'
Kadeřábek poslal centr do území před brankářem, Mohuč se úspěšně ubránila.
77'
V držení míče je domácí tým.
75'
ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Angeliño.

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Aaron Martín, přichází Anthony Caci.
70'
ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Sebastian Rudy,
ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Munas Dabbur.
70'
Hoffenheim právě vstřelil branku! Domácí jdou do vedení 2:0, po přesné přihrávce do vápna se k míči dostal GRISCHA PROMEL a střelou k levé tyči zvyšuje.
68'
Martin nasměroval míč do vápna, ale jeho spoluhráči přihrávku nedostihli.
66'
Žlutá karta pro tým TSG 1899 Hoffenheim (Kevin Vogt).
64'
ze hřiště odchází Leonardo Barreiro, přichází Edimilson Fernandes,
ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází I Če-song.
64'
Geiger našel centr v nebezpečné zóně, kde ho dobře zakončil hlavou do spodu brány, ale Zentner včas zasáhl.
61'
Prömel dostal centr na hlavičku, ale posílá ho hodně nepřesně vedle tyče.
60'
Hráči v modrých dresech se snaží kombinovat a vymyslet nějakou další akci na soupeřovu bránu.
58'
Onisiwo se chtěl dostat přes své protihráče, ale pomohl si nedovoleným způsobem a je tu další faul.
56'
Skov měl na kopačce další možnost, ale ta po zemi letí kolem tyče.
53'
Hoffenheim právě vstřelil branku! A je tu první trefa pro ANDREJE KRAMARIČE, který dostal balón přesným centrem do vápna a dokázal pohotově zakončit do sítě.
53'
Roh pro hosty, ale obrana míč zastavila.
50'
Hoffenheim drží hru na svých kopačkách ve středu trávníku.
46'
ze hřiště odchází Kevin Akpoguma, přichází Stanley Nsoki.

ze hřiště odchází Delano Burgzorg, přichází Niklas Tauer.
46'
První půle je za námi, ta přinesla tři žluté karty, kdy jí dostali za domácí Baumgartner a Akpoguma a za hosty trenér Mohuče Svensson. Také hlavní sudí poslal do deseti hráčů hosty, když tasil červenou na Hacka.

Hoffenheim mohl ve 43. minutě jít do vedení, ale Kramarič z nařízeného pokutového kopu branku netrefil. Stav je tedy nerozhodný 0:0.
Druhý poločas začne přibližně v 16 40 hod.
45+6'
45+4'
Skov dostal dobrou příležitost ve vápně, kdy se zjevil sám před Zentnerem, ale gólman do pravé části brány dokázal šanci vychytat.
45'
Sudí nastavuje 5 min.
43'
Kramarič mohl svůj tým poslat do vedení na konci prvního poločasu, ale penaltu zahodil, když se trefil vedle levé tyče.
43'
Hlavní sudí píská nedovolený zákrok ve vápně a bude z toho penalta pro Hoffenheim.
42'
Žlutou kartu obdržel trenér Svensson.
41'
Červená karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Alexander Hack).
41'
Skov vyslal centrem balón do nebezpečného prostoru, hru dokázal soupeř včas zastavit.
40'
Na hráče Mohuče byl faul a tak mohou hosté v klidu rozehrávat.
39'
Zentner byl u míče, ale nepropasíroval hru na spoluhráče do lepší pozice.
37'
Baumgartner se dostal do nebezpečného zakončení, kdy dostal přesný centr, branku nakonec o malý kousek přestřelil.
35'
Hoffenheim v držení míče, zkouší sérii přihrávek, aby se dostali do útoku soupeře.
32'
Geiger zastavil nedovoleně protihráče a je pískán další faul.
29'
Hosté zahrávají další rohový kop, ale obrana dokázala včas zasáhnout a odráží do bezpečné zóny.
27'
Barreiro v boji o hru fauluje, rozehrávají domácí.
25'
Kramarič dostal nabídku, ale v dobré pozici nakonec zakončil těsně vedle levé tyče.
19'
Hosté svou hrou vybojovali roh.
18'
O další zákrok se postaral Widmer, který fauluje domácího hráče.
16'
Martin fauloval soupeře, ale hlavní sudí tentokrát žlutou kartu neudělí.
14'
ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Delano Burgzorg.
14'
Widmer poslal centr do velkého vápna, ale obrana Hoffenheimu dokázala situaci zachránit.
10'
Žlutá karta pro tým TSG 1899 Hoffenheim (Kevin Akpoguma).
9'
Žlutá karta pro tým TSG 1899 Hoffenheim (Christoph Baumgartner).
7'
Burkardt dostal dobrou nahrávku do vápna, ale míč zakončil hodně vedle tyče.
5'
Roh pro Mohuč. Domácí obránce celou situaci vyřešil a tým se tak ubránil.
4'
Po nahrávce se ve vápně zjevil Burkardt, zamířil doprostřed branky, ale Baumann se stihl přesunout a připisuje si první zákrok.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Akpoguma, Baumgartner, Geiger, Kabak, Kadeřábek, Kramarić, Prömel, Rutter, Skov, Vogt.
Náhradníci: L. Philipp – Angeliño, Bruun Larsen, Dabbur, Damar, Nsoki, Rudy, Samassékou, Stiller.
Trenér: Breitenreiter

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Barreiro, Bell, Burkardt, Fulgini – Hack, Kohr, Leitsch, Martin – Onisiwo, Widmer.
Náhradníci: Dahmen – Barkok, Burgzorg, Caci, da Costa, Fernandes, I Če-song, Mustapha, Tauer.
Trenér: Svensson

Rozhodčí: Schlager.
V sobotním odpoledni čeká Hoffenheim na domácím trávníku další kolo, kdy se na něm představí Mohuč 05.